output_48c0L3.gif                                                                 logos

Results from I.Stage|Sofia-Troyan

BULGARIAN CYCLING UNION
TOUR OF BULGARIA - NORTH 02.09- 05.09.2017
Classement Final de L'Etape
Етапно Индивидуално Класиране
Еtape N: 1 Sofia-Troyan
Nbre de km: 160 km. Moyenne du vainqueur: 37.277 km./h.
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Temps Bon. Pen.
1 22 10004738533 LAGKUTI Sergiy KOLSS CYCLING TEAM 4:17:32 10
2 81 10007528089 ALEKSIEV Aleksandar NESSEBAR SHOCKBLAZE 4:20:57 6
3 131 10008008241 TANOVITCHII Nicolae TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 4:22:32 4
4 21 10003260190 BUTS Vitaliy KOLSS CYCLING TEAM 4:22:41
5 32 10006492112 BAZHKOU Stanislau MINSK CYCLING CLUB 4:22:41
6 26 10004599400 VASYLYUK Andriy KOLSS CYCLING TEAM 4:22:41
7 52 10004599905 MIHAYLOV Nikolay BULGARIAN NATIONAL TEAM 4:22:41
8 45 10008697648 TIVANI.PEREZ German.Nicolas * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 4:22:41
9 54 10003041942 GERGANOV Evgeni BULGARIAN NATIONAL TEAM 4:22:41
10 31 10006918306 KLIMIANKOU Kanstantsin MINSK CYCLING CLUB 4:23:34
11 51 10003042043 KONSTANTINOV Radoslav BULGARIAN NATIONAL TEAM 4:25:37
12 34 10002670110 SOBAL Yauhen MINSK CYCLING CLUB 4:29:35
13 36 10003243723 VORGANOV Eduard MINSK CYCLING CLUB 4:29:35
14 25 10011241270 LLIBERT Sendros.Juve KOLSS CYCLING TEAM 4:30:25
15 43 10010590461 ANDREEV Yordan UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 4:30:34
16 122 10009712310 BALKAN Serkan TURKISH NATIONAL TEAM 4:31:52
17 23 10007157570 PREVAR Oleksandr KOLSS CYCLING TEAM 4:33:02
18 143 10013824403 CARPENTER Lawrence CATFORD BANKS 4:34:11
19 142 10013263823 FERGUSON Callum * CATFORD BANKS 4:34:13
20 126 10008683100 SAMLI Ferit.Can TURKISH NATIONAL TEAM 4:34:38
21 13 10010125669 KALABA Dusan * SERBIA NATIONAL TEAM 4:34:38
22 103 10009041087 PLESEA Valentin STEAULA 4:35:16
23 74 10014248573 VAN.NIEKERK Aidan * LEADOUT ASPIRE 4:36:01
24 33 10009049575 IVASHKIN Anton * MINSK CYCLING CLUB 4:36:51
25 101 10007390370 CRISTA Daniel STEAULA 4:36:51
26 46 10053570050 MUÑOZ Matias * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 4:36:51
27 146 10009790516 PYM George CATFORD BANKS 4:36:51
28 132 10050085427 LEZICA Facundo.Gabriel TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 4:37:28
29 112 10004812796 DIMOV Plamen TZAR SIMEON 4:37:47
30 113 10011134570 GENOV Nikolay * TZAR SIMEON 4:37:47
31 72 10017730267 MUNTON Byron * LEADOUT ASPIRE 4:39:07
32 14 10008695830 STAFANOVIC Stefan SERBIA NATIONAL TEAM 4:39:24
33 35 10006876977 GOLOVASH Oleksandr MINSK CYCLING CLUB 4:39:24
34 1 10005675692 ASADOV Elchin SYNERGY BAKU CYCLING PROJ 4:39:58
35 41 10009398472 CHOLAKOV Stanimir UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 4:42:36
36 123 10009240747 YILMAZ Yunus.Emre * TURKISH NATIONAL TEAM 4:43:02
37 82 10010649065 MUHTAROV Ivan * NESSEBAR SHOCKBLAZE 4:43:04
38 2 10010197007 MIKAYILZADE Musa * SYNERGY BAKU CYCLING PROJ 4:43:04
39 105 10055525915 BIDILICI Andrei.Cosmin STEAULA 4:43:04
40 135 10005747737 KRASNOV Leonid TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 4:43:04
41 24 10011241371 SOLTASIUK Vladyslav * KOLSS CYCLING TEAM 4:43:04
42 3 10009802741 ALIZADA Elgun * SYNERGY BAKU CYCLING PROJ 4:43:04
43 4 10009737972 GAHRAMANLI Kanan * SYNERGY BAKU CYCLING PROJ 4:43:04
44 84 10053596726 TATAR Onur * NESSEBAR SHOCKBLAZE 4:43:04
45 144 10010994124 FOWLER George CATFORD BANKS 4:43:04
46 73 10010786279 POULTON Jared LEADOUT ASPIRE 4:43:04
47 133 10036595959 LASZLO Peter * TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 4:43:04
48 145 10013303633 JOBBER James CATFORD BANKS 4:43:04
49 62 10009500627 MORICZ Daniel * KOBANYA CYCLING TEAM 4:43:04
50 64 10062178802 BERNARD Bence KOBANYA CYCLING TEAM 4:43:04
51 134 10036595858 BARTHA CSABA TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 4:43:04
52 114 10010648964 AZHI Ivan * TZAR SIMEON 4:43:04
53 125 10009822242 TIRYAKI Oguzhan * TURKISH NATIONAL TEAM 4:44:23
54 104 10009975018 LEONARD Barbu * STEAULA 4:44:23
55 61 10014543314 BERTALAN Balazs.Karoly * KOBANYA CYCLING TEAM 4:44:23
56 115 10014419840 BEEV Adriyan * TZAR SIMEON 4:44:23
57 56 10014420446 DOBREV Denis * BULGARIAN NATIONAL TEAM 4:44:43
58 83 10015302338 CHAVDROV Petar * NESSEBAR SHOCKBLAZE 4:44:43
59 121 10015280514 DILEK Halil.Ibrahim * TURKISH NATIONAL TEAM 4:44:43
60 124 10011150031 KOKLU Mustafa * TURKISH NATIONAL TEAM 4:44:46
61 11 10002538350 JOVANOVIĆ NebojšA SERBIA NATIONAL TEAM 4:44:46
62 53 10052867509 LAZAROV Nedko BULGARIAN NATIONAL TEAM 4:44:46
63 63 10010039985 LÓKI Bence KOBANYA CYCLING TEAM 4:44:46
64 12 10007298727 DANAILOVIC Marko SERBIA NATIONAL TEAM 4:44:46
65 44 10010086970 RAVANELLI Simone * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 4:44:50
66 141 10010958455 FOX Will CATFORD BANKS 4:45:48
67 65 10005508570 MOLNAR Istvan KOBANYA CYCLING TEAM 4:45:55
68 55 10015272026 RUSEV Teodor BULGARIAN NATIONAL TEAM 4:45:59
69 92 10052873670 ASENOV Dean * REGIONAL TEAM DRAG-LEVSKI 4:46:00
70 111 10015385291 HRISTOV Hristo TZAR SIMEON 4:46:00
71 102 10011000689 HORVATH Roland * STEAULA 4:46:00
72 71 10014256758 HATTINGH Jarrod * LEADOUT ASPIRE 4:48:14
73 93 10023466102 MIHAYLOV Doncho * REGIONAL TEAM DRAG-LEVSKI 4:49:39
15 10015213725 ILIĆ Ognjen * SERBIA NATIONAL TEAM Abandone/Незав.
42 10014421254 MIHAILOV Mihail * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS Abandone/Незав.
91 10013996878 RADOSLAVOV Kiril REGIONAL TEAM DRAG- Abandone/Незав.
94 10051867904 PEYCHEV Spass * REGIONAL TEAM DRAG- Abandone/Незав.
etc.
Nombre de partants:77
Arrives hors delais:0
Abandons:4
Classement Par Equipe Pour L'Etape
Еtape N: 1 Отборно Класиране за Етапа
Pl. Equipe / Отбор Temps Diff./Разл. Points
1 KOLSS CYCLING TEAM 13:02:54 0 11
2 BULGARIAN NATIONAL TEAM 13:10:59 8:05 27
3 MINSK CYCLING CLUB 13:15:50 12:56 27
4 UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 13:30:06 27:12 49
5 TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 13:43:04 40:10 71
6 CATFORD BANKS 13:45:15 42:21 64
7 NESSEBAR SHOCKBLAZE 13:47:05 44:11 83
8 TURKISH NATIONAL TEAM 13:49:32 46:38 72
9 STEAULA 13:55:11 52:17 86
10 LEADOUT ASPIRE 13:58:12 55:18 100
11 TZAR SIMEON 13:58:38 55:44 111
12 SERBIA NATIONAL TEAM 13:58:48 55:54 114
13 SYNERGY BAKU CYCLING PROJ 14:06:06 1:03:12 114
14 KOBANYA CYCLING TEAM 14:10:31 1:07:37 154

Classement - Activite Pour L'Etape
Еtape N: 1 Класиране за Активност за Етапа
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Points
Premium 1 61.6 km
1 22 10004738533 LAGKUTI Sergiy KOLSS CYCLING TEAM 3
2 81 10007528089 ALEKSIEV Aleksandar NESSEBAR SHOCKBLAZE 2
3 33 10009049575 IVASHKIN Anton * MINSK CYCLING CLUB 1
Premium 2 ROZINO - 104.7 km
1 22 10004738533 LAGKUTI Sergiy KOLSS CYCLING TEAM 3
2 81 10007528089 ALEKSIEV Aleksandar NESSEBAR SHOCKBLAZE 2
3 36 10003243723 VORGANOV Eduard MINSK CYCLING CLUB 1

Classement - Grimpeurs Pour L'Etape
Еtape N: 1 Класиране за Катерачи за Етапа
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Points
Premium 1 31.6 km
1 32 10006492112 BAZHKOU Stanislau MINSK CYCLING CLUB 3
2 41 10009398472 CHOLAKOV Stanimir UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 2
3 101 10007390370 CRISTA Daniel STEAULA 1
Premium 2 41.1 km
1 22 10004738533 LAGKUTI Sergiy KOLSS CYCLING TEAM 5
2 81 10007528089 ALEKSIEV Aleksandar NESSEBAR SHOCKBLAZE 3
3 32 10006492112 BAZHKOU Stanislau MINSK CYCLING CLUB 2
4 141 10010958455 FOX Will CATFORD BANKS 1
Premium 3 55.2 km
1 22 10004738533 LAGKUTI Sergiy KOLSS CYCLING TEAM 3
2 81 10007528089 ALEKSIEV Aleksandar NESSEBAR SHOCKBLAZE 2
3 13 10010125669 KALABA Dusan * SERBIA NATIONAL TEAM 1
Premium 4 90.7 km
1 22 10004738533 LAGKUTI Sergiy KOLSS CYCLING TEAM 5
2 81 10007528089 ALEKSIEV Aleksandar NESSEBAR SHOCKBLAZE 3
3 32 10006492112 BAZHKOU Stanislau MINSK CYCLING CLUB 2
4 34 10002670110 SOBAL Yauhen MINSK CYCLING CLUB 1
Premium 5 BEKLEMETO - 133.9 km
1 22 10004738533 LAGKUTI Sergiy KOLSS CYCLING TEAM 7
2 81 10007528089 ALEKSIEV Aleksandar NESSEBAR SHOCKBLAZE 5
3 32 10006492112 BAZHKOU Stanislau MINSK CYCLING CLUB 3
4 45 10008697648 TIVANI.PEREZ German.Nicolas * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 2
5 21 10003260190 BUTS Vitaliy KOLSS CYCLING TEAM 1
Classement - Awards Pour L'Etape
Еtape N: 1 Класиране за Награди за Етапа
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Award
Premium 1 IVAN POPOV 36.8 km
1 26 10004599400 VASYLYUK Andriy KOLSS CYCLING TEAM
Classement Final de L'Etape U23
Етапно Индивидуално Класиране за най-млад
Еtape N: 1
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Temps Bon. Pen.
1 45 10008697648 TIVANI.PEREZ German.Nicolas * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 4:22:41
2 142 10013263823 FERGUSON Callum * CATFORD BANKS 4:34:13
3 13 10010125669 KALABA Dusan * SERBIA NATIONAL TEAM 4:34:38

BULGARIAN CYCLING UNION
TOUR OF BULGARIA - NORTH 02.09- 05.09.2017
Classement General Individuel
Временно Индивидуално Класиране
Еtape N: 1 Sofia-Troyan
Nbre de km: 160 km. Moyenne du vainqueur: 37.277 km./h.
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Temps Gap Points
1 22 10004738533 LAGKUTI Sergiy KOLSS CYCLING TEAM 4:17:22 0 1
2 81 10007528089 ALEKSIEV Aleksandar NESSEBAR SHOCKBLAZE 4:20:51 3:29 2
3 131 10008008241 TANOVITCHII Nicolae TUSNAD DRAG CYCLING 4:22:28 5:06 3
4 21 10003260190 BUTS Vitaliy KOLSS CYCLING TEAM 4:22:41 5:19 4
5 32 10006492112 BAZHKOU Stanislau MINSK CYCLING CLUB 4:22:41 5:19 5
6 26 10004599400 VASYLYUK Andriy KOLSS CYCLING TEAM 4:22:41 5:19 6
7 52 10004599905 MIHAYLOV Nikolay BULGARIAN NATIONAL TEAM 4:22:41 5:19 7
8 45 10008697648 TIVANI.PEREZ German.Nicolas * UNIEURO TREVIGIANI- 4:22:41 5:19 8
9 54 10003041942 GERGANOV Evgeni BULGARIAN NATIONAL TEAM 4:22:41 5:19 9
10 31 10006918306 KLIMIANKOU Kanstantsin MINSK CYCLING CLUB 4:23:34 6:12 10
11 51 10003042043 KONSTANTINOV Radoslav BULGARIAN NATIONAL TEAM 4:25:37 8:15 11
12 34 10002670110 SOBAL Yauhen MINSK CYCLING CLUB 4:29:35 12:13 12
13 36 10003243723 VORGANOV Eduard MINSK CYCLING CLUB 4:29:35 12:13 13
14 25 10011241270 LLIBERT Sendros.Juve KOLSS CYCLING TEAM 4:30:25 13:03 14
15 43 10010590461 ANDREEV Yordan UNIEURO TREVIGIANI- 4:30:34 13:12 15
16 122 10009712310 BALKAN Serkan TURKISH NATIONAL TEAM 4:31:52 14:30 16
17 23 10007157570 PREVAR Oleksandr KOLSS CYCLING TEAM 4:33:02 15:40 17
18 143 10013824403 CARPENTER Lawrence CATFORD BANKS 4:34:11 16:49 18
19 142 10013263823 FERGUSON Callum * CATFORD BANKS 4:34:13 16:51 19
20 126 10008683100 SAMLI Ferit.Can TURKISH NATIONAL TEAM 4:34:38 17:16 20
21 13 10010125669 KALABA Dusan * SERBIA NATIONAL TEAM 4:34:38 17:16 21
22 103 10009041087 PLESEA Valentin STEAULA 4:35:16 17:54 22
23 74 10014248573 VAN.NIEKERK Aidan * LEADOUT ASPIRE 4:36:01 18:39 23
24 33 10009049575 IVASHKIN Anton * MINSK CYCLING CLUB 4:36:51 19:29 24
25 101 10007390370 CRISTA Daniel STEAULA 4:36:51 19:29 25
26 46 10053570050 MUÑOZ Matias * UNIEURO TREVIGIANI- 4:36:51 19:29 26
27 146 10009790516 PYM George CATFORD BANKS 4:36:51 19:29 27
28 132 10050085427 LEZICA Facundo.Gabriel TUSNAD DRAG CYCLING 4:37:28 20:06 28
29 112 10004812796 DIMOV Plamen TZAR SIMEON 4:37:47 20:25 29
30 113 10011134570 GENOV Nikolay * TZAR SIMEON 4:37:47 20:25 30
31 72 10017730267 MUNTON Byron * LEADOUT ASPIRE 4:39:07 21:45 31
32 14 10008695830 STAFANOVIC Stefan SERBIA NATIONAL TEAM 4:39:24 22:02 32
33 35 10006876977 GOLOVASH Oleksandr MINSK CYCLING CLUB 4:39:24 22:02 33
34 1 10005675692 ASADOV Elchin SYNERGY BAKU CYCLING 4:39:58 22:36 34
35 41 10009398472 CHOLAKOV Stanimir UNIEURO TREVIGIANI- 4:42:36 25:14 35
36 123 10009240747 YILMAZ Yunus.Emre * TURKISH NATIONAL TEAM 4:43:02 25:40 36
37 82 10010649065 MUHTAROV Ivan * NESSEBAR SHOCKBLAZE 4:43:04 25:42 37
38 2 10010197007 MIKAYILZADE Musa * SYNERGY BAKU CYCLING 4:43:04 25:42 38
39 105 10055525915 BIDILICI Andrei.Cosmin STEAULA 4:43:04 25:42 39
40 135 10005747737 KRASNOV Leonid TUSNAD DRAG CYCLING 4:43:04 25:42 40
41 24 10011241371 SOLTASIUK Vladyslav * KOLSS CYCLING TEAM 4:43:04 25:42 41
42 3 10009802741 ALIZADA Elgun * SYNERGY BAKU CYCLING 4:43:04 25:42 42
43 4 10009737972 GAHRAMANLI Kanan * SYNERGY BAKU CYCLING 4:43:04 25:42 43
44 84 10053596726 TATAR Onur * NESSEBAR SHOCKBLAZE 4:43:04 25:42 44
45 144 10010994124 FOWLER George CATFORD BANKS 4:43:04 25:42 45
46 73 10010786279 POULTON Jared LEADOUT ASPIRE 4:43:04 25:42 46
47 133 10036595959 LASZLO Peter * TUSNAD DRAG CYCLING 4:43:04 25:42 47
48 145 10013303633 JOBBER James CATFORD BANKS 4:43:04 25:42 48
49 62 10009500627 MORICZ Daniel * KOBANYA CYCLING TEAM 4:43:04 25:42 49
50 64 10062178802 BERNARD Bence KOBANYA CYCLING TEAM 4:43:04 25:42 50
51 134 10036595858 BARTHA CSABA TUSNAD DRAG CYCLING 4:43:04 25:42 51
52 114 10010648964 AZHI Ivan * TZAR SIMEON 4:43:04 25:42 52
53 125 10009822242 TIRYAKI Oguzhan * TURKISH NATIONAL TEAM 4:44:23 27:01 53
54 104 10009975018 LEONARD Barbu * STEAULA 4:44:23 27:01 54
55 61 10014543314 BERTALAN Balazs.Karoly * KOBANYA CYCLING TEAM 4:44:23 27:01 55
56 115 10014419840 BEEV Adriyan * TZAR SIMEON 4:44:23 27:01 56
57 56 10014420446 DOBREV Denis * BULGARIAN NATIONAL TEAM 4:44:43 27:21 57
58 83 10015302338 CHAVDROV Petar * NESSEBAR SHOCKBLAZE 4:44:43 27:21 58
59 121 10015280514 DILEK Halil.Ibrahim * TURKISH NATIONAL TEAM 4:44:43 27:21 59
60 124 10011150031 KOKLU Mustafa * TURKISH NATIONAL TEAM 4:44:46 27:24 60
61 11 10002538350 JOVANOVIĆ NebojšA SERBIA NATIONAL TEAM 4:44:46 27:24 61
62 53 10052867509 LAZAROV Nedko BULGARIAN NATIONAL TEAM 4:44:46 27:24 62
63 63 10010039985 LÓKI Bence KOBANYA CYCLING TEAM 4:44:46 27:24 63
64 12 10007298727 DANAILOVIC Marko SERBIA NATIONAL TEAM 4:44:46 27:24 64
65 44 10010086970 RAVANELLI Simone * UNIEURO TREVIGIANI- 4:44:50 27:28 65
66 141 10010958455 FOX Will CATFORD BANKS 4:45:48 28:26 66
67 65 10005508570 MOLNAR Istvan KOBANYA CYCLING TEAM 4:45:55 28:33 67
68 55 10015272026 RUSEV Teodor BULGARIAN NATIONAL TEAM 4:45:59 28:37 68
69 92 10052873670 ASENOV Dean * REGIONAL TEAM DRAG- 4:46:00 28:38 69
70 111 10015385291 HRISTOV Hristo TZAR SIMEON 4:46:00 28:38 70
71 102 10011000689 HORVATH Roland * STEAULA 4:46:00 28:38 71
72 71 10014256758 HATTINGH Jarrod * LEADOUT ASPIRE 4:48:14 30:52 72
73 93 10023466102 MIHAYLOV Doncho * REGIONAL TEAM DRAG- 4:49:39 32:17 73
Classement General Par Equipe
Еtape N: 1 Временно Отборно Класиране
Pl. Equipe / Отбор Temps Diff./Разл. Points
1 KOLSS CYCLING TEAM 13:02:54 0 11
2 BULGARIAN NATIONAL TEAM 13:10:59 8:05 27
3 MINSK CYCLING CLUB 13:15:50 12:56 27
4 UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 13:30:06 27:12 49
5 TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 13:43:04 40:10 71
6 CATFORD BANKS 13:45:15 42:21 64
7 NESSEBAR SHOCKBLAZE 13:47:05 44:11 83
8 TURKISH NATIONAL TEAM 13:49:32 46:38 72
9 STEAULA 13:55:11 52:17 86
10 LEADOUT ASPIRE 13:58:12 55:18 100
11 TZAR SIMEON 13:58:38 55:44 111
12 SERBIA NATIONAL TEAM 13:58:48 55:54 114
13 SYNERGY BAKU CYCLING PROJ 14:06:06 1:03:12 114
14 KOBANYA CYCLING TEAM 14:10:31 1:07:37 154
Classement General - Activite
Еtape N: 1 Временно Класиране за Активност
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Points
1 22 10004738533 LAGKUTI Sergiy KOLSS CYCLING TEAM 6
2 81 10007528089 ALEKSIEV Aleksandar NESSEBAR SHOCKBLAZE 4
3 36 10003243723 VORGANOV Eduard MINSK CYCLING CLUB 1
4 33 10009049575 IVASHKIN Anton * MINSK CYCLING CLUB 1
Classement General - Grimpeurs
Еtape N: 1 Временно Класиране за Катерачи
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Points
1 22 10004738533 LAGKUTI Sergiy KOLSS CYCLING TEAM 20
2 81 10007528089 ALEKSIEV Aleksandar NESSEBAR SHOCKBLAZE 13
3 32 10006492112 BAZHKOU Stanislau MINSK CYCLING CLUB 10
4 45 10008697648 TIVANI.PEREZ German.Nicolas * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 2
5 41 10009398472 CHOLAKOV Stanimir UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 2
6 21 10003260190 BUTS Vitaliy KOLSS CYCLING TEAM 1
7 34 10002670110 SOBAL Yauhen MINSK CYCLING CLUB 1
8 13 10010125669 KALABA Dusan * SERBIA NATIONAL TEAM 1
9 101 10007390370 CRISTA Daniel STEAULA 1
10 141 10010958455 FOX Will CATFORD BANKS 1

Classement General Individuel U23
Временно Класиране за най-млад Състезател
Еtape N: 1
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Temps Gap Points
1 45 10008697648 TIVANI.PEREZ German.Nicolas * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 4:22:41 0 8
2 142 10013263823 FERGUSON Callum * CATFORD BANKS 4:34:13 11:32 19
3 13 10010125669 KALABA Dusan * SERBIA NATIONAL TEAM 4:34:38 11:57 21
4 74 10014248573 VAN.NIEKERK Aidan * LEADOUT ASPIRE 4:36:01 13:20 23
5 33 10009049575 IVASHKIN Anton * MINSK CYCLING CLUB 4:36:51 14:10 24
6 46 10053570050 MUÑOZ Matias * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 4:36:51 14:10 26
7 113 10011134570 GENOV Nikolay * TZAR SIMEON 4:37:47 15:06 30
8 72 10017730267 MUNTON Byron * LEADOUT ASPIRE 4:39:07 16:26 31
9 123 10009240747 YILMAZ Yunus.Emre * TURKISH NATIONAL TEAM 4:43:02 20:21 36
10 82 10010649065 MUHTAROV Ivan * NESSEBAR SHOCKBLAZE 4:43:04 20:23 37
11 2 10010197007 MIKAYILZADE Musa * SYNERGY BAKU CYCLING 4:43:04 20:23 38
12 24 10011241371 SOLTASIUK Vladyslav * KOLSS CYCLING TEAM 4:43:04 20:23 41
13 3 10009802741 ALIZADA Elgun * SYNERGY BAKU CYCLING 4:43:04 20:23 42
14 4 10009737972 GAHRAMANLI Kanan * SYNERGY BAKU CYCLING 4:43:04 20:23 43
15 84 10053596726 TATAR Onur * NESSEBAR SHOCKBLAZE 4:43:04 20:23 44
16 133 10036595959 LASZLO Peter * TUSNAD DRAG CYCLING 4:43:04 20:23 47
17 62 10009500627 MORICZ Daniel * KOBANYA CYCLING TEAM 4:43:04 20:23 49
18 114 10010648964 AZHI Ivan * TZAR SIMEON 4:43:04 20:23 52
19 125 10009822242 TIRYAKI Oguzhan * TURKISH NATIONAL TEAM 4:44:23 21:42 53
20 104 10009975018 LEONARD Barbu * STEAULA 4:44:23 21:42 54
21 61 10014543314 BERTALAN Balazs.Karoly * KOBANYA CYCLING TEAM 4:44:23 21:42 55
22 115 10014419840 BEEV Adriyan * TZAR SIMEON 4:44:23 21:42 56
23 56 10014420446 DOBREV Denis * BULGARIAN NATIONAL TEAM 4:44:43 22:02 57
24 83 10015302338 CHAVDROV Petar * NESSEBAR SHOCKBLAZE 4:44:43 22:02 58
25 121 10015280514 DILEK Halil.Ibrahim * TURKISH NATIONAL TEAM 4:44:43 22:02 59
26 124 10011150031 KOKLU Mustafa * TURKISH NATIONAL TEAM 4:44:46 22:05 60
27 44 10010086970 RAVANELLI Simone * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 4:44:50 22:09 65
28 92 10052873670 ASENOV Dean * REGIONAL TEAM DRAG- 4:46:00 23:19 69
29 102 10011000689 HORVATH Roland * STEAULA 4:46:00 23:19 71
30 71 10014256758 HATTINGH Jarrod * LEADOUT ASPIRE 4:48:14 25:33 72
31 93 10023466102 MIHAYLOV Doncho * REGIONAL TEAM DRAG- 4:49:39 26:58 73
Jersey Classement
Еtape N: 1 Носители на Лидерски Фанелки
Jersey No UCI Cod Nom , Prenom Equipe
YELLOW JERSEY 22 10004738533 LAGKUTI Sergiy KOLSS CYCLING TEAM
GREEN JERSEY 81 10007528089 ALEKSIEV Aleksandar NESSEBAR SHOCKBLAZE
POLKA DOT JERSEY 32 10006492112 BAZHKOU Stanislau MINSK CYCLING CLUB
WHITE JERSEY 45 10008697648 TIVANI.PEREZ German.Nicolas * UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS
L'Orde Des Vehicules Apres Etape
Еtape N: 1 Ред на Техническите Автомобили
Pl. Equipe Pl. Equipe Pl. Equipe
1 KOLSS CYCLING TEAM 6 UNIEURO TREVIGIANI-HEMUS 11 LEADOUT ASPIRE
2 NESSEBAR SHOCKBLAZE 7 TURKISH NATIONAL TEAM 12 TZAR SIMEON
3 TUSNAD DRAG CYCLING TEAM 8 CATFORD BANKS 13 SYNERGY BAKU CYCLING PROJ
4 MINSK CYCLING CLUB 9 SERBIA NATIONAL TEAM 14 KOBANYA CYCLING TEAM
5 BULGARIAN NATIONAL TEAM 10 STEAULA 15 REGIONAL TEAM DRAG-LEVSKI

Facebook comment