output_48c0L3.gif                                                                 logos

Results from II.Stage| Ivaylovgrad - Stara Zagora - Final of Tour South

BULGARIAN CYCLING UNION
TOUR OF BULGARIA - SOUTH 07.09- 09.09.2017
Classement Final de L'Etape
Етапно Индивидуално Класиране
Еtape N: 2 Ivajlovgrad-Stara Zagora
Nbre de km: 147.5 km. Moyenne du vainqueur: 43.255 km./h.
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Temps Bon. Pen.
1 21 10003260190 BUTS Vitaliy KOLSS CYCLING TEAM 3:24:36 10
2 32 10006492112 BAZHKOU Stanislau MINSK CYCLING CLUB 3:24:36 6
3 45 10008697648 TIVANI.PEREZ German.Nicolas * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 3:24:36 4
4 141 10010958455 FOX Will CATFORD BANKS 3:24:36
5 51 10003042043 KONSTANTINOV Radoslav BULGARIAN NATIONAL TEAM 3:24:36
6 126 10008683100 SAMLI Ferit.Can TURKISH NATIONAL TEAM 3:24:36
7 123 10009240747 YILMAZ Yunus.Emre * TURKISH NATIONAL TEAM 3:24:36
8 13 10010125669 KALABA Dusan * SERBIA NATIONAL TEAM 3:24:36
9 131 10008008241 TANOVITCHII Nicolae TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 3:24:36
10 81 10007528089 ALEKSIEV Aleksandar NESSEBAR SHOCKBLAZE 3:24:36
11 101 10007390370 CRISTA Daniel STEAUA 3:24:36
12 1 10005675692 ASADOV Elchin SYNERGY BAKU CYCLING PROJ 3:24:36
13 62 10009500627 MORICZ Daniel * KOBANYA CYCLING TEAM 3:24:36
14 26 10004599400 VASYLYUK Andriy KOLSS CYCLING TEAM 3:24:36
15 36 10003243723 VORGANOV Eduard MINSK CYCLING CLUB 3:24:36
16 113 10011134570 GENOV Nikolay * TZAR SIMEON 3:24:36
17 44 10010086970 RAVANELLI Simone * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 3:24:36
18 31 10006918306 KLIMIANKOU Kanstantsin MINSK CYCLING CLUB 3:24:36
19 74 10014248573 VAN.NIEKERK Aidan * LEADOUT ASPIRE 3:24:36
20 2 10010197007 MIKAYILZADE Musa * SYNERGY BAKU CYCLING PROJ 3:24:36
21 41 10009398472 CHOLAKOV Stanimir UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 3:24:36
22 11 10002538350 JOVANOVIĆ NebojšA SERBIA NATIONAL TEAM 3:24:36
23 54 10003041942 GERGANOV Evgeni BULGARIAN NATIONAL TEAM 3:24:36 20"
24 12 10007298727 DANAILOVIC Marko SERBIA NATIONAL TEAM 3:24:36
25 71 10014256758 HATTINGH Jarrod * LEADOUT ASPIRE 3:24:36
26 22 10004738533 LAGKUTI Sergiy KOLSS CYCLING TEAM 3:24:36
27 144 10010994124 FOWLER George CATFORD BANKS 3:24:36
28 52 10004599905 MIHAYLOV Nikolay BULGARIAN NATIONAL TEAM 3:24:36
29 143 10013824403 CARPENTER Lawrence CATFORD BANKS 3:24:47
30 34 10002670110 SOBAL Yauhen MINSK CYCLING CLUB 3:24:47
31 25 10011241270 LLIBERT Sendros.Juve KOLSS CYCLING TEAM 3:24:50
32 114 10010648964 AZHI Ivan * TZAR SIMEON 3:24:52
33 112 10004812796 DIMOV Plamen TZAR SIMEON 3:24:52
34 14 10008695830 STAFANOVIC Stefan SERBIA NATIONAL TEAM 3:24:52
35 122 10009712310 BALKAN Serkan TURKISH NATIONAL TEAM 3:25:30
36 23 10007157570 PREVAR Oleksandr KOLSS CYCLING TEAM 3:25:33
37 35 10006876977 GOLOVASH Oleksandr MINSK CYCLING CLUB 3:27:28
38 73 10010786279 POULTON Jared LEADOUT ASPIRE 3:35:11
39 43 10010590461 ANDREEV Yordan UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 3:44:58
40 115 10014419840 BEEV Adriyan * TZAR SIMEON 3:44:58
41 65 10005508570 MOLNAR Istvan KOBANYA CYCLING TEAM 3:44:58
42 82 10010649065 MUHTAROV Ivan * NESSEBAR SHOCKBLAZE 3:44:58
43 24 10011241371 SOLTASIUK Vladyslav * KOLSS CYCLING TEAM 3:44:58
44 84 10053596726 TATAR Onur * NESSEBAR SHOCKBLAZE 3:44:58
45 94 10051867904 PEYCHEV Spass * REGIONAL TEAM DRAG-LEVSKI 3:44:58
46 125 10009822242 TIRYAKI Oguzhan * TURKISH NATIONAL TEAM 3:44:58
47 56 10014420446 DOBREV Denis * BULGARIAN NATIONAL TEAM 3:44:58
48 104 10009975018 LEONARD Barbu * STEAUA 3:44:58
49 133 10036595959 LASZLO Peter * TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 3:44:58
50 53 10052867509 LAZAROV Nedko BULGARIAN NATIONAL TEAM 3:44:58
51 102 10011000689 HORVATH Roland * STEAUA 3:44:58
52 15 10015213725 ILIĆ Ognjen * SERBIA NATIONAL TEAM 3:44:58
53 103 10009041087 PLESEA Valentin STEAUA 3:44:58
54 134 10036595858 BARTHA CSABA TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 3:44:58
55 145 10013303633 JOBBER James CATFORD BANKS 3:44:58
56 55 10015272026 RUSEV Teodor BULGARIAN NATIONAL TEAM 3:44:58
57 135 10005747737 KRASNOV Leonid TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 3:44:58
58 63 10010039985 LÓKI Bence KOBANYA CYCLING TEAM 3:44:58
59 46 10053570050 MUÑOZ Matias * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 3:44:58
60 33 10009049575 IVASHKIN Anton * MINSK CYCLING CLUB 3:44:58
61 64 10062178802 BERNARD Bence KOBANYA CYCLING TEAM 3:44:58
62 83 10015302338 CHAVDROV Petar * NESSEBAR SHOCKBLAZE 3:44:58
3 10009802741 ALIZADA Elgun * SYNERGY BAKU CYCLING PROJAbandone/Незав.
105 10055525915 BIDILICI Andrei.Cosmin STEAUA Abandone/Незав.
121 10015280514 DILEK Halil.Ibrahim * TURKISH NATIONAL TEAM Abandone/Незав.
124 10011150031 KOKLU Mustafa * TURKISH NATIONAL TEAM Abandone/Незав.
132 10050085427 LEZICA Facundo.Gabriel TUSNAD DRAG CYCLING TEAM Abandone/Незав.
142 10013263823 FERGUSON Callum * CATFORD BANKS Abandone/Незав.
etc.
Nombre de partants:68
Arrives hors delais:
Abandons:6
Classement Par Equipe Pour L'Etape
Еtape N: 2 Отборно Класиране за Етапа
Pl. Equipe / Отбор Temps Diff./Разл. Points
1 MINSK CYCLING CLUB 10:13:48 0 35
2 KOLSS CYCLING TEAM 10:13:48 0 41
3 UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 10:13:48 0 41
4 SERBIA NATIONAL TEAM 10:13:48 0 54
5 BULGARIAN NATIONAL TEAM 10:13:48 0 56
6 CATFORD BANKS 10:13:59 11 60
7 TZAR SIMEON 10:14:20 32 81
8 TURKISH NATIONAL TEAM 10:14:42 54 48
9 LEADOUT ASPIRE 10:24:23 10:35 82
10 NESSEBAR SHOCKBLAZE 10:54:32 40:44 96
11 STEAUA 10:54:32 40:44 110
12 TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 10:54:32 40:44 112
13 KOBANYA CYCLING TEAM 10:54:32 40:44 112
Classement - Activite Pour L'Etape
Еtape N: 2 Класиране за Активност за Етапа
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Points
Premium : 1 Gas station Petrol 78.4 km.
1 126 10008683100 SAMLI Ferit.Can TURKISH NATIONAL TEAM 3
2 113 10011134570 GENOV Nikolay * TZAR SIMEON 2
3 23 10007157570 PREVAR Oleksandr KOLSS CYCLING TEAM 1
Premium : 2 Gas station Petrol 126.2 km.
1 122 10009712310 BALKAN Serkan TURKISH NATIONAL TEAM 3
2 11 10002538350 JOVANOVIĆ NebojšA SERBIA NATIONAL TEAM 2
3 126 10008683100 SAMLI Ferit.Can TURKISH NATIONAL TEAM 1
Classement - Grimpeurs Pour L'Etape
Еtape N: 2 Класиране за Катерачи за Етапа
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Points
Premium : 1 Premium III cat 3.2.1
1 123 10009240747 YILMAZ Yunus.Emre * TURKISH NATIONAL TEAM 3
2 36 10003243723 VORGANOV Eduard MINSK CYCLING CLUB 2
3 52 10004599905 MIHAYLOV Nikolay BULGARIAN NATIONAL TEAM 1
Premium : 2 Premium III cat 3.2.1
1 36 10003243723 VORGANOV Eduard MINSK CYCLING CLUB 3
2 52 10004599905 MIHAYLOV Nikolay BULGARIAN NATIONAL TEAM 2
3 81 10007528089 ALEKSIEV Aleksandar NESSEBAR SHOCKBLAZE 1
Classement Final de L'Etape U23
Етапно Индивидуално Класиране за най-млад Състезател
Еtape N: 2
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Temps Bon. Pen.
1 45 10008697648 TIVANI.PEREZ German.Nicolas * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 3:24:36 4
2 123 10009240747 YILMAZ Yunus.Emre * TURKISH NATIONAL TEAM 3:24:36
3 13 10010125669 KALABA Dusan * SERBIA NATIONAL TEAM 3:24:36
COMMUNIQUE N2
1. Състезател с N 54 10003041942 GERGANOV Evgeni BULGARIAN NATIONAL TEAM се наказва с 20 сек. и глоба от CHF 50, съгласно регламента на ЮСИ чл. 12.1.040 т. 19.2.2 - Ползване на вакум зад автомобил
2 Състезател с N 105 10055525915 BIDILICI Andrei.Cosmin STEAUA се наказва с глоба от CHF 100 и изключване от състезанието и треньора на отбор STEAUA - Georgiadis Georgios 10009738982 се наказва с глоба от CHF 100 съгласно регламента на ЮСИ чл. 12.1.040 т. 18 - Състезателят се държи за автомобила на неговия отбор
1. Rider N 54 10003041942 GERGANOV Evgeni BULGARIAN NATIONAL TEAM is penalized with 20 sec. and fine of CHF 50 according to UCI regulation art. 12.1.040 p. 19.2.2 - Sheltering behind or falling into the slip stream of a vehicle.
2. Rider N 105 10055525915 BIDILICI Andrei.Cosmin STEAUA is penalized fine of CHF 100 and elimination of the race and Team Menager of STEAUA - Georgiadis Georgios 10009738982 is penalized with fine of CHF 100 according to UCI regulation art. 12.1.040 p. 18 - Rider holding on to his team’s vehicle
BULGARIAN CYCLING UNION
TOUR OF BULGARIA - SOUTH 07.09- 09.09.2017
Classement General Individuel
Временно Индивидуално Класиране
Еtape N: 2 Ivajlovgrad-Stara Zagora
Nbre de km: 380.5 km. Moyenne du vainqueur: 41.478 km./h.
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Temps Gap Points
1 21 10003260190 BUTS Vitaliy KOLSS CYCLING TEAM 9:10:05 0 2
2 32 10006492112 BAZHKOU Stanislau MINSK CYCLING CLUB 9:10:19 14 7
3 26 10004599400 VASYLYUK Andriy KOLSS CYCLING TEAM 9:10:19 14 16
4 31 10006918306 KLIMIANKOU Kanstantsin MINSK CYCLING CLUB 9:10:21 16 21
5 51 10003042043 KONSTANTINOV Radoslav BULGARIAN NATIONAL TEAM 9:10:25 20 9
6 22 10004738533 LAGKUTI Sergiy KOLSS CYCLING TEAM 9:11:04 59 32
7 52 10004599905 MIHAYLOV Nikolay BULGARIAN NATIONAL TEAM 9:12:11 2:06 35
8 45 10008697648 TIVANI.PEREZ German.Nicolas * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 9:13:39 3:34 11
9 36 10003243723 VORGANOV Eduard MINSK CYCLING CLUB 9:13:43 3:38 24
10 81 10007528089 ALEKSIEV Aleksandar NESSEBAR SHOCKBLAZE 9:13:49 3:44 20
11 41 10009398472 CHOLAKOV Stanimir UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 9:15:18 5:13 32
12 12 10007298727 DANAILOVIC Marko SERBIA NATIONAL TEAM 9:15:18 5:13 36
13 1 10005675692 ASADOV Elchin SYNERGY BAKU CYCLING 9:17:30 7:25 25
14 74 10014248573 VAN.NIEKERK Aidan * LEADOUT ASPIRE 9:17:30 7:25 34
15 71 10014256758 HATTINGH Jarrod * LEADOUT ASPIRE 9:17:41 7:36 43
16 23 10007157570 PREVAR Oleksandr KOLSS CYCLING TEAM 9:18:27 8:22 52
17 34 10002670110 SOBAL Yauhen MINSK CYCLING CLUB 9:20:07 10:02 49
18 113 10011134570 GENOV Nikolay * TZAR SIMEON 9:20:11 10:06 36
19 126 10008683100 SAMLI Ferit.Can TURKISH NATIONAL TEAM 9:21:00 10:55 27
20 62 10009500627 MORICZ Daniel * KOBANYA CYCLING TEAM 9:21:37 11:32 35
21 143 10013824403 CARPENTER Lawrence CATFORD BANKS 9:23:37 13:32 52
22 101 10007390370 CRISTA Daniel STEAUA 9:36:33 26:28 36
23 123 10009240747 YILMAZ Yunus.Emre * TURKISH NATIONAL TEAM 9:36:38 26:33 40
24 2 10010197007 MIKAYILZADE Musa * SYNERGY BAKU CYCLING 9:36:38 26:33 52
25 131 10008008241 TANOVITCHII Nicolae TUSNAD DRAG CYCLING 9:36:46 26:41 45
26 11 10002538350 JOVANOVIĆ NebojšA SERBIA NATIONAL TEAM 9:36:46 26:41 57
27 112 10004812796 DIMOV Plamen TZAR SIMEON 9:36:49 26:44 61
28 25 10011241270 LLIBERT Sendros.Juve KOLSS CYCLING TEAM 9:36:52 26:47 61
29 54 10003041942 GERGANOV Evgeni BULGARIAN NATIONAL TEAM 9:36:53 26:48 49
30 44 10010086970 RAVANELLI Simone * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 9:36:53 26:48 55
31 14 10008695830 STAFANOVIC Stefan SERBIA NATIONAL TEAM 9:37:06 27:01 71
32 122 10009712310 BALKAN Serkan TURKISH NATIONAL TEAM 9:37:27 27:22 64
33 114 10010648964 AZHI Ivan * TZAR SIMEON 9:38:16 28:11 81
34 141 10010958455 FOX Will CATFORD BANKS 9:38:26 28:21 54
35 13 10010125669 KALABA Dusan * SERBIA NATIONAL TEAM 9:38:26 28:21 59
36 144 10010994124 FOWLER George CATFORD BANKS 9:38:42 28:37 80
37 35 10006876977 GOLOVASH Oleksandr MINSK CYCLING CLUB 9:39:48 29:43 76
38 73 10010786279 POULTON Jared LEADOUT ASPIRE 9:48:35 38:30 80
39 125 10009822242 TIRYAKI Oguzhan * TURKISH NATIONAL TEAM 9:56:55 46:50 70
40 43 10010590461 ANDREEV Yordan UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 9:57:00 46:55 73
41 103 10009041087 PLESEA Valentin STEAUA 9:57:00 46:55 84
42 33 10009049575 IVASHKIN Anton * MINSK CYCLING CLUB 9:57:21 47:16 100
43 82 10010649065 MUHTAROV Ivan * NESSEBAR SHOCKBLAZE 9:58:22 48:17 83
44 115 10014419840 BEEV Adriyan * TZAR SIMEON 9:58:22 48:17 88
45 15 10015213725 ILIĆ Ognjen * SERBIA NATIONAL TEAM 9:58:22 48:17 97
46 145 10013303633 JOBBER James CATFORD BANKS 9:58:22 48:17 98
47 46 10053570050 MUÑOZ Matias * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 9:58:22 48:17 105
48 64 10062178802 BERNARD Bence KOBANYA CYCLING TEAM 9:58:22 48:17 105
49 83 10015302338 CHAVDROV Petar * NESSEBAR SHOCKBLAZE 9:59:04 48:59 114
50 24 10011241371 SOLTASIUK Vladyslav * KOLSS CYCLING TEAM 10:07:25 57:20 97
51 65 10005508570 MOLNAR Istvan KOBANYA CYCLING TEAM 10:08:40 58:35 100
52 94 10051867904 PEYCHEV Spass * REGIONAL TEAM DRAG- 10:08:40 58:35 101
53 56 10014420446 DOBREV Denis * BULGARIAN NATIONAL TEAM 10:08:40 58:35 102
54 104 10009975018 LEONARD Barbu * STEAUA 10:08:40 58:35 105
55 133 10036595959 LASZLO Peter * TUSNAD DRAG CYCLING 10:08:40 58:35 110
56 134 10036595858 BARTHA CSABA TUSNAD DRAG CYCLING 10:08:40 58:35 112
57 135 10005747737 KRASNOV Leonid TUSNAD DRAG CYCLING 10:08:40 58:35 117
58 53 10052867509 LAZAROV Nedko BULGARIAN NATIONAL TEAM 10:08:47 58:42 113
59 102 10011000689 HORVATH Roland * STEAUA 10:08:47 58:42 113
60 63 10010039985 LÓKI Bence KOBANYA CYCLING TEAM 10:08:47 58:42 123
61 55 10015272026 RUSEV Teodor BULGARIAN NATIONAL TEAM 10:08:57 58:52 122
62 84 10053596726 TATAR Onur * NESSEBAR SHOCKBLAZE 10:09:02 58:57 111
Classement General Par Equipe
Еtape N: 2 Временно Отборно Класиране
Pl. Equipe / Отбор Temps Diff./Разл. Points
1 KOLSS CYCLING TEAM 27:31:54 0 50
2 MINSK CYCLING CLUB 27:34:33 2:39 52
3 BULGARIAN NATIONAL TEAM 27:59:29 27:35 93
4 UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 28:05:39 33:45 94
5 CATFORD BANKS 28:19:07 47:13 143
6 LEADOUT ASPIRE 28:23:46 51:52 157
7 SERBIA NATIONAL TEAM 28:28:54 57:00 138
8 TURKISH NATIONAL TEAM 28:35:00 1:03:06 122
9 TZAR SIMEON 28:35:16 1:03:22 177
10 NESSEBAR SHOCKBLAZE 29:11:15 1:39:21 199
11 TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 29:23:18 1:51:24 220
12 KOBANYA CYCLING TEAM 29:28:39 1:56:45 237
13 STEAUA 29:30:28 1:58:34 193
Classement General - Activite
Еtape N: 2 Временно Класиране за Активност
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Points
1 126 10008683100 SAMLI Ferit.Can TURKISH NATIONAL TEAM 10
2 113 10011134570 GENOV Nikolay * TZAR SIMEON 6
3 122 10009712310 BALKAN Serkan TURKISH NATIONAL TEAM 3
4 11 10002538350 JOVANOVIĆ NebojšA SERBIA NATIONAL TEAM 2
5 12 10007298727 DANAILOVIC Marko SERBIA NATIONAL TEAM 1
6 23 10007157570 PREVAR Oleksandr KOLSS CYCLING TEAM 1
7 33 10009049575 IVASHKIN Anton * MINSK CYCLING CLUB 1
Classement General - Grimpeurs
Еtape N: 2 Временно Класиране за Катерачи
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Points
1 32 10006492112 BAZHKOU Stanislau MINSK CYCLING CLUB 13
2 36 10003243723 VORGANOV Eduard MINSK CYCLING CLUB 12
3 123 10009240747 YILMAZ Yunus.Emre * TURKISH NATIONAL TEAM 8
4 21 10003260190 BUTS Vitaliy KOLSS CYCLING TEAM 6
5 51 10003042043 KONSTANTINOV Radoslav BULGARIAN NATIONAL TEAM 6
6 52 10004599905 MIHAYLOV Nikolay BULGARIAN NATIONAL TEAM 3
7 64 10062178802 BERNARD Bence KOBANYA CYCLING TEAM 3
8 26 10004599400 VASYLYUK Andriy KOLSS CYCLING TEAM 2
9 12 10007298727 DANAILOVIC Marko SERBIA NATIONAL TEAM 2
10 81 10007528089 ALEKSIEV Aleksandar NESSEBAR SHOCKBLAZE 1
11 41 10009398472 CHOLAKOV Stanimir UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 1
12 126 10008683100 SAMLI Ferit.Can TURKISH NATIONAL TEAM 1
Classement General Individuel U23
Временно Класиране за най-млад Състезател
Еtape N: 2
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Temps Gap Points
1 45 10008697648 TIVANI.PEREZ German.Nicolas * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 9:13:39 0 11
2 74 10014248573 VAN.NIEKERK Aidan * LEADOUT ASPIRE 9:17:30 3:51 34
3 71 10014256758 HATTINGH Jarrod * LEADOUT ASPIRE 9:17:41 4:02 43
4 113 10011134570 GENOV Nikolay * TZAR SIMEON 9:20:11 6:32 36
5 62 10009500627 MORICZ Daniel * KOBANYA CYCLING TEAM 9:21:37 7:58 35
6 123 10009240747 YILMAZ Yunus.Emre * TURKISH NATIONAL TEAM 9:36:38 22:59 40
7 2 10010197007 MIKAYILZADE Musa * SYNERGY BAKU CYCLING PROJ 9:36:38 22:59 52
8 44 10010086970 RAVANELLI Simone * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 9:36:53 23:14 55
9 114 10010648964 AZHI Ivan * TZAR SIMEON 9:38:16 24:37 81
10 13 10010125669 KALABA Dusan * SERBIA NATIONAL TEAM 9:38:26 24:47 59
11 125 10009822242 TIRYAKI Oguzhan * TURKISH NATIONAL TEAM 9:56:55 43:16 70
12 33 10009049575 IVASHKIN Anton * MINSK CYCLING CLUB 9:57:21 43:42 100
13 82 10010649065 MUHTAROV Ivan * NESSEBAR SHOCKBLAZE 9:58:22 44:43 83
14 115 10014419840 BEEV Adriyan * TZAR SIMEON 9:58:22 44:43 88
15 15 10015213725 ILIĆ Ognjen * SERBIA NATIONAL TEAM 9:58:22 44:43 97
16 46 10053570050 MUÑOZ Matias * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 9:58:22 44:43 105
17 83 10015302338 CHAVDROV Petar * NESSEBAR SHOCKBLAZE 9:59:04 45:25 114
18 24 10011241371 SOLTASIUK Vladyslav * KOLSS CYCLING TEAM 10:07:25 53:46 97
19 94 10051867904 PEYCHEV Spass * REGIONAL TEAM DRAG-LEVSKI 10:08:40 55:01 101
20 56 10014420446 DOBREV Denis * BULGARIAN NATIONAL TEAM 10:08:40 55:01 102
21 104 10009975018 LEONARD Barbu * STEAUA 10:08:40 55:01 105
22 133 10036595959 LASZLO Peter * TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 10:08:40 55:01 110
23 102 10011000689 HORVATH Roland * STEAUA 10:08:47 55:08 113
24 84 10053596726 TATAR Onur * NESSEBAR SHOCKBLAZE 10:09:02 55:23 111
Jersey Classement
Еtape N: 2 Носители на Лидерски Фанелки
Jersey No UCI Cod Nom , Prenom Equipe
YELLOW JERSEY 21 10003260190 BUTS Vitaliy KOLSS CYCLING TEAM
GREEN JERSEY 126 10008683100 SAMLI Ferit.Can TURKISH NATIONAL TEAM
POLKA DOT JERSEY 32 10006492112 BAZHKOU Stanislau MINSK CYCLING CLUB
WHITE JERSEY 45 10008697648 TIVANI.PEREZ German.Nicolas * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS
L'Orde Des Vehicules Apres Etape
Еtape N: 2 Ред на Техническите Автомобили
Pl. Equipe Pl. Equipe Pl. Equipe
1 KOLSS CYCLING TEAM 6 SERBIA NATIONAL TEAM 11 KOBANYA CYCLING TEAM
2 MINSK CYCLING CLUB 7 SYNERGY BAKU CYCLING PROJ 12 CATFORD BANKS
3 BULGARIAN NATIONAL TEAM 8 LEADOUT ASPIRE 13 STEAUA
4 UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 9 TZAR SIMEON 14 TUSNAD DRAG CYCLING TEAM
5 NESSEBAR SHOCKBLAZE 10 TURKISH NATIONAL TEAM 15 REGIONAL TEAM DRAG-LEVSKI

Facebook comment