output_48c0L3.gif                                                                 logos

Results from III.Stage| Svishtov - Elena Final of Tour North

BULGARIAN CYCLING UNION
TOUR OF BULGARIA - NORTH 02.09- 05.09.2017
Classement Final de L'Etape
Етапно Индивидуално Класиране
Еtape N: 3 Svishtov-Elena
Nbre de km: 111 km. Moyenne du vainqueur: 43.35 km./h.
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Temps Bon. Pen.
1 41 10009398472 CHOLAKOV Stanimir UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 2:33:38 10
2 142 10013263823 FERGUSON Callum * CATFORD BANKS 2:33:41 6
3 32 10006492112 BAZHKOU Stanislau MINSK CYCLING CLUB 2:34:25 4
4 45 10008697648 TIVANI.PEREZ German.Nicolas * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 2:34:25
5 51 10003042043 KONSTANTINOV Radoslav BULGARIAN NATIONAL TEAM 2:34:25
6 3 10009802741 ALIZADA Elgun * SYNERGY BAKU CYCLING PROJ 2:34:25
7 44 10010086970 RAVANELLI Simone * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 2:34:25
8 81 10007528089 ALEKSIEV Aleksandar NESSEBAR SHOCKBLAZE 2:34:25
9 143 10013824403 CARPENTER Lawrence CATFORD BANKS 2:34:25
10 101 10007390370 CRISTA Daniel STEAUA 2:34:25
11 54 10003041942 GERGANOV Evgeni BULGARIAN NATIONAL TEAM 2:34:25
12 26 10004599400 VASYLYUK Andriy KOLSS CYCLING TEAM 2:34:25
13 131 10008008241 TANOVITCHII Nicolae TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 2:34:25
14 36 10003243723 VORGANOV Eduard MINSK CYCLING CLUB 2:34:25
15 21 10003260190 BUTS Vitaliy KOLSS CYCLING TEAM 2:34:25
16 74 10014248573 VAN.NIEKERK Aidan * LEADOUT ASPIRE 2:34:25
17 144 10010994124 FOWLER George CATFORD BANKS 2:34:25
18 22 10004738533 LAGKUTI Sergiy KOLSS CYCLING TEAM 2:34:25
19 34 10002670110 SOBAL Yauhen MINSK CYCLING CLUB 2:34:25
20 52 10004599905 MIHAYLOV Nikolay BULGARIAN NATIONAL TEAM 2:34:25
21 31 10006918306 KLIMIANKOU Kanstantsin MINSK CYCLING CLUB 2:34:25
22 71 10014256758 HATTINGH Jarrod * LEADOUT ASPIRE 2:34:25
23 1 10005675692 ASADOV Elchin SYNERGY BAKU CYCLING PROJ 2:40:19
24 43 10010590461 ANDREEV Yordan UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 2:40:58
25 124 10011150031 KOKLU Mustafa * TURKISH NATIONAL TEAM 2:41:21
26 72 10017730267 MUNTON Byron * LEADOUT ASPIRE 2:41:47
27 133 10036595959 LASZLO Peter * TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 2:42:17
28 122 10009712310 BALKAN Serkan TURKISH NATIONAL TEAM 2:42:17
29 105 10055525915 BIDILICI Andrei.Cosmin STEAUA 2:42:17
30 115 10014419840 BEEV Adriyan * TZAR SIMEON 2:42:17
31 103 10009041087 PLESEA Valentin STEAUA 2:42:17
32 121 10015280514 DILEK Halil.Ibrahim * TURKISH NATIONAL TEAM 2:42:17
33 123 10009240747 YILMAZ Yunus.Emre * TURKISH NATIONAL TEAM 2:42:17
34 4 10009737972 GAHRAMANLI Kanan * SYNERGY BAKU CYCLING PROJ 2:42:17
35 62 10009500627 MORICZ Daniel * KOBANYA CYCLING TEAM 2:42:17
36 24 10011241371 SOLTASIUK Vladyslav * KOLSS CYCLING TEAM 2:42:17
37 2 10010197007 MIKAYILZADE Musa * SYNERGY BAKU CYCLING PROJ 2:42:17
38 132 10050085427 LEZICA Facundo.Gabriel TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 2:42:17
39 125 10009822242 TIRYAKI Oguzhan * TURKISH NATIONAL TEAM 2:42:17
40 126 10008683100 SAMLI Ferit.Can TURKISH NATIONAL TEAM 2:42:17
41 25 10011241270 LLIBERT Sendros.Juve KOLSS CYCLING TEAM 2:42:17
42 112 10004812796 DIMOV Plamen TZAR SIMEON 2:42:17
43 35 10006876977 GOLOVASH Oleksandr MINSK CYCLING CLUB 2:42:17
44 46 10053570050 MUÑOZ Matias * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 2:42:17
45 114 10010648964 AZHI Ivan * TZAR SIMEON 2:42:17
46 33 10009049575 IVASHKIN Anton * MINSK CYCLING CLUB 2:42:17
47 11 10002538350 JOVANOVIĆ NebojšA SERBIA NATIONAL TEAM 2:42:17
48 73 10010786279 POULTON Jared LEADOUT ASPIRE 2:42:17
49 14 10008695830 STAFANOVIC Stefan SERBIA NATIONAL TEAM 2:42:17
50 64 10062178802 BERNARD Bence KOBANYA CYCLING TEAM 2:42:17
51 83 10015302338 CHAVDROV Petar * NESSEBAR SHOCKBLAZE 2:42:17
52 113 10011134570 GENOV Nikolay * TZAR SIMEON 2:42:17
53 13 10010125669 KALABA Dusan * SERBIA NATIONAL TEAM 2:42:17
54 141 10010958455 FOX Will CATFORD BANKS 2:42:17
55 146 10009790516 PYM George CATFORD BANKS 2:42:17
56 23 10007157570 PREVAR Oleksandr KOLSS CYCLING TEAM 2:48:27
57 65 10005508570 MOLNAR Istvan KOBANYA CYCLING TEAM 2:49:50
58 135 10005747737 KRASNOV Leonid TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 2:49:50
59 56 10014420446 DOBREV Denis * BULGARIAN NATIONAL TEAM 2:49:50
60 134 10036595858 BARTHA CSABA TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 2:53:48
61 102 10011000689 HORVATH Roland * STEAUA 2:53:48
62 104 10009975018 LEONARD Barbu * STEAUA 2:53:48
63 63 10010039985 LÓKI Bence KOBANYA CYCLING TEAM 2:53:48
64 84 10053596726 TATAR Onur * NESSEBAR SHOCKBLAZE 2:53:48
65 53 10052867509 LAZAROV Nedko BULGARIAN NATIONAL TEAM 2:53:48
66 82 10010649065 MUHTAROV Ivan * NESSEBAR SHOCKBLAZE 2:53:48
67 111 10015385291 HRISTOV Hristo TZAR SIMEON 2:53:48
68 145 10013303633 JOBBER James CATFORD BANKS 2:53:48
12 10007298727 DANAILOVIC Marko SERBIA NATIONAL TEAM Abandone/Незав.
93 10023466102 MIHAYLOV Doncho * REGIONAL TEAM DRAG- Abandone/Незав.
etc.
Nombre de partants:70
Arrives hors delais:
Abandons:2
Classement Par Equipe Pour L'Etape
Еtape N: 3 Отборно Класиране за Етапа
Pl. Equipe / Отбор Temps Diff./Разл. Points
1 UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 7:42:28 0 12
2 CATFORD BANKS 7:42:31 3 28
3 MINSK CYCLING CLUB 7:43:15 47 36
4 BULGARIAN NATIONAL TEAM 7:43:15 47 36
5 KOLSS CYCLING TEAM 7:43:15 47 45
6 LEADOUT ASPIRE 7:50:37 8:09 64
7 SYNERGY BAKU CYCLING PROJ 7:57:01 14:33 63
8 STEAUA 7:58:59 16:31 70
9 TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 7:58:59 16:31 78
10 TURKISH NATIONAL TEAM 8:05:55 23:27 85
11 TZAR SIMEON 8:06:51 24:23 117
12 SERBIA NATIONAL TEAM 8:06:51 24:23 149
13 NESSEBAR SHOCKBLAZE 8:10:30 28:02 123
14 KOBANYA CYCLING TEAM 8:14:24 31:56 142
Classement - Activite Pour L'Etape
Еtape N: 3 Класиране за Активност за Етапа
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Points
Premium 1 Strahilovo
1 46 10053570050 MUÑOZ Matias * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 3
2 101 10007390370 CRISTA Daniel STEAUA 2
3 22 10004738533 LAGKUTI Sergiy KOLSS CYCLING TEAM 1
Premium 2 Joana Petrol station
1 41 10009398472 CHOLAKOV Stanimir UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 3
2 32 10006492112 BAZHKOU Stanislau MINSK CYCLING CLUB 2
3 45 10008697648 TIVANI.PEREZ German.Nicolas * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 1
Classement Final de L'Etape U23
Етапно Индивидуално Класиране за най-млад
Еtape N: 3
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Temps Bon. Pen.
1 142 10013263823 FERGUSON Callum * CATFORD BANKS 2:33:41 6
2 45 10008697648 TIVANI.PEREZ German.Nicolas * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 2:34:25
3 3 10009802741 ALIZADA Elgun * SYNERGY BAKU CYCLING PROJ 2:34:25

BULGARIAN CYCLING UNION
TOUR OF BULGARIA - NORTH 02.09- 05.09.2017
Classement General Individuel
Крайно Индивидуално Класиране
Nbre de km: 408 km. Moyenne du vainqueur: 41.682 km./h.
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Temps Gap Points
1 22 10004738533 LAGKUTI Sergiy KOLSS CYCLING TEAM 9:48:28 0 62
2 81 10007528089 ALEKSIEV Aleksandar NESSEBAR SHOCKBLAZE 9:51:45 3:17 42
3 131 10008008241 TANOVITCHII Nicolae TUSNAD DRAG CYCLING 9:53:22 4:54 32
4 45 10008697648 TIVANI.PEREZ German.Nicolas * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 9:53:25 4:57 19
5 32 10006492112 BAZHKOU Stanislau MINSK CYCLING CLUB 9:53:27 4:59 15
6 21 10003260190 BUTS Vitaliy KOLSS CYCLING TEAM 9:53:33 5:05 26
7 52 10004599905 MIHAYLOV Nikolay BULGARIAN NATIONAL TEAM 9:53:35 5:07 56
8 26 10004599400 VASYLYUK Andriy KOLSS CYCLING TEAM 9:53:39 5:11 53
9 54 10003041942 GERGANOV Evgeni BULGARIAN NATIONAL TEAM 9:53:39 5:11 61
10 31 10006918306 KLIMIANKOU Kanstantsin MINSK CYCLING CLUB 9:54:28 6:00 65
11 51 10003042043 KONSTANTINOV Radoslav BULGARIAN NATIONAL TEAM 9:56:08 7:40 28
12 36 10003243723 VORGANOV Eduard MINSK CYCLING CLUB 10:00:08 11:40 41
13 34 10002670110 SOBAL Yauhen MINSK CYCLING CLUB 10:00:41 12:13 85
14 142 10013263823 FERGUSON Callum * CATFORD BANKS 10:04:21 15:53 68
15 143 10013824403 CARPENTER Lawrence CATFORD BANKS 10:05:09 16:41 58
16 74 10014248573 VAN.NIEKERK Aidan * LEADOUT ASPIRE 10:06:59 18:31 84
17 101 10007390370 CRISTA Daniel STEAUA 10:08:45 20:17 90
18 43 10010590461 ANDREEV Yordan UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 10:09:07 20:39 109
19 25 10011241270 LLIBERT Sendros.Juve KOLSS CYCLING TEAM 10:09:37 21:09 122
20 122 10009712310 BALKAN Serkan TURKISH NATIONAL TEAM 10:11:44 23:16 116
21 41 10009398472 CHOLAKOV Stanimir UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 10:12:14 23:46 44
22 13 10010125669 KALABA Dusan * SERBIA NATIONAL TEAM 10:13:24 24:56 89
23 144 10010994124 FOWLER George CATFORD BANKS 10:14:02 25:34 90
24 3 10009802741 ALIZADA Elgun * SYNERGY BAKU CYCLING 10:14:10 25:42 83
25 146 10009790516 PYM George CATFORD BANKS 10:15:37 27:09 98
26 46 10053570050 MUÑOZ Matias * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 10:15:59 27:31 137
27 132 10050085427 LEZICA Facundo.Gabriel TUSNAD DRAG CYCLING 10:16:36 28:08 146
28 113 10011134570 GENOV Nikolay * TZAR SIMEON 10:16:48 28:20 125
29 112 10004812796 DIMOV Plamen TZAR SIMEON 10:16:48 28:20 132
30 1 10005675692 ASADOV Elchin SYNERGY BAKU CYCLING 10:16:50 28:22 93
31 33 10009049575 IVASHKIN Anton * MINSK CYCLING CLUB 10:17:21 28:53 176
32 126 10008683100 SAMLI Ferit.Can TURKISH NATIONAL TEAM 10:17:49 29:21 170
33 103 10009041087 PLESEA Valentin STEAUA 10:18:02 29:34 151
34 23 10007157570 PREVAR Oleksandr KOLSS CYCLING TEAM 10:18:58 30:30 158
35 72 10017730267 MUNTON Byron * LEADOUT ASPIRE 10:19:07 30:39 145
36 35 10006876977 GOLOVASH Oleksandr MINSK CYCLING CLUB 10:19:54 31:26 169
37 14 10008695830 STAFANOVIC Stefan SERBIA NATIONAL TEAM 10:19:59 31:31 179
38 71 10014256758 HATTINGH Jarrod * LEADOUT ASPIRE 10:20:55 32:27 187
39 44 10010086970 RAVANELLI Simone * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 10:21:30 33:02 186
40 62 10009500627 MORICZ Daniel * KOBANYA CYCLING TEAM 10:21:59 33:31 130
41 105 10055525915 BIDILICI Andrei.Cosmin STEAUA 10:22:12 33:44 121
42 123 10009240747 YILMAZ Yunus.Emre * TURKISH NATIONAL TEAM 10:22:14 33:46 121
43 2 10010197007 MIKAYILZADE Musa * SYNERGY BAKU CYCLING 10:22:43 34:15 138
44 24 10011241371 SOLTASIUK Vladyslav * KOLSS CYCLING TEAM 10:22:50 34:22 147
45 114 10010648964 AZHI Ivan * TZAR SIMEON 10:23:05 34:37 182
46 4 10009737972 GAHRAMANLI Kanan * SYNERGY BAKU CYCLING 10:23:06 34:38 155
47 125 10009822242 TIRYAKI Oguzhan * TURKISH NATIONAL TEAM 10:23:21 34:53 138
48 124 10011150031 KOKLU Mustafa * TURKISH NATIONAL TEAM 10:24:23 35:55 184
49 115 10014419840 BEEV Adriyan * TZAR SIMEON 10:24:34 36:06 173
50 11 10002538350 JOVANOVIĆ NebojšA SERBIA NATIONAL TEAM 10:24:42 36:14 188
51 141 10010958455 FOX Will CATFORD BANKS 10:25:22 36:54 179
52 133 10036595959 LASZLO Peter * TUSNAD DRAG CYCLING 10:25:34 37:06 160
53 64 10062178802 BERNARD Bence KOBANYA CYCLING TEAM 10:25:34 37:06 193
54 73 10010786279 POULTON Jared LEADOUT ASPIRE 10:25:50 37:22 197
55 121 10015280514 DILEK Halil.Ibrahim * TURKISH NATIONAL TEAM 10:28:42 40:14 195
56 135 10005747737 KRASNOV Leonid TUSNAD DRAG CYCLING 10:35:10 46:42 217
57 56 10014420446 DOBREV Denis * BULGARIAN NATIONAL TEAM 10:35:37 47:09 224
58 145 10013303633 JOBBER James CATFORD BANKS 10:36:55 48:27 198
59 83 10015302338 CHAVDROV Petar * NESSEBAR SHOCKBLAZE 10:38:33 50:05 243
60 134 10036595858 BARTHA CSABA TUSNAD DRAG CYCLING 10:39:40 51:12 230
61 63 10010039985 LÓKI Bence KOBANYA CYCLING TEAM 10:40:21 51:53 233
62 104 10009975018 LEONARD Barbu * STEAUA 10:40:57 52:29 233
63 84 10053596726 TATAR Onur * NESSEBAR SHOCKBLAZE 10:45:25 56:57 227
64 65 10005508570 MOLNAR Istvan KOBANYA CYCLING TEAM 10:46:03 57:35 251
65 53 10052867509 LAZAROV Nedko BULGARIAN NATIONAL TEAM 10:48:32 1:00:04 255
66 82 10010649065 MUHTAROV Ivan * NESSEBAR SHOCKBLAZE 10:48:55 1:00:27 242
67 102 10011000689 HORVATH Roland * STEAUA 10:49:46 1:01:18 256
68 111 10015385291 HRISTOV Hristo TZAR SIMEON 10:51:39 1:03:11 275
Classement General Par Equipe
Крайно Отборно Класиране
Pl. Equipe / Отбор Temps Diff./Разл. Points
1 KOLSS CYCLING TEAM 29:35:52 0 141
2 BULGARIAN NATIONAL TEAM 29:43:28 7:36 145
3 MINSK CYCLING CLUB 29:48:15 12:23 118
4 UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 30:02:02 26:10 139
5 CATFORD BANKS 30:17:21 41:29 161
6 TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 30:35:36 59:44 331
7 LEADOUT ASPIRE 30:41:26 1:05:34 381
8 TURKISH NATIONAL TEAM 30:46:38 1:10:46 325
9 STEAUA 30:48:59 1:13:07 362
10 SYNERGY BAKU CYCLING PROJ 30:53:43 1:17:51 311
11 TZAR SIMEON 30:56:41 1:20:49 416
12 SERBIA NATIONAL TEAM 30:57:22 1:21:30 438
13 NESSEBAR SHOCKBLAZE 31:14:03 1:38:11 489
14 KOBANYA CYCLING TEAM 31:23:33 1:47:41 541

Classement General - Activite
Крайно Класиране за Активност
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Points
1 22 10004738533 LAGKUTI Sergiy KOLSS CYCLING TEAM 7
2 101 10007390370 CRISTA Daniel STEAUA 7
3 126 10008683100 SAMLI Ferit.Can TURKISH NATIONAL TEAM 6
4 81 10007528089 ALEKSIEV Aleksandar NESSEBAR SHOCKBLAZE 4
5 41 10009398472 CHOLAKOV Stanimir UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 3
6 26 10004599400 VASYLYUK Andriy KOLSS CYCLING TEAM 3
7 46 10053570050 MUÑOZ Matias * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 3
8 33 10009049575 IVASHKIN Anton * MINSK CYCLING CLUB 3
9 23 10007157570 PREVAR Oleksandr KOLSS CYCLING TEAM 3
10 32 10006492112 BAZHKOU Stanislau MINSK CYCLING CLUB 2
11 34 10002670110 SOBAL Yauhen MINSK CYCLING CLUB 2
12 45 10008697648 TIVANI.PEREZ German.Nicolas * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 1
13 36 10003243723 VORGANOV Eduard MINSK CYCLING CLUB 1
14 122 10009712310 BALKAN Serkan TURKISH NATIONAL TEAM 1
15 24 10011241371 SOLTASIUK Vladyslav * KOLSS CYCLING TEAM 1
16 125 10009822242 TIRYAKI Oguzhan * TURKISH NATIONAL TEAM 1

Classement General - Grimpeurs
Крайно Класиране за Катерачи
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Points
1 22 10004738533 LAGKUTI Sergiy KOLSS CYCLING TEAM 20
2 81 10007528089 ALEKSIEV Aleksandar NESSEBAR SHOCKBLAZE 13
3 32 10006492112 BAZHKOU Stanislau MINSK CYCLING CLUB 10
4 45 10008697648 TIVANI.PEREZ German.Nicolas * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 2
5 41 10009398472 CHOLAKOV Stanimir UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 2
6 21 10003260190 BUTS Vitaliy KOLSS CYCLING TEAM 1
7 34 10002670110 SOBAL Yauhen MINSK CYCLING CLUB 1
8 101 10007390370 CRISTA Daniel STEAUA 1
9 13 10010125669 KALABA Dusan * SERBIA NATIONAL TEAM 1
10 141 10010958455 FOX Will CATFORD BANKS 1

Classement General Individuel U23
Крайно Класиране за най-млад Състезател
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Temps Gap Points
1 45 10008697648 TIVANI.PEREZ German.Nicolas * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 9:53:25 0 19
2 142 10013263823 FERGUSON Callum * CATFORD BANKS 10:04:21 10:56 68
3 74 10014248573 VAN.NIEKERK Aidan * LEADOUT ASPIRE 10:06:59 13:34 84
4 13 10010125669 KALABA Dusan * SERBIA NATIONAL TEAM 10:13:24 19:59 89
5 3 10009802741 ALIZADA Elgun * SYNERGY BAKU CYCLING 10:14:10 20:45 83
6 46 10053570050 MUÑOZ Matias * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 10:15:59 22:34 137
7 113 10011134570 GENOV Nikolay * TZAR SIMEON 10:16:48 23:23 125
8 33 10009049575 IVASHKIN Anton * MINSK CYCLING CLUB 10:17:21 23:56 176
9 72 10017730267 MUNTON Byron * LEADOUT ASPIRE 10:19:07 25:42 145
10 71 10014256758 HATTINGH Jarrod * LEADOUT ASPIRE 10:20:55 27:30 187
11 44 10010086970 RAVANELLI Simone * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 10:21:30 28:05 186
12 62 10009500627 MORICZ Daniel * KOBANYA CYCLING TEAM 10:21:59 28:34 130
13 123 10009240747 YILMAZ Yunus.Emre * TURKISH NATIONAL TEAM 10:22:14 28:49 121
14 2 10010197007 MIKAYILZADE Musa * SYNERGY BAKU CYCLING 10:22:43 29:18 138
15 24 10011241371 SOLTASIUK Vladyslav * KOLSS CYCLING TEAM 10:22:50 29:25 147
16 114 10010648964 AZHI Ivan * TZAR SIMEON 10:23:05 29:40 182
17 4 10009737972 GAHRAMANLI Kanan * SYNERGY BAKU CYCLING 10:23:06 29:41 155
18 125 10009822242 TIRYAKI Oguzhan * TURKISH NATIONAL TEAM 10:23:21 29:56 138
19 124 10011150031 KOKLU Mustafa * TURKISH NATIONAL TEAM 10:24:23 30:58 184
20 115 10014419840 BEEV Adriyan * TZAR SIMEON 10:24:34 31:09 173
21 133 10036595959 LASZLO Peter * TUSNAD DRAG CYCLING 10:25:34 32:09 160
22 121 10015280514 DILEK Halil.Ibrahim * TURKISH NATIONAL TEAM 10:28:42 35:17 195
23 56 10014420446 DOBREV Denis * BULGARIAN NATIONAL TEAM 10:35:37 42:12 224
24 83 10015302338 CHAVDROV Petar * NESSEBAR SHOCKBLAZE 10:38:33 45:08 243
25 104 10009975018 LEONARD Barbu * STEAUA 10:40:57 47:32 233
26 84 10053596726 TATAR Onur * NESSEBAR SHOCKBLAZE 10:45:25 52:00 227
27 82 10010649065 MUHTAROV Ivan * NESSEBAR SHOCKBLAZE 10:48:55 55:30 242
28 102 10011000689 HORVATH Roland * STEAUA 10:49:46 56:21 256
Jersey Classement
Носители на Лидерски Фанелки
Jersey No UCI Cod Nom , Prenom Equipe
YELLOW JERSEY 22 10004738533 LAGKUTI Sergiy KOLSS CYCLING TEAM
GREEN JERSEY 22 10004738533 LAGKUTI Sergiy KOLSS CYCLING TEAM
POLKA DOT JERSEY 22 10004738533 LAGKUTI Sergiy KOLSS CYCLING TEAM
WHITE JERSEY 45 10008697648 TIVANI.PEREZ German.Nicolas * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS

Facebook comment