output_48c0L3.gif                                                                 logos

Results from I.Stage| Elena - Ivaylovgrad - Final of Tour South

BULGARIAN CYCLING UNION
TOUR OF BULGARIA - SOUTH 07.09- 09.09.2017
Classement Final de L'Etape
Етапно Индивидуално Класиране
Еtape N: 1 Elena-Ivajlovgrad
Nbre de km: 233 km. Moyenne du vainqueur: 40.426 km./h.
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Temps Bon. Pen.
1 21 10003260190 BUTS Vitaliy KOLSS CYCLING TEAM 5:45:49 10
2 26 10004599400 VASYLYUK Andriy KOLSS CYCLING TEAM 5:45:49 6
3 31 10006918306 KLIMIANKOU Kanstantsin MINSK CYCLING CLUB 5:45:49 4
4 51 10003042043 KONSTANTINOV Radoslav BULGARIAN NATIONAL TEAM 5:45:49
5 32 10006492112 BAZHKOU Stanislau MINSK CYCLING CLUB 5:45:49
6 22 10004738533 LAGKUTI Sergiy KOLSS CYCLING TEAM 5:46:28
7 52 10004599905 MIHAYLOV Nikolay BULGARIAN NATIONAL TEAM 5:47:35
8 45 10008697648 TIVANI.PEREZ German.Nicolas * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 5:49:07
9 36 10003243723 VORGANOV Eduard MINSK CYCLING CLUB 5:49:07
10 81 10007528089 ALEKSIEV Aleksandar NESSEBAR SHOCKBLAZE 5:49:13
11 41 10009398472 CHOLAKOV Stanimir UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 5:50:42
12 12 10007298727 DANAILOVIC Marko SERBIA NATIONAL TEAM 5:50:42
13 1 10005675692 ASADOV Elchin SYNERGY BAKU CYCLING PROJ 5:52:54
14 132 10050085427 LEZICA Facundo.Gabriel TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 5:52:54
15 74 10014248573 VAN.NIEKERK Aidan * LEADOUT ASPIRE 5:52:54
16 23 10007157570 PREVAR Oleksandr KOLSS CYCLING TEAM 5:52:54
17 142 10013263823 FERGUSON Callum * CATFORD BANKS 5:52:54
18 71 10014256758 HATTINGH Jarrod * LEADOUT ASPIRE 5:53:05
19 34 10002670110 SOBAL Yauhen MINSK CYCLING CLUB 5:55:20
20 113 10011134570 GENOV Nikolay * TZAR SIMEON 5:55:35
21 126 10008683100 SAMLI Ferit.Can TURKISH NATIONAL TEAM 5:56:24
22 62 10009500627 MORICZ Daniel * KOBANYA CYCLING TEAM 5:57:01
23 143 10013824403 CARPENTER Lawrence CATFORD BANKS 5:58:50
24 125 10009822242 TIRYAKI Oguzhan * TURKISH NATIONAL TEAM 6:11:57
25 101 10007390370 CRISTA Daniel STEAUA 6:11:57
26 54 10003041942 GERGANOV Evgeni BULGARIAN NATIONAL TEAM 6:11:57
27 105 10055525915 BIDILICI Andrei.Cosmin STEAUA 6:11:57
28 112 10004812796 DIMOV Plamen TZAR SIMEON 6:11:57
29 122 10009712310 BALKAN Serkan TURKISH NATIONAL TEAM 6:11:57
30 25 10011241270 LLIBERT Sendros.Juve KOLSS CYCLING TEAM 6:12:02
31 103 10009041087 PLESEA Valentin STEAUA 6:12:02
32 2 10010197007 MIKAYILZADE Musa * SYNERGY BAKU CYCLING PROJ 6:12:02
33 123 10009240747 YILMAZ Yunus.Emre * TURKISH NATIONAL TEAM 6:12:02
34 43 10010590461 ANDREEV Yordan UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 6:12:02
35 11 10002538350 JOVANOVIĆ NebojšA SERBIA NATIONAL TEAM 6:12:10
36 131 10008008241 TANOVITCHII Nicolae TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 6:12:10
37 14 10008695830 STAFANOVIC Stefan SERBIA NATIONAL TEAM 6:12:14
38 44 10010086970 RAVANELLI Simone * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 6:12:17
39 35 10006876977 GOLOVASH Oleksandr MINSK CYCLING CLUB 6:12:20
40 33 10009049575 IVASHKIN Anton * MINSK CYCLING CLUB 6:12:23
41 82 10010649065 MUHTAROV Ivan * NESSEBAR SHOCKBLAZE 6:13:24
42 73 10010786279 POULTON Jared LEADOUT ASPIRE 6:13:24
43 145 10013303633 JOBBER James CATFORD BANKS 6:13:24
44 64 10062178802 BERNARD Bence KOBANYA CYCLING TEAM 6:13:24
45 15 10015213725 ILIĆ Ognjen * SERBIA NATIONAL TEAM 6:13:24
46 46 10053570050 MUÑOZ Matias * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 6:13:24
47 3 10009802741 ALIZADA Elgun * SYNERGY BAKU CYCLING PROJ 6:13:24
48 115 10014419840 BEEV Adriyan * TZAR SIMEON 6:13:24
49 114 10010648964 AZHI Ivan * TZAR SIMEON 6:13:24
50 141 10010958455 FOX Will CATFORD BANKS 6:13:50
51 13 10010125669 KALABA Dusan * SERBIA NATIONAL TEAM 6:13:50
52 83 10015302338 CHAVDROV Petar * NESSEBAR SHOCKBLAZE 6:14:06
53 144 10010994124 FOWLER George CATFORD BANKS 6:14:06
54 24 10011241371 SOLTASIUK Vladyslav * KOLSS CYCLING TEAM 6:22:27
55 56 10014420446 DOBREV Denis * BULGARIAN NATIONAL TEAM 6:23:42
56 94 10051867904 PEYCHEV Spass * REGIONAL TEAM DRAG-LEVSKI 6:23:42
57 104 10009975018 LEONARD Barbu * STEAUA 6:23:42
58 134 10036595858 BARTHA CSABA TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 6:23:42
59 65 10005508570 MOLNAR Istvan KOBANYA CYCLING TEAM 6:23:42
60 135 10005747737 KRASNOV Leonid TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 6:23:42
61 133 10036595959 LASZLO Peter * TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 6:23:42
62 102 10011000689 HORVATH Roland * STEAUA 6:23:49
63 53 10052867509 LAZAROV Nedko BULGARIAN NATIONAL TEAM 6:23:49
64 121 10015280514 DILEK Halil.Ibrahim * TURKISH NATIONAL TEAM 6:23:49
65 63 10010039985 LÓKI Bence KOBANYA CYCLING TEAM 6:23:49
66 55 10015272026 RUSEV Teodor BULGARIAN NATIONAL TEAM 6:23:59
67 84 10053596726 TATAR Onur * NESSEBAR SHOCKBLAZE 6:24:04
68 124 10011150031 KOKLU Mustafa * TURKISH NATIONAL TEAM 6:24:17
4 10009737972 GAHRAMANLI Kanan * SYNERGY BAKU CYCLING PROJAbandone/Незав.
61 10014543314 BERTALAN Balazs.Karoly * KOBANYA CYCLING TEAM Abandone/Незав.
72 10017730267 MUNTON Byron * LEADOUT ASPIRE Abandone/Незав.
91 10013996878 RADOSLAVOV Kiril REGIONAL TEAM DRAG-LEVSKI Abandone/Незав.
92 10052873670 ASENOV Dean * REGIONAL TEAM DRAG-LEVSKI Abandone/Незав.
93 10023466102 MIHAYLOV Doncho * REGIONAL TEAM DRAG-LEVSKI Abandone/Незав.
111 10015385291 HRISTOV Hristo TZAR SIMEON Abandone/Незав.
146 10009790516 PYM George CATFORD BANKS Abandone/Незав.
etc.
Nombre de partants:76
Arrives hors delais:
Abandons:8
Classement Par Equipe Pour L'Etape
Еtape N: 1 Отборно Класиране за Етапа
Pl. Equipe / Отбор Temps Diff./Разл. Points
1 KOLSS CYCLING TEAM 17:18:06 0 9
2 MINSK CYCLING CLUB 17:20:45 2:39 17
3 BULGARIAN NATIONAL TEAM 17:45:21 27:15 37
4 UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 17:51:51 33:45 53
5 LEADOUT ASPIRE 17:59:23 41:17 75
6 CATFORD BANKS 18:05:08 47:02 83
7 SERBIA NATIONAL TEAM 18:15:06 57:00 84
8 NESSEBAR SHOCKBLAZE 18:16:43 58:37 103
9 SYNERGY BAKU CYCLING PROJ 18:18:20 1:00:14 92
10 TURKISH NATIONAL TEAM 18:20:18 1:02:12 74
11 TZAR SIMEON 18:20:56 1:02:50 96
12 TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 18:28:46 1:10:40 108
13 KOBANYA CYCLING TEAM 18:34:07 1:16:01 125
14 STEAUA 18:35:56 1:17:50 83
Classement - Activite Pour L'Etape
Еtape N: 1 Класиране за Активност за Етапа
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Points
Premium : 1 CBS Shop
1 126 10008683100 SAMLI Ferit.Can TURKISH NATIONAL TEAM 3
2 113 10011134570 GENOV Nikolay * TZAR SIMEON 2
3 12 10007298727 DANAILOVIC Marko SERBIA NATIONAL TEAM 1
Premium : 2 Road sign Lubimec
1 126 10008683100 SAMLI Ferit.Can TURKISH NATIONAL TEAM 3
2 113 10011134570 GENOV Nikolay * TZAR SIMEON 2
3 33 10009049575 IVASHKIN Anton * MINSK CYCLING CLUB 1
Classement - Grimpeurs Pour L'Etape
Еtape N: 1 Класиране за Катерачи за Етапа
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Points
Premium : 1 Premium I cat 7.5.3.2.1
1 36 10003243723 VORGANOV Eduard MINSK CYCLING CLUB 7
2 123 10009240747 YILMAZ Yunus.Emre * TURKISH NATIONAL TEAM 5
3 64 10062178802 BERNARD Bence KOBANYA CYCLING TEAM 3
4 12 10007298727 DANAILOVIC Marko SERBIA NATIONAL TEAM 2
5 126 10008683100 SAMLI Ferit.Can TURKISH NATIONAL TEAM 1
Premium : 2 Premium II cat 5.3.2.1
1 32 10006492112 BAZHKOU Stanislau MINSK CYCLING CLUB 5
2 21 10003260190 BUTS Vitaliy KOLSS CYCLING TEAM 3
3 51 10003042043 KONSTANTINOV Radoslav BULGARIAN NATIONAL TEAM 2
4 41 10009398472 CHOLAKOV Stanimir UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 1
Premium : 3 Premium II cat 5.3.2.1
1 32 10006492112 BAZHKOU Stanislau MINSK CYCLING CLUB 5
2 51 10003042043 KONSTANTINOV Radoslav BULGARIAN NATIONAL TEAM 3
3 26 10004599400 VASYLYUK Andriy KOLSS CYCLING TEAM 2
4 21 10003260190 BUTS Vitaliy KOLSS CYCLING TEAM 1
Premium : 4 Premium III cat 3.2.1
1 32 10006492112 BAZHKOU Stanislau MINSK CYCLING CLUB 3
2 21 10003260190 BUTS Vitaliy KOLSS CYCLING TEAM 2
3 51 10003042043 KONSTANTINOV Radoslav BULGARIAN NATIONAL TEAM 1
Classement - Awards Pour L'Etape
Еtape N: 1 Класиране за Награди за Етапа
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Award
Premium : 1 Premium Tvardica Municipality
1 126 10008683100 SAMLI Ferit.Can TURKISH NATIONAL TEAM
Classement Final de L'Etape U23
Етапно Индивидуално Класиране за най-млад Състезател
Еtape N: 1
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Temps Bon. Pen.
1 45 10008697648 TIVANI.PEREZ German.Nicolas * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 5:49:07
2 74 10014248573 VAN.NIEKERK Aidan * LEADOUTn ASPIRE 5:52:54
3 142 10013263823 FERGUSON Callum * CATFORD BANKS 5:52:54
COMMUNIQUE N1
1. Поради дефект в последните 3 км, състезател с N 32 10006492112 BAZHKOU Stanislau MINSK CYCLING CLUB е кредитиран с времето на неговата група.
2. Състезател с N 83 10015302338 CHAVDROV Petar *NESSEBAR SHOCKBLAZE се наказва с глоба от CHF 50 съгласно регламента на ЮСИ чл. 12.1.040 т. 29 - обиди, заплахи, непристойно поведение.
1. Due to a mechanical problem in the 3 last km the rider with N 32 10006492112BAZHKOU Stanislau MINSK CYCLING CLUB is credited with the time of his group
2. Rider N 83 10015302338 CHAVDROV Petar * NESSEBAR SHOCKBLAZE is penalized with fine of CHF 50 according to UCI regulation art. 12.1.040 p. 29 - Insults, threats, unseemly behaviour.
BULGARIAN CYCLING UNION
TOUR OF BULGARIA - SOUTH 07.09- 09.09.2017
Classement General Individuel
Временно Индивидуално Класиране
Еtape N: 1 Elena-Ivajlovgrad
Nbre de km: 233 km. Moyenne du vainqueur: 40.426 km./h.
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Temps Gap Points
1 21 10003260190 BUTS Vitaliy KOLSS CYCLING TEAM 5:45:39 0 1
2 26 10004599400 VASYLYUK Andriy KOLSS CYCLING TEAM 5:45:43 4 2
3 31 10006918306 KLIMIANKOU Kanstantsin MINSK CYCLING CLUB 5:45:45 6 3
4 51 10003042043 KONSTANTINOV Radoslav BULGARIAN NATIONAL TEAM 5:45:49 10 4
5 32 10006492112 BAZHKOU Stanislau MINSK CYCLING CLUB 5:45:49 10 5
6 22 10004738533 LAGKUTI Sergiy KOLSS CYCLING TEAM 5:46:28 49 6
7 52 10004599905 MIHAYLOV Nikolay BULGARIAN NATIONAL TEAM 5:47:35 1:56 7
8 45 10008697648 TIVANI.PEREZ German.Nicolas * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 5:49:07 3:28 8
9 36 10003243723 VORGANOV Eduard MINSK CYCLING CLUB 5:49:07 3:28 9
10 81 10007528089 ALEKSIEV Aleksandar NESSEBAR SHOCKBLAZE 5:49:13 3:34 10
11 41 10009398472 CHOLAKOV Stanimir UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 5:50:42 5:03 11
12 12 10007298727 DANAILOVIC Marko SERBIA NATIONAL TEAM 5:50:42 5:03 12
13 1 10005675692 ASADOV Elchin SYNERGY BAKU CYCLING 5:52:54 7:15 13
14 132 10050085427 LEZICA Facundo.Gabriel TUSNAD DRAG CYCLING 5:52:54 7:15 14
15 74 10014248573 VAN.NIEKERK Aidan * LEADOUT ASPIRE 5:52:54 7:15 15
16 23 10007157570 PREVAR Oleksandr KOLSS CYCLING TEAM 5:52:54 7:15 16
17 142 10013263823 FERGUSON Callum * CATFORD BANKS 5:52:54 7:15 17
18 71 10014256758 HATTINGH Jarrod * LEADOUT ASPIRE 5:53:05 7:26 18
19 34 10002670110 SOBAL Yauhen MINSK CYCLING CLUB 5:55:20 9:41 19
20 113 10011134570 GENOV Nikolay * TZAR SIMEON 5:55:35 9:56 20
21 126 10008683100 SAMLI Ferit.Can TURKISH NATIONAL TEAM 5:56:24 10:45 21
22 62 10009500627 MORICZ Daniel * KOBANYA CYCLING TEAM 5:57:01 11:22 22
23 143 10013824403 CARPENTER Lawrence CATFORD BANKS 5:58:50 13:11 23
24 125 10009822242 TIRYAKI Oguzhan * TURKISH NATIONAL TEAM 6:11:57 26:18 24
25 101 10007390370 CRISTA Daniel STEAUA 6:11:57 26:18 25
26 54 10003041942 GERGANOV Evgeni BULGARIAN NATIONAL TEAM 6:11:57 26:18 26
27 105 10055525915 BIDILICI Andrei.Cosmin STEAUA 6:11:57 26:18 27
28 112 10004812796 DIMOV Plamen TZAR SIMEON 6:11:57 26:18 28
29 122 10009712310 BALKAN Serkan TURKISH NATIONAL TEAM 6:11:57 26:18 29
30 25 10011241270 LLIBERT Sendros.Juve KOLSS CYCLING TEAM 6:12:02 26:23 30
31 103 10009041087 PLESEA Valentin STEAUA 6:12:02 26:23 31
32 2 10010197007 MIKAYILZADE Musa * SYNERGY BAKU CYCLING 6:12:02 26:23 32
33 123 10009240747 YILMAZ Yunus.Emre * TURKISH NATIONAL TEAM 6:12:02 26:23 33
34 43 10010590461 ANDREEV Yordan UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 6:12:02 26:23 34
35 11 10002538350 JOVANOVIĆ NebojšA SERBIA NATIONAL TEAM 6:12:10 26:31 35
36 131 10008008241 TANOVITCHII Nicolae TUSNAD DRAG CYCLING 6:12:10 26:31 36
37 14 10008695830 STAFANOVIC Stefan SERBIA NATIONAL TEAM 6:12:14 26:35 37
38 44 10010086970 RAVANELLI Simone * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 6:12:17 26:38 38
39 35 10006876977 GOLOVASH Oleksandr MINSK CYCLING CLUB 6:12:20 26:41 39
40 33 10009049575 IVASHKIN Anton * MINSK CYCLING CLUB 6:12:23 26:44 40
41 82 10010649065 MUHTAROV Ivan * NESSEBAR SHOCKBLAZE 6:13:24 27:45 41
42 73 10010786279 POULTON Jared LEADOUT ASPIRE 6:13:24 27:45 42
43 145 10013303633 JOBBER James CATFORD BANKS 6:13:24 27:45 43
44 64 10062178802 BERNARD Bence KOBANYA CYCLING TEAM 6:13:24 27:45 44
45 15 10015213725 ILIĆ Ognjen * SERBIA NATIONAL TEAM 6:13:24 27:45 45
46 46 10053570050 MUÑOZ Matias * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 6:13:24 27:45 46
47 3 10009802741 ALIZADA Elgun * SYNERGY BAKU CYCLING 6:13:24 27:45 47
48 115 10014419840 BEEV Adriyan * TZAR SIMEON 6:13:24 27:45 48
49 114 10010648964 AZHI Ivan * TZAR SIMEON 6:13:24 27:45 49
50 141 10010958455 FOX Will CATFORD BANKS 6:13:50 28:11 50
51 13 10010125669 KALABA Dusan * SERBIA NATIONAL TEAM 6:13:50 28:11 51
52 83 10015302338 CHAVDROV Petar * NESSEBAR SHOCKBLAZE 6:14:06 28:27 52
53 144 10010994124 FOWLER George CATFORD BANKS 6:14:06 28:27 53
54 24 10011241371 SOLTASIUK Vladyslav * KOLSS CYCLING TEAM 6:22:27 36:48 54
55 56 10014420446 DOBREV Denis * BULGARIAN NATIONAL TEAM 6:23:42 38:03 55
56 94 10051867904 PEYCHEV Spass * REGIONAL TEAM DRAG- 6:23:42 38:03 56
57 104 10009975018 LEONARD Barbu * STEAUA 6:23:42 38:03 57
58 134 10036595858 BARTHA CSABA TUSNAD DRAG CYCLING 6:23:42 38:03 58
59 65 10005508570 MOLNAR Istvan KOBANYA CYCLING TEAM 6:23:42 38:03 59
60 135 10005747737 KRASNOV Leonid TUSNAD DRAG CYCLING 6:23:42 38:03 60
61 133 10036595959 LASZLO Peter * TUSNAD DRAG CYCLING 6:23:42 38:03 61
62 102 10011000689 HORVATH Roland * STEAUA 6:23:49 38:10 62
63 53 10052867509 LAZAROV Nedko BULGARIAN NATIONAL TEAM 6:23:49 38:10 63
64 121 10015280514 DILEK Halil.Ibrahim * TURKISH NATIONAL TEAM 6:23:49 38:10 64
65 63 10010039985 LÓKI Bence KOBANYA CYCLING TEAM 6:23:49 38:10 65
66 55 10015272026 RUSEV Teodor BULGARIAN NATIONAL TEAM 6:23:59 38:20 66
67 84 10053596726 TATAR Onur * NESSEBAR SHOCKBLAZE 6:24:04 38:25 67
68 124 10011150031 KOKLU Mustafa * TURKISH NATIONAL TEAM 6:24:17 38:38 68
Classement General Par Equipe
Еtape N: 1 Временно Отборно Класиране
Pl. Equipe / Отбор Temps Diff./Разл. Points
1 KOLSS CYCLING TEAM 17:18:06 0 9
2 MINSK CYCLING CLUB 17:20:45 2:39 17
3 BULGARIAN NATIONAL TEAM 17:45:21 27:15 37
4 UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 17:51:51 33:45 53
5 LEADOUT ASPIRE 17:59:23 41:17 75
6 CATFORD BANKS 18:05:08 47:02 83
7 SERBIA NATIONAL TEAM 18:15:06 57:00 84
8 NESSEBAR SHOCKBLAZE 18:16:43 58:37 103
9 SYNERGY BAKU CYCLING PROJ 18:18:20 1:00:14 92
10 TURKISH NATIONAL TEAM 18:20:18 1:02:12 74
11 TZAR SIMEON 18:20:56 1:02:50 96
12 TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 18:28:46 1:10:40 108
13 KOBANYA CYCLING TEAM 18:34:07 1:16:01 125
14 STEAUA 18:35:56 1:17:50 83
Classement General - Activite
Еtape N: 1 Временно Класиране за Активност
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Points
1 126 10008683100 SAMLI Ferit.Can TURKISH NATIONAL TEAM 6
2 113 10011134570 GENOV Nikolay * TZAR SIMEON 4
3 12 10007298727 DANAILOVIC Marko SERBIA NATIONAL TEAM 1
4 33 10009049575 IVASHKIN Anton * MINSK CYCLING CLUB 1
Classement General - Grimpeurs
Еtape N: 1 Временно Класиране за Катерачи
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Points
1 32 10006492112 BAZHKOU Stanislau MINSK CYCLING CLUB 13
2 36 10003243723 VORGANOV Eduard MINSK CYCLING CLUB 7
3 21 10003260190 BUTS Vitaliy KOLSS CYCLING TEAM 6
4 51 10003042043 KONSTANTINOV Radoslav BULGARIAN NATIONAL TEAM 6
5 123 10009240747 YILMAZ Yunus.Emre * TURKISH NATIONAL TEAM 5
6 64 10062178802 BERNARD Bence KOBANYA CYCLING TEAM 3
7 26 10004599400 VASYLYUK Andriy KOLSS CYCLING TEAM 2
8 12 10007298727 DANAILOVIC Marko SERBIA NATIONAL TEAM 2
9 41 10009398472 CHOLAKOV Stanimir UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 1
10 126 10008683100 SAMLI Ferit.Can TURKISH NATIONAL TEAM 1
Classement General Individuel U23
Временно Класиране за най-млад Състезател
Еtape N: 1
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Temps Gap Points
1 45 10008697648 TIVANI.PEREZ German.Nicolas * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 5:49:07 0 8
2 74 10014248573 VAN.NIEKERK Aidan * LEADOUT ASPIRE 5:52:54 3:47 15
3 142 10013263823 FERGUSON Callum * CATFORD BANKS 5:52:54 3:47 17
4 71 10014256758 HATTINGH Jarrod * LEADOUT ASPIRE 5:53:05 3:58 18
5 113 10011134570 GENOV Nikolay * TZAR SIMEON 5:55:35 6:28 20
6 62 10009500627 MORICZ Daniel * KOBANYA CYCLING TEAM 5:57:01 7:54 22
7 125 10009822242 TIRYAKI Oguzhan * TURKISH NATIONAL TEAM 6:11:57 22:50 24
8 2 10010197007 MIKAYILZADE Musa * SYNERGY BAKU CYCLING PROJ 6:12:02 22:55 32
9 123 10009240747 YILMAZ Yunus.Emre * TURKISH NATIONAL TEAM 6:12:02 22:55 33
10 44 10010086970 RAVANELLI Simone * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 6:12:17 23:10 38
11 33 10009049575 IVASHKIN Anton * MINSK CYCLING CLUB 6:12:23 23:16 40
12 82 10010649065 MUHTAROV Ivan * NESSEBAR SHOCKBLAZE 6:13:24 24:17 41
13 15 10015213725 ILIĆ Ognjen * SERBIA NATIONAL TEAM 6:13:24 24:17 45
14 46 10053570050 MUÑOZ Matias * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 6:13:24 24:17 46
15 3 10009802741 ALIZADA Elgun * SYNERGY BAKU CYCLING PROJ 6:13:24 24:17 47
16 115 10014419840 BEEV Adriyan * TZAR SIMEON 6:13:24 24:17 48
17 114 10010648964 AZHI Ivan * TZAR SIMEON 6:13:24 24:17 49
18 13 10010125669 KALABA Dusan * SERBIA NATIONAL TEAM 6:13:50 24:43 51
19 83 10015302338 CHAVDROV Petar * NESSEBAR SHOCKBLAZE 6:14:06 24:59 52
20 24 10011241371 SOLTASIUK Vladyslav * KOLSS CYCLING TEAM 6:22:27 33:20 54
21 56 10014420446 DOBREV Denis * BULGARIAN NATIONAL TEAM 6:23:42 34:35 55
22 94 10051867904 PEYCHEV Spass * REGIONAL TEAM DRAG-LEVSKI 6:23:42 34:35 56
23 104 10009975018 LEONARD Barbu * STEAUA 6:23:42 34:35 57
24 133 10036595959 LASZLO Peter * TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 6:23:42 34:35 61
25 102 10011000689 HORVATH Roland * STEAUA 6:23:49 34:42 62
26 121 10015280514 DILEK Halil.Ibrahim * TURKISH NATIONAL TEAM 6:23:49 34:42 64
27 84 10053596726 TATAR Onur * NESSEBAR SHOCKBLAZE 6:24:04 34:57 67
28 124 10011150031 KOKLU Mustafa * TURKISH NATIONAL TEAM 6:24:17 35:10 68
Jersey Classement
Еtape N: 1 Носители на Лидерски Фанелки
Jersey No UCI Cod Nom , Prenom Equipe
YELLOW JERSEY 21 10003260190 BUTS Vitaliy KOLSS CYCLING TEAM
GREEN JERSEY 126 10008683100 SAMLI Ferit.Can TURKISH NATIONAL TEAM
POLKA DOT JERSEY 32 10006492112 BAZHKOU Stanislau MINSK CYCLING CLUB
WHITE JERSEY 45 10008697648 TIVANI.PEREZ German.Nicolas * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS
L'Orde Des Vehicules Apres Etape
Еtape N: 1 Ред на Техническите Автомобили
Pl. Equipe Pl. Equipe Pl. Equipe
1 KOLSS CYCLING TEAM 6 SERBIA NATIONAL TEAM 11 TZAR SIMEON
2 MINSK CYCLING CLUB 7 SYNERGY BAKU CYCLING PROJ 12 TURKISH NATIONAL TEAM
3 BULGARIAN NATIONAL TEAM 8 TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 13 KOBANYA CYCLING TEAM
4 UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 9 LEADOUT ASPIRE 14 STEAUA
5 NESSEBAR SHOCKBLAZE 10 CATFORD BANKS 15 REGIONAL TEAM DRAG-LEVSKI

Facebook comment