output_48c0L3.gif                                                                 logos

Results from IIa.Stage|Troyan - Pleven

BULGARIAN CYCLING UNION
TOUR OF BULGARIA - NORTH 02.09- 05.09.2017
Classement Final de L'Etape
Етапно Индивидуално Класиране
Еtape N: 2A Troyan-Pleven
Nbre de km: 66 km. Moyenne du vainqueur: 46.002 km./h.
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Temps Bon. Pen.
1 51 10003042043 KONSTANTINOV Radoslav BULGARIAN NATIONAL TEAM 1:26:05 6
2 36 10003243723 VORGANOV Eduard MINSK CYCLING CLUB 1:26:05 4
3 41 10009398472 CHOLAKOV Stanimir UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 1:26:05 2
4 21 10003260190 BUTS Vitaliy KOLSS CYCLING TEAM 1:26:22
5 32 10006492112 BAZHKOU Stanislau MINSK CYCLING CLUB 1:26:22
6 45 10008697648 TIVANI.PEREZ German.Nicolas * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 1:26:22
7 146 10009790516 PYM George CATFORD BANKS 1:26:22
8 3 10009802741 ALIZADA Elgun * SYNERGY BAKU CYCLING PROJ 1:26:22
9 13 10010125669 KALABA Dusan * SERBIA NATIONAL TEAM 1:26:22
10 123 10009240747 YILMAZ Yunus.Emre * TURKISH NATIONAL TEAM 1:26:22
11 143 10013824403 CARPENTER Lawrence CATFORD BANKS 1:26:22
12 131 10008008241 TANOVITCHII Nicolae TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 1:26:22
13 144 10010994124 FOWLER George CATFORD BANKS 1:26:22
14 113 10011134570 GENOV Nikolay * TZAR SIMEON 1:26:22
15 22 10004738533 LAGKUTI Sergiy KOLSS CYCLING TEAM 1:26:22
16 52 10004599905 MIHAYLOV Nikolay BULGARIAN NATIONAL TEAM 1:26:22
17 1 10005675692 ASADOV Elchin SYNERGY BAKU CYCLING PROJ 1:26:22
18 26 10004599400 VASYLYUK Andriy KOLSS CYCLING TEAM 1:26:22
19 24 10011241371 SOLTASIUK Vladyslav * KOLSS CYCLING TEAM 1:26:22
20 105 10055525915 BIDILICI Andrei.Cosmin STEAUA 1:26:22
21 125 10009822242 TIRYAKI Oguzhan * TURKISH NATIONAL TEAM 1:26:22
22 81 10007528089 ALEKSIEV Aleksandar NESSEBAR SHOCKBLAZE 1:26:22
23 62 10009500627 MORICZ Daniel * KOBANYA CYCLING TEAM 1:26:22
24 74 10014248573 VAN.NIEKERK Aidan * LEADOUT ASPIRE 1:26:22
25 54 10003041942 GERGANOV Evgeni BULGARIAN NATIONAL TEAM 1:26:22
26 25 10011241270 LLIBERT Sendros.Juve KOLSS CYCLING TEAM 1:26:22
27 31 10006918306 KLIMIANKOU Kanstantsin MINSK CYCLING CLUB 1:26:22
28 46 10053570050 MUÑOZ Matias * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 1:26:22
29 142 10013263823 FERGUSON Callum * CATFORD BANKS 1:26:22
30 34 10002670110 SOBAL Yauhen MINSK CYCLING CLUB 1:26:22
31 112 10004812796 DIMOV Plamen TZAR SIMEON 1:26:22
32 35 10006876977 GOLOVASH Oleksandr MINSK CYCLING CLUB 1:26:22
33 23 10007157570 PREVAR Oleksandr KOLSS CYCLING TEAM 1:26:22
34 72 10017730267 MUNTON Byron * LEADOUT ASPIRE 1:27:06
35 43 10010590461 ANDREEV Yordan UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 1:27:06
36 122 10009712310 BALKAN Serkan TURKISH NATIONAL TEAM 1:27:06
37 11 10002538350 JOVANOVIĆ NebojšA SERBIA NATIONAL TEAM 1:27:06
38 71 10014256758 HATTINGH Jarrod * LEADOUT ASPIRE 1:27:06
39 115 10014419840 BEEV Adriyan * TZAR SIMEON 1:27:06
40 114 10010648964 AZHI Ivan * TZAR SIMEON 1:27:06
41 2 10010197007 MIKAYILZADE Musa * SYNERGY BAKU CYCLING PROJ 1:27:06
42 124 10011150031 KOKLU Mustafa * TURKISH NATIONAL TEAM 1:27:06
43 12 10007298727 DANAILOVIC Marko SERBIA NATIONAL TEAM 1:27:06
44 33 10009049575 IVASHKIN Anton * MINSK CYCLING CLUB 1:26:22
45 141 10010958455 FOX Will CATFORD BANKS 1:27:06
46 4 10009737972 GAHRAMANLI Kanan * SYNERGY BAKU CYCLING PROJ 1:27:16
47 101 10007390370 CRISTA Daniel STEAUA 1:27:22
48 14 10008695830 STAFANOVIC Stefan SERBIA NATIONAL TEAM 1:27:28
49 132 10050085427 LEZICA Facundo.Gabriel TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 1:26:22
50 56 10014420446 DOBREV Denis * BULGARIAN NATIONAL TEAM 1:29:44
51 103 10009041087 PLESEA Valentin STEAUA 1:29:44
52 133 10036595959 LASZLO Peter * TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 1:29:44
53 84 10053596726 TATAR Onur * NESSEBAR SHOCKBLAZE 1:29:44
54 126 10008683100 SAMLI Ferit.Can TURKISH NATIONAL TEAM 1:29:44
55 64 10062178802 BERNARD Bence KOBANYA CYCLING TEAM 1:29:44
56 145 10013303633 JOBBER James CATFORD BANKS 1:29:44
57 73 10010786279 POULTON Jared LEADOUT ASPIRE 1:29:44
58 104 10009975018 LEONARD Barbu * STEAUA 1:31:07
59 134 10036595858 BARTHA CSABA TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 1:31:09
60 102 10011000689 HORVATH Roland * STEAUA 1:31:09
61 53 10052867509 LAZAROV Nedko BULGARIAN NATIONAL TEAM 1:31:09
62 65 10005508570 MOLNAR Istvan KOBANYA CYCLING TEAM 1:31:09
63 63 10010039985 LÓKI Bence KOBANYA CYCLING TEAM 1:31:09
64 121 10015280514 DILEK Halil.Ibrahim * TURKISH NATIONAL TEAM 1:31:09
65 44 10010086970 RAVANELLI Simone * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 1:31:25
66 135 10005747737 KRASNOV Leonid TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 1:31:09
67 92 10052873670 ASENOV Dean * REGIONAL TEAM DRAG-LEVSKI 1:32:47
68 93 10023466102 MIHAYLOV Doncho * REGIONAL TEAM DRAG-LEVSKI 1:33:02
69 82 10010649065 MUHTAROV Ivan * NESSEBAR SHOCKBLAZE 1:33:02
70 111 10015385291 HRISTOV Hristo TZAR SIMEON 1:33:02
71 83 10015302338 CHAVDROV Petar * NESSEBAR SHOCKBLAZE 1:33:09
55 10015272026 RUSEV Teodor BULGARIAN NATIONAL TEAM Non Parti/Нестарт.
61 10014543314 BERTALAN Balazs.Karoly * KOBANYA CYCLING TEAM Abandone/Незав.
etc.
Nombre de partants:72
Arrives hors delais:
Abandons:1
Classement Par Equipe Pour L'Etape
Еtape N: 2A Отборно Класиране за Етапа
Pl. Equipe / Отбор Temps Diff./Разл. Points
1 MINSK CYCLING CLUB 4:18:49 0 34
2 UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 4:18:49 0 37
3 BULGARIAN NATIONAL TEAM 4:18:49 0 42
4 CATFORD BANKS 4:19:06 17 31
5 KOLSS CYCLING TEAM 4:19:06 17 37
6 SYNERGY BAKU CYCLING PROJ 4:19:50 1:01 66
7 TURKISH NATIONAL TEAM 4:19:50 1:01 67
8 TZAR SIMEON 4:19:50 1:01 84
9 SERBIA NATIONAL TEAM 4:20:34 1:45 89
10 LEADOUT ASPIRE 4:20:34 1:45 96
11 TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 4:22:28 3:39 113
12 STEAUA 4:23:28 4:39 118
13 KOBANYA CYCLING TEAM 4:27:15 8:26 140
14 NESSEBAR SHOCKBLAZE 4:29:08 10:19 144
Classement - Activite Pour L'Etape
Еtape N: 2A Класиране за Активност за Етапа
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Points
Premium 1 Fork VARNA-SOFIA
1 126 10008683100 SAMLI Ferit.Can TURKISH NATIONAL TEAM 3
2 33 10009049575 IVASHKIN Anton * MINSK CYCLING CLUB 2
3 122 10009712310 BALKAN Serkan TURKISH NATIONAL TEAM 1
Premium 2 SHELL Station
1 26 10004599400 VASYLYUK Andriy KOLSS CYCLING TEAM 3
2 23 10007157570 PREVAR Oleksandr KOLSS CYCLING TEAM 2
3 24 10011241371 SOLTASIUK Vladyslav * KOLSS CYCLING TEAM 1
Classement - Awards Pour L'Etape
Еtape N: 2A Класиране за Награди за Етапа
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Award
Premium 1 Dishrict court
1 141 10010958455 FOX Will CATFORD BANKS
Classement Final de L'Etape U23
Етапно Индивидуално Класиране за най-млад
Еtape N: 2A
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Temps Bon. Pen.
1 45 10008697648 TIVANI.PEREZ German.Nicolas * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 1:26:22
2 3 10009802741 ALIZADA Elgun * SYNERGY BAKU CYCLING PROJ 1:26:22
3 13 10010125669 KALABA Dusan * SERBIA NATIONAL TEAM 1:26:22
COMMUNIQIE
Due to a crash in the 3 last km these riders are credited with the times of their groups:
N 33 10009049575 IVASHKIN Anton * MINSK CYCLING CLUB
N 132 10050085427 LEZICA Facundo.Gabriel TUSNAD DRAG CYCLING TEAM
N 135 10005747737 KRASNOV Leonid TUSNAD DRAG CYCLING TEAM
BULGARIAN CYCLING UNION
TOUR OF BULGARIA - NORTH 02.09- 05.09.2017
Classement General Individuel
Временно Индивидуално Класиране
Еtape N: 2A Troyan-Pleven
Nbre de km: 226 km. Moyenne du vainqueur: 39.463 km./h.
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Temps Gap Points
1 22 10004738533 LAGKUTI Sergiy KOLSS CYCLING TEAM 5:43:44 0 16
2 81 10007528089 ALEKSIEV Aleksandar NESSEBAR SHOCKBLAZE 5:47:13 3:29 24
3 131 10008008241 TANOVITCHII Nicolae TUSNAD DRAG CYCLING 5:48:50 5:06 15
4 21 10003260190 BUTS Vitaliy KOLSS CYCLING TEAM 5:49:03 5:19 8
5 32 10006492112 BAZHKOU Stanislau MINSK CYCLING CLUB 5:49:03 5:19 10
6 45 10008697648 TIVANI.PEREZ German.Nicolas * UNIEURO TREVIGIANI- 5:49:03 5:19 14
7 52 10004599905 MIHAYLOV Nikolay BULGARIAN NATIONAL TEAM 5:49:03 5:19 23
8 26 10004599400 VASYLYUK Andriy KOLSS CYCLING TEAM 5:49:03 5:19 24
9 54 10003041942 GERGANOV Evgeni BULGARIAN NATIONAL TEAM 5:49:03 5:19 34
10 31 10006918306 KLIMIANKOU Kanstantsin MINSK CYCLING CLUB 5:49:56 6:12 37
11 51 10003042043 KONSTANTINOV Radoslav BULGARIAN NATIONAL TEAM 5:51:36 7:52 12
12 36 10003243723 VORGANOV Eduard MINSK CYCLING CLUB 5:55:36 11:52 15
13 34 10002670110 SOBAL Yauhen MINSK CYCLING CLUB 5:55:57 12:13 42
14 25 10011241270 LLIBERT Sendros.Juve KOLSS CYCLING TEAM 5:56:47 13:03 40
15 43 10010590461 ANDREEV Yordan UNIEURO TREVIGIANI- 5:57:40 13:56 50
16 122 10009712310 BALKAN Serkan TURKISH NATIONAL TEAM 5:58:58 15:14 52
17 23 10007157570 PREVAR Oleksandr KOLSS CYCLING TEAM 5:59:24 15:40 50
18 143 10013824403 CARPENTER Lawrence CATFORD BANKS 6:00:33 16:49 29
19 142 10013263823 FERGUSON Callum * CATFORD BANKS 6:00:35 16:51 48
20 13 10010125669 KALABA Dusan * SERBIA NATIONAL TEAM 6:01:00 17:16 30
21 74 10014248573 VAN.NIEKERK Aidan * LEADOUT ASPIRE 6:02:23 18:39 47
22 146 10009790516 PYM George CATFORD BANKS 6:03:13 19:29 34
23 46 10053570050 MUÑOZ Matias * UNIEURO TREVIGIANI- 6:03:13 19:29 54
24 33 10009049575 IVASHKIN Anton * MINSK CYCLING CLUB 6:03:13 19:29 68
25 132 10050085427 LEZICA Facundo.Gabriel TUSNAD DRAG CYCLING 6:03:50 20:06 77
26 113 10011134570 GENOV Nikolay * TZAR SIMEON 6:04:09 20:25 44
27 112 10004812796 DIMOV Plamen TZAR SIMEON 6:04:09 20:25 60
28 101 10007390370 CRISTA Daniel STEAUA 6:04:13 20:29 72
29 126 10008683100 SAMLI Ferit.Can TURKISH NATIONAL TEAM 6:04:22 20:38 74
30 103 10009041087 PLESEA Valentin STEAUA 6:05:00 21:16 73
31 35 10006876977 GOLOVASH Oleksandr MINSK CYCLING CLUB 6:05:46 22:02 65
32 72 10017730267 MUNTON Byron * LEADOUT ASPIRE 6:06:13 22:29 65
33 1 10005675692 ASADOV Elchin SYNERGY BAKU CYCLING 6:06:20 22:36 51
34 14 10008695830 STAFANOVIC Stefan SERBIA NATIONAL TEAM 6:06:52 23:08 80
35 41 10009398472 CHOLAKOV Stanimir UNIEURO TREVIGIANI- 6:08:39 24:55 38
36 123 10009240747 YILMAZ Yunus.Emre * TURKISH NATIONAL TEAM 6:09:24 25:40 46
37 3 10009802741 ALIZADA Elgun * SYNERGY BAKU CYCLING 6:09:26 25:42 50
38 144 10010994124 FOWLER George CATFORD BANKS 6:09:26 25:42 58
39 105 10055525915 BIDILICI Andrei.Cosmin STEAUA 6:09:26 25:42 59
40 24 10011241371 SOLTASIUK Vladyslav * KOLSS CYCLING TEAM 6:09:26 25:42 60
41 62 10009500627 MORICZ Daniel * KOBANYA CYCLING TEAM 6:09:26 25:42 72
42 2 10010197007 MIKAYILZADE Musa * SYNERGY BAKU CYCLING 6:10:10 26:26 79
43 114 10010648964 AZHI Ivan * TZAR SIMEON 6:10:10 26:26 92
44 4 10009737972 GAHRAMANLI Kanan * SYNERGY BAKU CYCLING 6:10:20 26:36 89
45 125 10009822242 TIRYAKI Oguzhan * TURKISH NATIONAL TEAM 6:10:45 27:01 74
46 115 10014419840 BEEV Adriyan * TZAR SIMEON 6:11:29 27:45 95
47 11 10002538350 JOVANOVIĆ NebojšA SERBIA NATIONAL TEAM 6:11:52 28:08 98
48 124 10011150031 KOKLU Mustafa * TURKISH NATIONAL TEAM 6:11:52 28:08 102
49 12 10007298727 DANAILOVIC Marko SERBIA NATIONAL TEAM 6:11:52 28:08 107
50 84 10053596726 TATAR Onur * NESSEBAR SHOCKBLAZE 6:12:48 29:04 97
51 133 10036595959 LASZLO Peter * TUSNAD DRAG CYCLING 6:12:48 29:04 99
52 73 10010786279 POULTON Jared LEADOUT ASPIRE 6:12:48 29:04 103
53 145 10013303633 JOBBER James CATFORD BANKS 6:12:48 29:04 104
54 64 10062178802 BERNARD Bence KOBANYA CYCLING TEAM 6:12:48 29:04 105
55 141 10010958455 FOX Will CATFORD BANKS 6:12:54 29:10 111
56 135 10005747737 KRASNOV Leonid TUSNAD DRAG CYCLING 6:14:13 30:29 106
57 134 10036595858 BARTHA CSABA TUSNAD DRAG CYCLING 6:14:13 30:29 110
58 56 10014420446 DOBREV Denis * BULGARIAN NATIONAL TEAM 6:14:27 30:43 107
59 71 10014256758 HATTINGH Jarrod * LEADOUT ASPIRE 6:15:20 31:36 110
60 104 10009975018 LEONARD Barbu * STEAUA 6:15:30 31:46 112
61 121 10015280514 DILEK Halil.Ibrahim * TURKISH NATIONAL TEAM 6:15:52 32:08 123
62 53 10052867509 LAZAROV Nedko BULGARIAN NATIONAL TEAM 6:15:55 32:11 123
63 63 10010039985 LÓKI Bence KOBANYA CYCLING TEAM 6:15:55 32:11 126
64 82 10010649065 MUHTAROV Ivan * NESSEBAR SHOCKBLAZE 6:16:06 32:22 106
65 44 10010086970 RAVANELLI Simone * UNIEURO TREVIGIANI- 6:16:15 32:31 130
66 65 10005508570 MOLNAR Istvan KOBANYA CYCLING TEAM 6:17:04 33:20 129
67 102 10011000689 HORVATH Roland * STEAUA 6:17:09 33:25 131
68 83 10015302338 CHAVDROV Petar * NESSEBAR SHOCKBLAZE 6:17:52 34:08 129
69 92 10052873670 ASENOV Dean * REGIONAL TEAM DRAG- 6:18:47 35:03 136
70 111 10015385291 HRISTOV Hristo TZAR SIMEON 6:19:02 35:18 140
71 93 10023466102 MIHAYLOV Doncho * REGIONAL TEAM DRAG- 6:22:41 38:57 141
Classement General Par Equipe
Еtape N: 2A Временно Отборно Класиране
Pl. Equipe / Отбор Temps Diff./Разл. Points
1 KOLSS CYCLING TEAM 17:22:00 0 48
2 BULGARIAN NATIONAL TEAM 17:29:48 7:48 69
3 MINSK CYCLING CLUB 17:34:39 12:39 61
4 UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 17:48:55 26:55 86
5 CATFORD BANKS 18:04:21 42:21 95
6 TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 18:05:32 43:32 184
7 TURKISH NATIONAL TEAM 18:09:22 47:22 139
8 NESSEBAR SHOCKBLAZE 18:16:13 54:13 227
9 TZAR SIMEON 18:18:28 56:28 195
10 STEAUA 18:18:39 56:39 204
11 LEADOUT ASPIRE 18:18:46 56:46 196
12 SERBIA NATIONAL TEAM 18:19:22 57:22 203
13 SYNERGY BAKU CYCLING PROJ 18:25:56 1:03:56 180
14 KOBANYA CYCLING TEAM 18:37:46 1:15:46 294
Classement General - Activite
Еtape N: 2A Временно Класиране за Активност
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Points
1 22 10004738533 LAGKUTI Sergiy KOLSS CYCLING TEAM 6
2 81 10007528089 ALEKSIEV Aleksandar NESSEBAR SHOCKBLAZE 4
3 26 10004599400 VASYLYUK Andriy KOLSS CYCLING TEAM 3
4 126 10008683100 SAMLI Ferit.Can TURKISH NATIONAL TEAM 3
5 33 10009049575 IVASHKIN Anton * MINSK CYCLING CLUB 3
6 23 10007157570 PREVAR Oleksandr KOLSS CYCLING TEAM 2
7 36 10003243723 VORGANOV Eduard MINSK CYCLING CLUB 1
8 122 10009712310 BALKAN Serkan TURKISH NATIONAL TEAM 1
9 24 10011241371 SOLTASIUK Vladyslav * KOLSS CYCLING TEAM 1
Classement General - Grimpeurs
Еtape N: 2A Временно Класиране за Катерачи
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Points
1 22 10004738533 LAGKUTI Sergiy KOLSS CYCLING TEAM 20
2 81 10007528089 ALEKSIEV Aleksandar NESSEBAR SHOCKBLAZE 13
3 32 10006492112 BAZHKOU Stanislau MINSK CYCLING CLUB 10
4 45 10008697648 TIVANI.PEREZ German.Nicolas * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 2
5 41 10009398472 CHOLAKOV Stanimir UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 2
6 21 10003260190 BUTS Vitaliy KOLSS CYCLING TEAM 1
7 34 10002670110 SOBAL Yauhen MINSK CYCLING CLUB 1
8 13 10010125669 KALABA Dusan * SERBIA NATIONAL TEAM 1
9 101 10007390370 CRISTA Daniel STEAUA 1
10 141 10010958455 FOX Will CATFORD BANKS 1
Classement General Individuel U23
Временно Класиране за най-млад Състезател
Еtape N: 2A
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Temps Gap Points
1 45 10008697648 TIVANI.PEREZ German.Nicolas * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 5:49:03 0 14
2 142 10013263823 FERGUSON Callum * CATFORD BANKS 6:00:35 11:32 48
3 13 10010125669 KALABA Dusan * SERBIA NATIONAL TEAM 6:01:00 11:57 30
4 74 10014248573 VAN.NIEKERK Aidan * LEADOUT ASPIRE 6:02:23 13:20 47
5 46 10053570050 MUÑOZ Matias * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 6:03:13 14:10 54
6 33 10009049575 IVASHKIN Anton * MINSK CYCLING CLUB 6:03:13 14:10 68
7 113 10011134570 GENOV Nikolay * TZAR SIMEON 6:04:09 15:06 44
8 72 10017730267 MUNTON Byron * LEADOUT ASPIRE 6:06:13 17:10 65
9 123 10009240747 YILMAZ Yunus.Emre * TURKISH NATIONAL TEAM 6:09:24 20:21 46
10 3 10009802741 ALIZADA Elgun * SYNERGY BAKU CYCLING 6:09:26 20:23 50
11 24 10011241371 SOLTASIUK Vladyslav * KOLSS CYCLING TEAM 6:09:26 20:23 60
12 62 10009500627 MORICZ Daniel * KOBANYA CYCLING TEAM 6:09:26 20:23 72
13 2 10010197007 MIKAYILZADE Musa * SYNERGY BAKU CYCLING 6:10:10 21:07 79
14 114 10010648964 AZHI Ivan * TZAR SIMEON 6:10:10 21:07 92
15 4 10009737972 GAHRAMANLI Kanan * SYNERGY BAKU CYCLING 6:10:20 21:17 89
16 125 10009822242 TIRYAKI Oguzhan * TURKISH NATIONAL TEAM 6:10:45 21:42 74
17 115 10014419840 BEEV Adriyan * TZAR SIMEON 6:11:29 22:26 95
18 124 10011150031 KOKLU Mustafa * TURKISH NATIONAL TEAM 6:11:52 22:49 102
19 84 10053596726 TATAR Onur * NESSEBAR SHOCKBLAZE 6:12:48 23:45 97
20 133 10036595959 LASZLO Peter * TUSNAD DRAG CYCLING 6:12:48 23:45 99
21 56 10014420446 DOBREV Denis * BULGARIAN NATIONAL TEAM 6:14:27 25:24 107
22 71 10014256758 HATTINGH Jarrod * LEADOUT ASPIRE 6:15:20 26:17 110
23 104 10009975018 LEONARD Barbu * STEAUA 6:15:30 26:27 112
24 121 10015280514 DILEK Halil.Ibrahim * TURKISH NATIONAL TEAM 6:15:52 26:49 123
25 82 10010649065 MUHTAROV Ivan * NESSEBAR SHOCKBLAZE 6:16:06 27:03 106
26 44 10010086970 RAVANELLI Simone * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 6:16:15 27:12 130
27 102 10011000689 HORVATH Roland * STEAUA 6:17:09 28:06 131
28 83 10015302338 CHAVDROV Petar * NESSEBAR SHOCKBLAZE 6:17:52 28:49 129
29 92 10052873670 ASENOV Dean * REGIONAL TEAM DRAG- 6:18:47 29:44 136
30 93 10023466102 MIHAYLOV Doncho * REGIONAL TEAM DRAG- 6:22:41 33:38 141
Jersey Classement
Еtape N: 2A Носители на Лидерски Фанелки
Jersey No UCI Cod Nom , Prenom Equipe
YELLOW JERSEY 22 10004738533 LAGKUTI Sergiy KOLSS CYCLING TEAM
GREEN JERSEY 81 10007528089 ALEKSIEV Aleksandar NESSEBAR SHOCKBLAZE
POLKA DOT JERSEY 32 10006492112 BAZHKOU Stanislau MINSK CYCLING CLUB
WHITE JERSEY 45 10008697648 TIVANI.PEREZ German.Nicolas * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS
L'Orde Des Vehicules Apres Etape
Еtape N: 2A Ред на Техническите Автомобили
Pl. Equipe Pl. Equipe Pl. Equipe
1 KOLSS CYCLING TEAM 6 BULGARIAN NATIONAL TEAM 11 TZAR SIMEON
2 NESSEBAR SHOCKBLAZE 7 TURKISH NATIONAL TEAM 12 STEAUA
3 TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 8 CATFORD BANKS 13 SYNERGY BAKU CYCLING PROJ
4 MINSK CYCLING CLUB 9 SERBIA NATIONAL TEAM 14 KOBANYA CYCLING TEAM
5 UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 10 LEADOUT ASPIRE 15 REGIONAL TEAM DRAG-LEVSKI

Facebook comment