output_48c0L3.gif                                                                 logos

Results from III.Stage| Stara Zagora - Plovdiv - Final of Tour North

BULGARIAN CYCLING UNION
TOUR OF BULGARIA - SOUTH 07.09- 09.09.2017
Classement Final de L'Etape
Етапно Индивидуално Класиране
Еtape N: 3 Stara Zagora-Plovdiv
Nbre de km: 98.2 km. Moyenne du vainqueur: 46.743 km./h.
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Temps Bon. Pen.
1 21 10003260190 BUTS Vitaliy KOLSS CYCLING TEAM 2:06:03 10
2 45 10008697648 TIVANI.PEREZ German.Nicolas * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 2:06:03 6
3 135 10005747737 KRASNOV Leonid TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 2:06:03 4
4 32 10006492112 BAZHKOU Stanislau MINSK CYCLING CLUB 2:06:03
5 13 10010125669 KALABA Dusan * SERBIA NATIONAL TEAM 2:06:03
6 26 10004599400 VASYLYUK Andriy KOLSS CYCLING TEAM 2:06:03
7 113 10011134570 GENOV Nikolay * TZAR SIMEON 2:06:03
8 81 10007528089 ALEKSIEV Aleksandar NESSEBAR SHOCKBLAZE 2:06:03
9 141 10010958455 FOX Will CATFORD BANKS 2:06:03
10 123 10009240747 YILMAZ Yunus.Emre * TURKISH NATIONAL TEAM 2:06:03
11 101 10007390370 CRISTA Daniel STEAUA 2:06:03
12 131 10008008241 TANOVITCHII Nicolae TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 2:06:03
13 1 10005675692 ASADOV Elchin SYNERGY BAKU CYCLING PROJ 2:06:03
14 36 10003243723 VORGANOV Eduard MINSK CYCLING CLUB 2:06:03
15 2 10010197007 MIKAYILZADE Musa * SYNERGY BAKU CYCLING PROJ 2:06:03
16 62 10009500627 MORICZ Daniel * KOBANYA CYCLING TEAM 2:06:03
17 51 10003042043 KONSTANTINOV Radoslav BULGARIAN NATIONAL TEAM 2:06:03
18 41 10009398472 CHOLAKOV Stanimir UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 2:06:03
19 133 10036595959 LASZLO Peter * TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 2:06:03
20 82 10010649065 MUHTAROV Ivan * NESSEBAR SHOCKBLAZE 2:06:03
21 46 10053570050 MUÑOZ Matias * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 2:06:03
22 125 10009822242 TIRYAKI Oguzhan * TURKISH NATIONAL TEAM 2:06:03
23 114 10010648964 AZHI Ivan * TZAR SIMEON 2:06:03
24 31 10006918306 KLIMIANKOU Kanstantsin MINSK CYCLING CLUB 2:06:03
25 144 10010994124 FOWLER George CATFORD BANKS 2:06:03
26 25 10011241270 LLIBERT Sendros.Juve KOLSS CYCLING TEAM 2:06:03
27 24 10011241371 SOLTASIUK Vladyslav * KOLSS CYCLING TEAM 2:06:03
28 112 10004812796 DIMOV Plamen TZAR SIMEON 2:06:03
29 122 10009712310 BALKAN Serkan TURKISH NATIONAL TEAM 2:06:03
30 15 10015213725 ILIĆ Ognjen * SERBIA NATIONAL TEAM 2:06:03
31 84 10053596726 TATAR Onur * NESSEBAR SHOCKBLAZE 2:06:03
32 71 10014256758 HATTINGH Jarrod * LEADOUT ASPIRE 2:06:03
33 143 10013824403 CARPENTER Lawrence CATFORD BANKS 2:06:03
34 104 10009975018 LEONARD Barbu * STEAUA 2:06:03
35 64 10062178802 BERNARD Bence KOBANYA CYCLING TEAM 2:06:03
36 63 10010039985 LÓKI Bence KOBANYA CYCLING TEAM 2:06:03
37 22 10004738533 LAGKUTI Sergiy KOLSS CYCLING TEAM 2:06:03
38 44 10010086970 RAVANELLI Simone * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 2:06:03
39 11 10002538350 JOVANOVIĆ NebojšA SERBIA NATIONAL TEAM 2:06:03
40 14 10008695830 STAFANOVIC Stefan SERBIA NATIONAL TEAM 2:06:03
41 34 10002670110 SOBAL Yauhen MINSK CYCLING CLUB 2:06:03
42 65 10005508570 MOLNAR Istvan KOBANYA CYCLING TEAM 2:06:03
43 83 10015302338 CHAVDROV Petar * NESSEBAR SHOCKBLAZE 2:06:03
44 33 10009049575 IVASHKIN Anton * MINSK CYCLING CLUB 2:06:03
45 74 10014248573 VAN.NIEKERK Aidan * LEADOUT ASPIRE 2:06:03
46 115 10014419840 BEEV Adriyan * TZAR SIMEON 2:06:03
47 43 10010590461 ANDREEV Yordan UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 2:06:03
48 35 10006876977 GOLOVASH Oleksandr MINSK CYCLING CLUB 2:06:03
49 134 10036595858 BARTHA CSABA TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 2:06:03
50 73 10010786279 POULTON Jared LEADOUT ASPIRE 2:06:03
51 23 10007157570 PREVAR Oleksandr KOLSS CYCLING TEAM 2:06:03
52 103 10009041087 PLESEA Valentin STEAUA 2:06:03
53 54 10003041942 GERGANOV Evgeni BULGARIAN NATIONAL TEAM 2:06:03
54 12 10007298727 DANAILOVIC Marko SERBIA NATIONAL TEAM 2:06:03
55 55 10015272026 RUSEV Teodor BULGARIAN NATIONAL TEAM 2:06:03
56 52 10004599905 MIHAYLOV Nikolay BULGARIAN NATIONAL TEAM 2:06:03
57 53 10052867509 LAZAROV Nedko BULGARIAN NATIONAL TEAM 2:06:03
58 56 10014420446 DOBREV Denis * BULGARIAN NATIONAL TEAM 2:06:03
59 126 10008683100 SAMLI Ferit.Can TURKISH NATIONAL TEAM 2:06:03
60 145 10013303633 JOBBER James CATFORD BANKS 2:06:48
61 102 10011000689 HORVATH Roland * STEAUA 2:07:17
94 10051867904 PEYCHEV Spass * REGIONAL TEAM DRAG-LEVSKI Abandone/Незав.
etc.
Nombre de partants:62
Arrives hors delais:
Abandons:1
Classement Par Equipe Pour L'Etape
Еtape N: 3 Отборно Класиране за Етапа
Pl. Equipe / Отбор Temps Diff./Разл. Points
1 KOLSS CYCLING TEAM 6:18:09 0 33
2 TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 6:18:09 0 34
3 UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 6:18:09 0 41
4 MINSK CYCLING CLUB 6:18:09 0 42
5 TZAR SIMEON 6:18:09 0 58
6 NESSEBAR SHOCKBLAZE 6:18:09 0 59
7 TURKISH NATIONAL TEAM 6:18:09 0 61
8 CATFORD BANKS 6:18:09 0 67
9 SERBIA NATIONAL TEAM 6:18:09 0 74
10 KOBANYA CYCLING TEAM 6:18:09 0 87
11 STEAUA 6:18:09 0 97
12 BULGARIAN NATIONAL TEAM 6:18:09 0 125
13 LEADOUT ASPIRE 6:18:09 0 127
Classement - Activite Pour L'Etape
Еtape N: 3 Класиране за Активност за Етапа
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Points
Premium : 1 Gas station Petrol 59.3 km.
1 34 10002670110 SOBAL Yauhen MINSK CYCLING CLUB 3
2 44 10010086970 RAVANELLI Simone * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 2
3 15 10015213725 ILIĆ Ognjen * SERBIA NATIONAL TEAM 1
Premium : 2 Gas station Petrol 74.0 km.
1 34 10002670110 SOBAL Yauhen MINSK CYCLING CLUB 3
2 44 10010086970 RAVANELLI Simone * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 2
3 122 10009712310 BALKAN Serkan TURKISH NATIONAL TEAM 1
Classement Final de L'Etape U23
Етапно Индивидуално Класиране за най-млад Състезател
Еtape N: 3
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Temps Bon. Pen.
1 45 10008697648 TIVANI.PEREZ German.Nicolas * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 2:06:03 6
2 13 10010125669 KALABA Dusan * SERBIA NATIONAL TEAM 2:06:03
3 113 10011134570 GENOV Nikolay * TZAR SIMEON 2:06:03
BULGARIAN CYCLING UNION
TOUR OF BULGARIA - SOUTH 07.09- 09.09.2017
Classement General Individuel
Крайно Индивидуално Класиране
Nbre de km: 478.7 km. Moyenne du vainqueur: 42.459 km./h.
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Temps Gap Points
1 21 10003260190 BUTS Vitaliy KOLSS CYCLING TEAM 11:15:58 0 3
2 32 10006492112 BAZHKOU Stanislau MINSK CYCLING CLUB 11:16:22 24 11
3 26 10004599400 VASYLYUK Andriy KOLSS CYCLING TEAM 11:16:22 24 22
4 31 10006918306 KLIMIANKOU Kanstantsin MINSK CYCLING CLUB 11:16:24 26 45
5 51 10003042043 KONSTANTINOV Radoslav BULGARIAN NATIONAL TEAM 11:16:28 30 26
6 22 10004738533 LAGKUTI Sergiy KOLSS CYCLING TEAM 11:17:07 1:09 69
7 52 10004599905 MIHAYLOV Nikolay BULGARIAN NATIONAL TEAM 11:18:14 2:16 91
8 45 10008697648 TIVANI.PEREZ German.Nicolas * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 11:19:36 3:38 13
9 36 10003243723 VORGANOV Eduard MINSK CYCLING CLUB 11:19:46 3:48 38
10 81 10007528089 ALEKSIEV Aleksandar NESSEBAR SHOCKBLAZE 11:19:52 3:54 28
11 41 10009398472 CHOLAKOV Stanimir UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 11:21:21 5:23 50
12 12 10007298727 DANAILOVIC Marko SERBIA NATIONAL TEAM 11:21:21 5:23 90
13 1 10005675692 ASADOV Elchin SYNERGY BAKU CYCLING 11:23:33 7:35 38
14 74 10014248573 VAN.NIEKERK Aidan * LEADOUT ASPIRE 11:23:33 7:35 79
15 71 10014256758 HATTINGH Jarrod * LEADOUT ASPIRE 11:23:44 7:46 75
16 23 10007157570 PREVAR Oleksandr KOLSS CYCLING TEAM 11:24:30 8:32 103
17 34 10002670110 SOBAL Yauhen MINSK CYCLING CLUB 11:26:10 10:12 90
18 113 10011134570 GENOV Nikolay * TZAR SIMEON 11:26:14 10:16 43
19 126 10008683100 SAMLI Ferit.Can TURKISH NATIONAL TEAM 11:27:03 11:05 86
20 62 10009500627 MORICZ Daniel * KOBANYA CYCLING TEAM 11:27:40 11:42 51
21 143 10013824403 CARPENTER Lawrence CATFORD BANKS 11:29:40 13:42 85
22 101 10007390370 CRISTA Daniel STEAUA 11:42:36 26:38 47
23 123 10009240747 YILMAZ Yunus.Emre * TURKISH NATIONAL TEAM 11:42:41 26:43 50
24 2 10010197007 MIKAYILZADE Musa * SYNERGY BAKU CYCLING 11:42:41 26:43 67
25 131 10008008241 TANOVITCHII Nicolae TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 11:42:49 26:51 57
26 11 10002538350 JOVANOVIĆ NebojšA SERBIA NATIONAL TEAM 11:42:49 26:51 96
27 112 10004812796 DIMOV Plamen TZAR SIMEON 11:42:52 26:54 89
28 25 10011241270 LLIBERT Sendros.Juve KOLSS CYCLING TEAM 11:42:55 26:57 87
29 44 10010086970 RAVANELLI Simone * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 11:42:56 26:58 93
30 54 10003041942 GERGANOV Evgeni BULGARIAN NATIONAL TEAM 11:42:56 26:58 102
31 14 10008695830 STAFANOVIC Stefan SERBIA NATIONAL TEAM 11:43:09 27:11 111
32 122 10009712310 BALKAN Serkan TURKISH NATIONAL TEAM 11:43:30 27:32 93
33 114 10010648964 AZHI Ivan * TZAR SIMEON 11:44:19 28:21 104
34 141 10010958455 FOX Will CATFORD BANKS 11:44:29 28:31 63
35 13 10010125669 KALABA Dusan * SERBIA NATIONAL TEAM 11:44:29 28:31 64
36 144 10010994124 FOWLER George CATFORD BANKS 11:44:45 28:47 105
37 35 10006876977 GOLOVASH Oleksandr MINSK CYCLING CLUB 11:45:51 29:53 124
38 73 10010786279 POULTON Jared LEADOUT ASPIRE 11:54:38 38:40 130
39 125 10009822242 TIRYAKI Oguzhan * TURKISH NATIONAL TEAM 12:02:58 47:00 92
40 43 10010590461 ANDREEV Yordan UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 12:03:03 47:05 120
41 103 10009041087 PLESEA Valentin STEAUA 12:03:03 47:05 136
42 33 10009049575 IVASHKIN Anton * MINSK CYCLING CLUB 12:03:24 47:26 144
43 82 10010649065 MUHTAROV Ivan * NESSEBAR SHOCKBLAZE 12:04:25 48:27 103
44 46 10053570050 MUÑOZ Matias * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 12:04:25 48:27 126
45 15 10015213725 ILIĆ Ognjen * SERBIA NATIONAL TEAM 12:04:25 48:27 127
46 115 10014419840 BEEV Adriyan * TZAR SIMEON 12:04:25 48:27 134
47 64 10062178802 BERNARD Bence KOBANYA CYCLING TEAM 12:04:25 48:27 140
48 83 10015302338 CHAVDROV Petar * NESSEBAR SHOCKBLAZE 12:05:07 49:09 157
49 145 10013303633 JOBBER James CATFORD BANKS 12:05:10 49:12 158
50 24 10011241371 SOLTASIUK Vladyslav * KOLSS CYCLING TEAM 12:13:28 57:30 124
51 135 10005747737 KRASNOV Leonid TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 12:14:39 58:41 120
52 133 10036595959 LASZLO Peter * TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 12:14:43 58:45 129
53 104 10009975018 LEONARD Barbu * STEAUA 12:14:43 58:45 139
54 65 10005508570 MOLNAR Istvan KOBANYA CYCLING TEAM 12:14:43 58:45 142
55 56 10014420446 DOBREV Denis * BULGARIAN NATIONAL TEAM 12:14:43 58:45 160
56 134 10036595858 BARTHA CSABA TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 12:14:43 58:45 161
57 63 10010039985 LÓKI Bence KOBANYA CYCLING TEAM 12:14:50 58:52 159
58 53 10052867509 LAZAROV Nedko BULGARIAN NATIONAL TEAM 12:14:50 58:52 170
59 55 10015272026 RUSEV Teodor BULGARIAN NATIONAL TEAM 12:15:00 59:02 177
60 84 10053596726 TATAR Onur * NESSEBAR SHOCKBLAZE 12:15:05 59:07 142
61 102 10011000689 HORVATH Roland * STEAUA 12:16:04 1:00:06 174
Classement General Par Equipe
Крайно Отборно Класиране
Pl. Equipe / Отбор Temps Diff./Разл. Points
1 KOLSS CYCLING TEAM 33:50:03 0 83
2 MINSK CYCLING CLUB 33:52:42 2:39 94
3 BULGARIAN NATIONAL TEAM 34:17:38 27:35 218
4 UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 34:23:48 33:45 135
5 CATFORD BANKS 34:37:16 47:13 210
6 LEADOUT ASPIRE 34:41:55 51:52 284
7 SERBIA NATIONAL TEAM 34:47:03 57:00 212
8 TURKISH NATIONAL TEAM 34:53:09 1:03:06 183
9 TZAR SIMEON 34:53:25 1:03:22 235
10 NESSEBAR SHOCKBLAZE 35:29:24 1:39:21 258
11 TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 35:41:27 1:51:24 254
12 KOBANYA CYCLING TEAM 35:46:48 1:56:45 324
13 STEAUA 35:48:37 1:58:34 290
Classement General - Activite
Крайно Класиране за Активност
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Points
1 126 10008683100 SAMLI Ferit.Can TURKISH NATIONAL TEAM 10
2 34 10002670110 SOBAL Yauhen MINSK CYCLING CLUB 6
3 113 10011134570 GENOV Nikolay * TZAR SIMEON 6
4 122 10009712310 BALKAN Serkan TURKISH NATIONAL TEAM 4
5 44 10010086970 RAVANELLI Simone * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 4
6 11 10002538350 JOVANOVIĆ NebojšA SERBIA NATIONAL TEAM 2
7 12 10007298727 DANAILOVIC Marko SERBIA NATIONAL TEAM 1
8 23 10007157570 PREVAR Oleksandr KOLSS CYCLING TEAM 1
9 33 10009049575 IVASHKIN Anton * MINSK CYCLING CLUB 1
10 15 10015213725 ILIĆ Ognjen * SERBIA NATIONAL TEAM 1
Classement General - Grimpeurs
Крайно Класиране за Катерачи
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Points
1 32 10006492112 BAZHKOU Stanislau MINSK CYCLING CLUB 13
2 36 10003243723 VORGANOV Eduard MINSK CYCLING CLUB 12
3 123 10009240747 YILMAZ Yunus.Emre * TURKISH NATIONAL TEAM 8
4 21 10003260190 BUTS Vitaliy KOLSS CYCLING TEAM 6
5 51 10003042043 KONSTANTINOV Radoslav BULGARIAN NATIONAL TEAM 6
6 52 10004599905 MIHAYLOV Nikolay BULGARIAN NATIONAL TEAM 3
7 64 10062178802 BERNARD Bence KOBANYA CYCLING TEAM 3
8 26 10004599400 VASYLYUK Andriy KOLSS CYCLING TEAM 2
9 12 10007298727 DANAILOVIC Marko SERBIA NATIONAL TEAM 2
10 81 10007528089 ALEKSIEV Aleksandar NESSEBAR SHOCKBLAZE 1
11 41 10009398472 CHOLAKOV Stanimir UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 1
12 126 10008683100 SAMLI Ferit.Can TURKISH NATIONAL TEAM 1
Classement General Individuel U23
Крайно Класиране за най-млад Състезател
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Temps Gap Points
1 45 10008697648 TIVANI.PEREZ German.Nicolas * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 11:19:36 0 13
2 74 10014248573 VAN.NIEKERK Aidan * LEADOUT ASPIRE 11:23:33 3:57 79
3 71 10014256758 HATTINGH Jarrod * LEADOUT ASPIRE 11:23:44 4:08 75
4 113 10011134570 GENOV Nikolay * TZAR SIMEON 11:26:14 6:38 43
5 62 10009500627 MORICZ Daniel * KOBANYA CYCLING TEAM 11:27:40 8:04 51
6 123 10009240747 YILMAZ Yunus.Emre * TURKISH NATIONAL TEAM 11:42:41 23:05 50
7 2 10010197007 MIKAYILZADE Musa * SYNERGY BAKU CYCLING 11:42:41 23:05 67
8 44 10010086970 RAVANELLI Simone * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 11:42:56 23:20 93
9 114 10010648964 AZHI Ivan * TZAR SIMEON 11:44:19 24:43 104
10 13 10010125669 KALABA Dusan * SERBIA NATIONAL TEAM 11:44:29 24:53 64
11 125 10009822242 TIRYAKI Oguzhan * TURKISH NATIONAL TEAM 12:02:58 43:22 92
12 33 10009049575 IVASHKIN Anton * MINSK CYCLING CLUB 12:03:24 43:48 144
13 82 10010649065 MUHTAROV Ivan * NESSEBAR SHOCKBLAZE 12:04:25 44:49 103
14 46 10053570050 MUÑOZ Matias * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 12:04:25 44:49 126
15 15 10015213725 ILIĆ Ognjen * SERBIA NATIONAL TEAM 12:04:25 44:49 127
16 115 10014419840 BEEV Adriyan * TZAR SIMEON 12:04:25 44:49 134
17 83 10015302338 CHAVDROV Petar * NESSEBAR SHOCKBLAZE 12:05:07 45:31 157
18 24 10011241371 SOLTASIUK Vladyslav * KOLSS CYCLING TEAM 12:13:28 53:52 124
19 133 10036595959 LASZLO Peter * TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 12:14:43 55:07 129
20 104 10009975018 LEONARD Barbu * STEAUA 12:14:43 55:07 139
21 56 10014420446 DOBREV Denis * BULGARIAN NATIONAL TEAM 12:14:43 55:07 160
22 84 10053596726 TATAR Onur * NESSEBAR SHOCKBLAZE 12:15:05 55:29 142
23 102 10011000689 HORVATH Roland * STEAUA 12:16:04 56:28 174
Jersey Classement
Носители на Лидерски Фанелки
Jersey No UCI Cod Nom , Prenom Equipe
YELLOW JERSEY 21 10003260190 BUTS Vitaliy KOLSS CYCLING TEAM
GREEN JERSEY 126 10008683100 SAMLI Ferit.Can TURKISH NATIONAL TEAM
POLKA DOT JERSEY 32 10006492112 BAZHKOU Stanislau MINSK CYCLING CLUB
WHITE JERSEY 45 10008697648 TIVANI.PEREZ German.Nicolas * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS

Facebook comment