IMG_9702.JPG

Results stage 2

BULGARIAN CYCLING FEDERATION
INTERNATIONAL CYCLING TOUR OF BULGARIA 28.07- 31.07.2020
Classement Final de L'Etape
Етапно Индивидуално Класиране
Еtape N: 2 PAZARDZHIK-PLOVDIV
Nbre de km: 131 km. Moyenne du vainqueur: 42.182 km./h.
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Temps Bon. Pen.
1 196 10007951455 STOSZ Patryk VOSTER ATS TEAM 3:06:20 10 10
2 61 10030014309 BARONI Alessandro * GALLINA COLOSIO EUROFFED 3:06:20 6
3 41 10009518512 BALLESTEROS Migel Angel CAJA RURAL-SEGUROS RGA 3:06:20 4
4 76 10019372601 DOUBLE Paul HOLDSWORTH-ZAPPI 3:06:20
5 44 10042384839 MURGUIALDAY Jokin * CAJA RURAL-SEGUROS RGA 3:06:20
6 191 10006061369 STACHOWIAK Adam VOSTER ATS TEAM 3:06:20
7 6 10005540195 HARING Martin DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 3:06:20
8 71 10023832880 HOLLYMAN Mason * HOLDSWORTH-ZAPPI 3:06:20
9 165 10008065431 DE ROSSI Lucas NIPPO DELKO ONE PROVENCE 3:06:20
10 195 10009765254 BROZYNA Piotr VOSTER ATS TEAM 3:06:24
11 194 10003037494 CIEŚLIK Paweł VOSTER ATS TEAM 3:06:24
12 26 10005495739 TZORTZAKIS Polychronis ALFA CYCLING TEAM 3:08:03
13 22 10006897892 KASTRANTAS Charalampos ALFA CYCLING TEAM 3:08:03
14 183 10015390951 GOMEZ BARRACHINA Josue * HOTEL TRES ANCLAS 3:08:03
15 4 10023479135 KIBIS Lukas * DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 3:08:03
16 102 10023551277 PAPANOV Martin * MARTIGUES SC PAYDEN-RYGEL 3:08:03
17 42 10041726653 SERRANO Javier * CAJA RURAL-SEGUROS RGA 3:08:03
18 63 10030154452 PORTA Gabriele * GALLINA COLOSIO EUROFFED 3:08:03
19 73 10015902829 JOHNSTON Calum * HOLDSWORTH-ZAPPI 3:08:03
20 46 10015468652 LÓPEZ DE ABETXUKO Andoni * CAJA RURAL-SEGUROS RGA 3:08:03
21 66 10010785370 SZOLLOSI Ferenc * GALLINA COLOSIO EUROFFED 3:08:03
22 64 10015827047 BAUCE Davide * GALLINA COLOSIO EUROFFED 3:08:03
23 126 10016134619 ANGELOV Lachezar NESSEBAR-VEREIA REGIONAL 3:08:03
24 5 10008625506 BELLAN Juraj DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 3:08:03
25 105 10088751445 CLEMENT Jérémie MARTIGUES SC PAYDEN-RYGEL 3:08:03
26 164 10004680333 EL FARES Julien NIPPO DELKO ONE PROVENCE 3:08:03
27 193 10007951859 GRABIS Mateusz VOSTER ATS TEAM 3:08:03
28 72 10010128905 WRIGHT Paul * HOLDSWORTH-ZAPPI 3:08:03
29 155 10026097529 TERRIEN Valentin TEAM FRANCE DEFENSE 3:08:03
30 116 10015338512 STOJNIC Veljko * NATIONAL TEAM OF SERBIA 3:08:03
31 14 10002298779 RUTKIEWICZ Marek MAZOWSZE SERCE POLSKI 3:08:03
32 45 10014950007 HERNANDEZ Sergio CAJA RURAL-SEGUROS RGA 3:08:03
33 34 10006895367 NIKITIN Matvey VINO - ASTANA MOTORS 3:08:03
34 3 10011240462 CULLY Jan Andrej DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 3:08:03
35 12 10010994932 BANASZEK Alan MAZOWSZE SERCE POLSKI 3:08:03
36 16 10006142003 DOMAGALSKI Karol MAZOWSZE SERCE POLSKI 3:08:15
37 185 10040902860 GANDIA RIBERA Jordi * HOTEL TRES ANCLAS 3:08:18
38 11 10008730283 KACZMAREK Jakub MAZOWSZE SERCE POLSKI 3:08:18
39 35 10036104491 FEDOROV Yevgeniy * VINO - ASTANA MOTORS 3:22:13
40 24 10009324411 KORTSIDAKIS Michail ALFA CYCLING TEAM 3:22:13
41 152 10015342855 BOUSQUET Pascal TEAM FRANCE DEFENSE 3:22:13
42 124 10015272026 RUSEV Teodor NESSEBAR-VEREIA REGIONAL 3:22:13
43 33 10015855945 CHZHAN Igor * VINO - ASTANA MOTORS 3:22:13
44 154 10016241521 TAILLANDIER Axel * TEAM FRANCE DEFENSE 3:22:13
45 92 10054713034 IVANOV TsveTan * LEVSKI-YANTRA REGIONAL T 3:22:13
46 32 10011045957 OVSYANNIKOV Alexandr VINO - ASTANA MOTORS 3:22:13
47 161 10013426400 OKA Atsushi NIPPO DELKO ONE PROVENCE 3:22:13
48 36 10036105101 BRUSSENSKIY Gleb * VINO - ASTANA MOTORS 3:22:13
49 121 10003180873 HRISTOV Stefan NESSEBAR-VEREIA REGIONAL 3:22:13
50 112 10008695830 STEFANOVIC Stefan NATIONAL TEAM OF SERBIA 3:22:13
51 51 10014420446 DOBREV Denis CC Drag 3:25:00
52 56 10106575092 LUMPAROV Georgi CC Drag 3:25:00
53 146 10007290946 STANKOVIC Marko REGIONAL TEAM HEMUS-1896 3:25:00
54 54 10010589451 SUCHEV Mario CC Drag 3:25:00
55 94 10019353100 HRISTOV Svetozar LEVSKI-YANTRA REGIONAL T 3:25:00
56 52 10052874579 NIKOLOV Georgi * CC Drag 3:25:00
57 133 10007174344 LOUICHE Vincent REGIONAL TEAM DOLTCINI 3:25:00
58 21 10105082811 NIELSEN Philip Birker * ALFA CYCLING TEAM 3:25:00
59 103 10026743385 LEONIEN Alexandre * MARTIGUES SC PAYDEN-RYGEL 3:25:00
60 145 10016237679 KOLEV Yoan * REGIONAL TEAM HEMUS-1896 3:25:00
61 85 10016536157 HASLER Pavel * KIBAG-CKT 3:25:00
62 142 10064052922 GECHEV Hristo * REGIONAL TEAM HEMUS-1896 3:25:00
63 184 10049169179 ALBIACH MELADO Adrian * HOTEL TRES ANCLAS 3:25:00
64 13 10009350275 PAWLAK Tobiasz MAZOWSZE SERCE POLSKI 3:25:00
65 1 10011075865 VICAK Martin * DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 3:25:00
66 192 10008696436 SYKAŁA Wojciech VOSTER ATS TEAM 3:25:00
67 15 10010957445 BANASZEK Nobert MAZOWSZE SERCE POLSKI 3:25:00
68 74 10015902930 BAHR Christian * HOLDSWORTH-ZAPPI 3:25:00
69 75 10010171240 WOOD Reece * HOLDSWORTH-ZAPPI 3:25:00
70 135 10106202250 GRABCHEV Stanislav REGIONAL TEAM DOLTCINI 3:25:00
71 153 10086056259 NOUVEAU Maxime TEAM FRANCE DEFENSE 3:25:00
72 113 10049809076 DURIC Dorde * NATIONAL TEAM OF SERBIA 3:25:00
73 114 10015330832 VESELINOVIC Dusan * NATIONAL TEAM OF SERBIA 3:25:00
74 83 10016531814 JOLIDON Cedric * KIBAG-CKT 3:25:00
75 175 10090268180 SMETANIUK Oleksandr UKRAINE NATIONAL TEAM 3:25:00
76 43 10009652995 FOULON Dorian * CAJA RURAL-SEGUROS RGA 3:25:00
77 162 10009431515 BARBIER Pierre NIPPO DELKO ONE PROVENCE 3:25:00
78 106 10026849681 BERNARD CLIGNY Tristan * MARTIGUES SC PAYDEN-RYGEL 3:25:00
79 132 10052881350 POPOV Martin * REGIONAL TEAM DOLTCINI 3:25:00
80 156 10014727412 KERVADEC Stevan TEAM FRANCE DEFENSE 3:25:00
81 104 10026522208 METGE Thomas * MARTIGUES SC PAYDEN-RYGEL 3:25:00
82 25 10009740093 PANIGYRAKIS Ioannis ALFA CYCLING TEAM 3:25:00
83 134 10016213936 ALEKSANDROV Yasen * REGIONAL TEAM DOLTCINI 3:25:00
84 2 10046046890 ROVDER Ravol * DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 3:25:00
85 91 10106429996 PANCHEV Georgi LEVSKI-YANTRA REGIONAL T 3:25:00
86 23 10011099309 TIGRINE Mehdi ALFA CYCLING TEAM 3:25:00
87 31 10009385742 ASTAFYEV Stepan VINO - ASTANA MOTORS 3:25:00
88 62 10015724084 MENEGALE Elia * GALLINA COLOSIO EUROFFED 3:25:00
89 55 10052873872 BECHKOV Aleks * CC Drag 3:25:00
90 144 10052878724 DYANKOV Nikolay * REGIONAL TEAM HEMUS-1896 3:25:00
91 172 10009166581 GLADYSH Roman UKRAINE NATIONAL TEAM 3:25:00
92 174 10011145280 SHCHERBAN Vladyslav * UKRAINE NATIONAL TEAM 3:25:00
93 96 10052886808 MINCHEV Dobromir LEVSKI-YANTRA REGIONAL T 3:25:00
94 173 10006320340 VASYLIEV Maksym UKRAINE NATIONAL TEAM 3:25:00
95 151 10026612639 KWIATKOWSKI Grzegorz TEAM FRANCE DEFENSE 3:25:00
96 111 10007298727 DANILOVIC Marko NATIONAL TEAM OF SERBIA 3:25:00
97 101 10014165822 SALOMON Lucas MARTIGUES SC PAYDEN-RYGEL 3:25:00
98 182 10042529026 LÓPEZ MONCHO Miquel * HOTEL TRES ANCLAS 3:25:00
99 171 10009033310 HRYNIV Vitaliy UKRAINE NATIONAL TEAM 3:25:00
100 131 10009398472 CHOLAKOV Stanimir REGIONAL TEAM DOLTCINI 3:25:00
101 125 10007528089 ALEKSIEV Aleksandar NESSEBAR-VEREIA REGIONAL 3:25:00
102 141 10076430021 PETKOV Daniel * REGIONAL TEAM HEMUS-1896 3:25:14
103 163 10004505531 NAVARDAUSKAS Ramunas NIPPO DELKO ONE PROVENCE 3:25:14
104 65 10029940244 PONGILUPPI Mateo * GALLINA COLOSIO EUROFFED 3:25:18
105 181 10037631435 SORO GARCIA Alejandro HOTEL TRES ANCLAS 3:25:00
106 53 10052874377 GEORGIEV Valentin * CC Drag 3:25:00
107 84 10016530804 JOLIDON Nicola * KIBAG-CKT 3:25:00
93 10007446651 IVANOV Borislav LEVSKI-YANTRA REGIONAL T Non Parti/Нестарт.
86 10106914996 JOLIDON Luca * KIBAG-CKT Abandone/Незав.
115 10049817059 KOLASINAC Admir * NATIONAL TEAM OF SERBIA Abandone/Незав.
etc.
Nombre de partants:
Arrives hors delais:
Abandons:

Classement Par Equipe Pour L'Etape
Еtape N: 2 Отборно Класиране за Етапа
Pl. Equipe / Отбор Temps Diff./Разл. Points
1 VOSTER ATS TEAM 9:19:08 0 27
2 CAJA RURAL-SEGUROS RGA 9:20:43 1:35 25
3 HOLDSWORTH-ZAPPI 9:20:43 1:35 31
4 GALLINA COLOSIO EUROFFED 9:22:26 3:18 41
5 DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 9:22:26 3:18 46
6 MAZOWSZE SERCE POLSKI 9:24:21 5:13 102
7 NIPPO DELKO ONE PROVENCE 9:36:36 17:28 82
8 ALFA CYCLING TEAM 9:38:19 19:11 65
9 MARTIGUES SC PAYDEN-RYGEL 9:41:06 21:58 100
10 HOTEL TRES ANCLAS 9:41:21 22:13 114
11 NESSEBAR-VEREIA REGIONAL 9:52:29 33:21 114
12 TEAM FRANCE DEFENSE 9:52:29 33:21 114
13 VINO - ASTANA MOTORS 9:52:29 33:21 115
14 NATIONAL TEAM OF SERBIA 9:55:16 36:08 152
15 LEVSKI-YANTRA REGIONAL T 10:12:13 53:05 185
16 CC Drag 10:15:00 55:52 157
17 REGIONAL TEAM HEMUS-1896 10:15:00 55:52 175
18 REGIONAL TEAM DOLTCINI 10:15:00 55:52 206
19 KIBAG-CKT 10:15:00 55:52 242
20 UKRAINE NATIONAL TEAM 10:15:00 55:52 258
Classement - Activite Pour L'Etape
Еtape N: 2 Класиране за Активност за Етапа
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Points
Premium 1 Sprint 54 km.
1 195 10009765254 BROZYNA Piotr VOSTER ATS TEAM 3
2 194 10003037494 CIEŚLIK Paweł VOSTER ATS TEAM 2
3 76 10019372601 DOUBLE Paul HOLDSWORTH-ZAPPI 1
Premium 2 Sprint 77 km.
1 195 10009765254 BROZYNA Piotr VOSTER ATS TEAM 3
2 194 10003037494 CIEŚLIK Paweł VOSTER ATS TEAM 2
3 191 10006061369 STACHOWIAK Adam VOSTER ATS TEAM 1
Classement - Grimpeurs Pour L'Etape
Еtape N: 2 Класиране за Катерачи за Етапа
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Points
Premium 1 Climb 28.5 km
1 76 10019372601 DOUBLE Paul HOLDSWORTH-ZAPPI 7
2 195 10009765254 BROZYNA Piotr VOSTER ATS TEAM 5
3 11 10008730283 KACZMAREK Jakub MAZOWSZE SERCE POLSKI 3
4 165 10008065431 DE ROSSI Lucas NIPPO DELKO ONE PROVENCE 2
5 191 10006061369 STACHOWIAK Adam VOSTER ATS TEAM 1
Classement Final de L'Etape U23
Етапно Индивидуално Класиране за най-млад
Еtape N: 2
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Temps Bon. Pen.
1 61 10030014309 BARONI Alessandro * GALLINA COLOSIO EUROFFED 3:06:20 6
2 44 10042384839 MURGUIALDAY Jokin * CAJA RURAL-SEGUROS RGA 3:06:20
3 71 10023832880 HOLLYMAN Mason * HOLDSWORTH-ZAPPI 3:06:20

Наказания за Етапа/Stage Penalty
No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Temps
196 10007951455 STOSZ Patryk VOSTER ATS TEAM 0:00:10

Art.12.04.001 p.10 Fine CHF 50 and penalty 10 sec. - UCI CYCLING REGULATIONS

---------------

BULGARIAN CYCLING FEDERATION
INTERNATIONAL CYCLING TOUR OF BULGARIA 28.07- 31.07.2020
Classement General Individuel
Временно Индивидуално Класиране
Еtape N: 2 PAZARDZHIK-PLOVDIV
Nbre de km: 259 km. Moyenne du vainqueur: 43.88 km./h.
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Temps Gap Points
1 61 10030014309 BARONI Alessandro * GALLINA COLOSIO 5:54:03 0 47
2 196 10007951455 STOSZ Patryk VOSTER ATS TEAM 5:54:03 0 3
3 41 10009518512 BALLESTEROS Migel Angel CAJA RURAL-SEGUROS 5:54:05 2 23
4 76 10019372601 DOUBLE Paul HOLDSWORTH-ZAPPI 5:54:09 6 25
5 165 10008065431 DE ROSSI Lucas NIPPO DELKO ONE 5:54:09 6 43
6 44 10042384839 MURGUIALDAY Jokin * CAJA RURAL-SEGUROS 5:54:09 6 52
7 71 10023832880 HOLLYMAN Mason * HOLDSWORTH-ZAPPI 5:54:09 6 58
8 191 10006061369 STACHOWIAK Adam VOSTER ATS TEAM 5:54:09 6 64
9 6 10005540195 HARING Martin DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 5:54:09 6 66
10 195 10009765254 BROZYNA Piotr VOSTER ATS TEAM 5:54:13 10 47
11 194 10003037494 CIEŚLIK Paweł VOSTER ATS TEAM 5:54:13 10 53
12 12 10010994932 BANASZEK Alan MAZOWSZE SERCE POLSKI 5:55:42 1:39 36
13 42 10041726653 SERRANO Javier * CAJA RURAL-SEGUROS 5:55:52 1:49 21
14 4 10023479135 KIBIS Lukas * DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 5:55:52 1:49 26
15 46 10015468652 LÓPEZ DE ABETXUKO Andoni * CAJA RURAL-SEGUROS 5:55:52 1:49 28
16 66 10010785370 SZOLLOSI Ferenc * GALLINA COLOSIO 5:55:52 1:49 37
17 22 10006897892 KASTRANTAS Charalampos ALFA CYCLING TEAM 5:55:52 1:49 39
18 26 10005495739 TZORTZAKIS Polychronis ALFA CYCLING TEAM 5:55:52 1:49 43
19 116 10015338512 STOJNIC Veljko * NATIONAL TEAM OF 5:55:52 1:49 44
20 164 10004680333 EL FARES Julien NIPPO DELKO ONE 5:55:52 1:49 49
21 45 10014950007 HERNANDEZ Sergio CAJA RURAL-SEGUROS 5:55:52 1:49 50
22 105 10088751445 CLEMENT Jérémie MARTIGUES SC PAYDEN- 5:55:52 1:49 53
23 102 10023551277 PAPANOV Martin * MARTIGUES SC PAYDEN- 5:55:52 1:49 56
24 5 10008625506 BELLAN Juraj DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 5:55:52 1:49 56
25 63 10030154452 PORTA Gabriele * GALLINA COLOSIO 5:55:52 1:49 57
26 73 10015902829 JOHNSTON Calum * HOLDSWORTH-ZAPPI 5:55:52 1:49 60
27 64 10015827047 BAUCE Davide * GALLINA COLOSIO 5:55:52 1:49 60
28 72 10010128905 WRIGHT Paul * HOLDSWORTH-ZAPPI 5:55:52 1:49 63
29 126 10016134619 ANGELOV Lachezar NESSEBAR-VEREIA 5:55:52 1:49 75
30 14 10002298779 RUTKIEWICZ Marek MAZOWSZE SERCE POLSKI 5:55:52 1:49 88
31 155 10026097529 TERRIEN Valentin TEAM FRANCE DEFENSE 5:55:52 1:49 89
32 193 10007951859 GRABIS Mateusz VOSTER ATS TEAM 5:55:52 1:49 95
33 3 10011240462 CULLY Jan Andrej DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 5:55:52 1:49 97
34 16 10006142003 DOMAGALSKI Karol MAZOWSZE SERCE POLSKI 5:56:04 2:01 97
35 11 10008730283 KACZMAREK Jakub MAZOWSZE SERCE POLSKI 5:56:07 2:04 71
36 185 10040902860 GANDIA RIBERA Jordi * HOTEL TRES ANCLAS 5:57:22 3:19 115
37 36 10036105101 BRUSSENSKIY Gleb * VINO - ASTANA MOTORS 6:10:02 15:59 57
38 35 10036104491 FEDOROV Yevgeniy * VINO - ASTANA MOTORS 6:10:02 15:59 63
39 24 10009324411 KORTSIDAKIS Michail ALFA CYCLING TEAM 6:10:02 15:59 70
40 161 10013426400 OKA Atsushi NIPPO DELKO ONE 6:10:02 15:59 83
41 154 10016241521 TAILLANDIER Axel * TEAM FRANCE DEFENSE 6:10:02 15:59 92
42 152 10015342855 BOUSQUET Pascal TEAM FRANCE DEFENSE 6:10:02 15:59 94
43 33 10015855945 CHZHAN Igor * VINO - ASTANA MOTORS 6:10:02 15:59 105
44 124 10015272026 RUSEV Teodor NESSEBAR-VEREIA 6:10:02 15:59 109
45 32 10011045957 OVSYANNIKOV Alexandr VINO - ASTANA MOTORS 6:10:02 15:59 110
46 121 10003180873 HRISTOV Stefan NESSEBAR-VEREIA 6:10:02 15:59 119
47 112 10008695830 STEFANOVIC Stefan NATIONAL TEAM OF 6:10:02 15:59 121
48 34 10006895367 NIKITIN Matvey VINO - ASTANA MOTORS 6:11:35 17:32 129
49 183 10015390951 GOMEZ BARRACHINA Josue * HOTEL TRES ANCLAS 6:12:34 18:31 124
50 75 10010171240 WOOD Reece * HOLDSWORTH-ZAPPI 6:12:45 18:42 72
51 133 10007174344 LOUICHE Vincent REGIONAL TEAM DOLTCINI 6:12:49 18:46 69
52 146 10007290946 STANKOVIC Marko REGIONAL TEAM HEMUS- 6:12:49 18:46 80
53 43 10009652995 FOULON Dorian * CAJA RURAL-SEGUROS 6:12:49 18:46 82
54 54 10010589451 SUCHEV Mario CC Drag 6:12:49 18:46 83
55 13 10009350275 PAWLAK Tobiasz MAZOWSZE SERCE POLSKI 6:12:49 18:46 83
56 162 10009431515 BARBIER Pierre NIPPO DELKO ONE 6:12:49 18:46 87
57 134 10016213936 ALEKSANDROV Yasen * REGIONAL TEAM DOLTCINI 6:12:49 18:46 90
58 113 10049809076 DURIC Dorde * NATIONAL TEAM OF 6:12:49 18:46 94
59 21 10105082811 NIELSEN Philip Birker * ALFA CYCLING TEAM 6:12:49 18:46 104
60 172 10009166581 GLADYSH Roman UKRAINE NATIONAL TEAM 6:12:49 18:46 104
61 145 10016237679 KOLEV Yoan * REGIONAL TEAM HEMUS- 6:12:49 18:46 109
62 173 10006320340 VASYLIEV Maksym UKRAINE NATIONAL TEAM 6:12:49 18:46 111
63 74 10015902930 BAHR Christian * HOLDSWORTH-ZAPPI 6:12:49 18:46 112
64 182 10042529026 LÓPEZ MONCHO Miquel * HOTEL TRES ANCLAS 6:12:49 18:46 113
65 1 10011075865 VICAK Martin * DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 6:12:49 18:46 116
66 192 10008696436 SYKAŁA Wojciech VOSTER ATS TEAM 6:12:49 18:46 121
67 106 10026849681 BERNARD CLIGNY Tristan * MARTIGUES SC PAYDEN- 6:12:49 18:46 121
68 85 10016536157 HASLER Pavel * KIBAG-CKT 6:12:49 18:46 126
69 125 10007528089 ALEKSIEV Aleksandar NESSEBAR-VEREIA 6:12:49 18:46 126
70 103 10026743385 LEONIEN Alexandre * MARTIGUES SC PAYDEN- 6:12:49 18:46 128
71 175 10090268180 SMETANIUK Oleksandr UKRAINE NATIONAL TEAM 6:12:49 18:46 131
72 15 10010957445 BANASZEK Nobert MAZOWSZE SERCE POLSKI 6:12:49 18:46 133
73 153 10086056259 NOUVEAU Maxime TEAM FRANCE DEFENSE 6:12:49 18:46 144
74 104 10026522208 METGE Thomas * MARTIGUES SC PAYDEN- 6:12:49 18:46 153
75 25 10009740093 PANIGYRAKIS Ioannis ALFA CYCLING TEAM 6:12:49 18:46 156
76 65 10029940244 PONGILUPPI Mateo * GALLINA COLOSIO 6:13:07 19:04 109
77 174 10011145280 SHCHERBAN Vladyslav * UKRAINE NATIONAL TEAM 6:13:16 19:13 168
78 101 10014165822 SALOMON Lucas MARTIGUES SC PAYDEN- 6:13:16 19:13 172
79 184 10049169179 ALBIACH MELADO Adrian * HOTEL TRES ANCLAS 6:14:04 20:01 140
80 163 10004505531 NAVARDAUSKAS Ramunas NIPPO DELKO ONE 6:14:18 20:15 182
81 171 10009033310 HRYNIV Vitaliy UKRAINE NATIONAL TEAM 6:14:19 20:16 179
82 92 10054713034 IVANOV TsveTan * LEVSKI-YANTRA REGIONAL 6:25:45 31:42 126
83 56 10106575092 LUMPAROV Georgi CC Drag 6:28:32 34:29 135
84 51 10014420446 DOBREV Denis CC Drag 6:28:32 34:29 140
85 114 10015330832 VESELINOVIC Dusan * NATIONAL TEAM OF 6:28:32 34:29 155
86 83 10016531814 JOLIDON Cedric * KIBAG-CKT 6:28:32 34:29 164
87 132 10052881350 POPOV Martin * REGIONAL TEAM DOLTCINI 6:28:32 34:29 170
88 91 10106429996 PANCHEV Georgi LEVSKI-YANTRA REGIONAL 6:28:32 34:29 172
89 62 10015724084 MENEGALE Elia * GALLINA COLOSIO 6:28:32 34:29 174
90 144 10052878724 DYANKOV Nikolay * REGIONAL TEAM HEMUS- 6:28:32 34:29 175
91 156 10014727412 KERVADEC Stevan TEAM FRANCE DEFENSE 6:28:32 34:29 177
92 23 10011099309 TIGRINE Mehdi ALFA CYCLING TEAM 6:28:32 34:29 179
93 2 10046046890 ROVDER Ravol * DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 6:28:32 34:29 182
94 31 10009385742 ASTAFYEV Stepan VINO - ASTANA MOTORS 6:28:32 34:29 182
95 53 10052874377 GEORGIEV Valentin * CC Drag 6:28:32 34:29 190
96 96 10052886808 MINCHEV Dobromir LEVSKI-YANTRA REGIONAL 6:28:32 34:29 192
97 151 10026612639 KWIATKOWSKI Grzegorz TEAM FRANCE DEFENSE 6:28:32 34:29 195
98 84 10016530804 JOLIDON Nicola * KIBAG-CKT 6:28:32 34:29 195
99 181 10037631435 SORO GARCIA Alejandro HOTEL TRES ANCLAS 6:28:32 34:29 197
100 111 10007298727 DANILOVIC Marko NATIONAL TEAM OF 6:28:32 34:29 199
101 131 10009398472 CHOLAKOV Stanimir REGIONAL TEAM DOLTCINI 6:28:32 34:29 202
102 55 10052873872 BECHKOV Aleks * CC Drag 6:29:03 35:00 193
103 142 10064052922 GECHEV Hristo * REGIONAL TEAM HEMUS- 6:29:21 35:18 167
104 94 10019353100 HRISTOV Svetozar LEVSKI-YANTRA REGIONAL 6:29:24 35:21 161
105 135 10106202250 GRABCHEV Stanislav REGIONAL TEAM DOLTCINI 6:29:24 35:21 177
106 52 10052874579 NIKOLOV Georgi * CC Drag 6:29:29 35:26 165
107 141 10076430021 PETKOV Daniel * REGIONAL TEAM HEMUS- 6:29:43 35:40 210
Classement General Par Equipe
Еtape N: 2 Временно Отборно Класиране
Pl. Equipe / Отбор Temps Diff./Разл. Points
1 VOSTER ATS TEAM 17:42:35 0 108
2 CAJA RURAL-SEGUROS RGA 17:44:10 1:35 43
3 HOLDSWORTH-ZAPPI 17:44:10 1:35 90
4 GALLINA COLOSIO EUROFFED 17:45:53 3:18 100
5 DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 17:45:53 3:18 140
6 MAZOWSZE SERCE POLSKI 17:47:48 5:13 155
7 NIPPO DELKO ONE PROVENCE 18:00:03 17:28 149
8 ALFA CYCLING TEAM 18:01:46 19:11 152
9 MARTIGUES SC PAYDEN-RYGEL 18:04:33 21:58 211
10 HOTEL TRES ANCLAS 18:07:18 24:43 284
11 VINO - ASTANA MOTORS 18:15:56 33:21 210
12 NESSEBAR-VEREIA REGIONAL 18:15:56 33:21 258
13 TEAM FRANCE DEFENSE 18:15:56 33:21 275
14 NATIONAL TEAM OF SERBIA 18:18:43 36:08 259
15 UKRAINE NATIONAL TEAM 18:38:27 55:52 344
16 REGIONAL TEAM DOLTCINI 18:54:10 1:11:35 316
17 REGIONAL TEAM HEMUS-1896 18:54:10 1:11:35 336
18 LEVSKI-YANTRA REGIONAL T 19:07:06 1:24:31 407
19 CC Drag 19:09:53 1:27:18 353
20 KIBAG-CKT 19:09:53 1:27:18 485

Classement General - Activite
Еtape N: 2 Временно Класиране за Активност
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Points
1 195 10009765254 BROZYNA Piotr VOSTER ATS TEAM 6
2 194 10003037494 CIEŚLIK Paweł VOSTER ATS TEAM 4
3 193 10007951859 GRABIS Mateusz VOSTER ATS TEAM 3
4 1 10011075865 VICAK Martin * DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 3
5 22 10006897892 KASTRANTAS Charalampos ALFA CYCLING TEAM 3
6 14 10002298779 RUTKIEWICZ Marek MAZOWSZE SERCE POLSKI 2
7 196 10007951455 STOSZ Patryk VOSTER ATS TEAM 1
8 76 10019372601 DOUBLE Paul HOLDSWORTH-ZAPPI 1
9 191 10006061369 STACHOWIAK Adam VOSTER ATS TEAM 1
Classement General - Grimpeurs
Еtape N: 2 Временно Класиране за Катерачи
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Points
1 64 10015827047 BAUCE Davide * GALLINA COLOSIO EUROFFED 8
2 76 10019372601 DOUBLE Paul HOLDSWORTH-ZAPPI 7
3 195 10009765254 BROZYNA Piotr VOSTER ATS TEAM 7
4 1 10011075865 VICAK Martin * DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 5
5 11 10008730283 KACZMAREK Jakub MAZOWSZE SERCE POLSKI 3
6 165 10008065431 DE ROSSI Lucas NIPPO DELKO ONE PROVENCE 2
7 196 10007951455 STOSZ Patryk VOSTER ATS TEAM 1
8 41 10009518512 BALLESTEROS Migel Angel CAJA RURAL-SEGUROS RGA 1
9 191 10006061369 STACHOWIAK Adam VOSTER ATS TEAM 1
Classement General Individuel U23
Временно Класиране за най-млад Състезател
Еtape N: 2
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Temps Gap Points
1 61 10030014309 BARONI Alessandro * GALLINA COLOSIO EUROFFED 5:54:03 0 47
2 44 10042384839 MURGUIALDAY Jokin * CAJA RURAL-SEGUROS RGA 5:54:09 6 52
3 71 10023832880 HOLLYMAN Mason * HOLDSWORTH-ZAPPI 5:54:09 6 58
4 42 10041726653 SERRANO Javier * CAJA RURAL-SEGUROS RGA 5:55:52 1:49 21
5 4 10023479135 KIBIS Lukas * DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 5:55:52 1:49 26
6 46 10015468652 LÓPEZ DE ABETXUKO Andoni * CAJA RURAL-SEGUROS RGA 5:55:52 1:49 28
7 66 10010785370 SZOLLOSI Ferenc * GALLINA COLOSIO EUROFFED 5:55:52 1:49 37
8 116 10015338512 STOJNIC Veljko * NATIONAL TEAM OF SERBIA 5:55:52 1:49 44
9 102 10023551277 PAPANOV Martin * MARTIGUES SC PAYDEN- 5:55:52 1:49 56
10 63 10030154452 PORTA Gabriele * GALLINA COLOSIO EUROFFED 5:55:52 1:49 57
11 73 10015902829 JOHNSTON Calum * HOLDSWORTH-ZAPPI 5:55:52 1:49 60
12 64 10015827047 BAUCE Davide * GALLINA COLOSIO EUROFFED 5:55:52 1:49 60
13 72 10010128905 WRIGHT Paul * HOLDSWORTH-ZAPPI 5:55:52 1:49 63
14 185 10040902860 GANDIA RIBERA Jordi * HOTEL TRES ANCLAS 5:57:22 3:19 115
15 36 10036105101 BRUSSENSKIY Gleb * VINO - ASTANA MOTORS 6:10:02 15:59 57
16 35 10036104491 FEDOROV Yevgeniy * VINO - ASTANA MOTORS 6:10:02 15:59 63
17 154 10016241521 TAILLANDIER Axel * TEAM FRANCE DEFENSE 6:10:02 15:59 92
18 33 10015855945 CHZHAN Igor * VINO - ASTANA MOTORS 6:10:02 15:59 105
19 183 10015390951 GOMEZ BARRACHINA Josue * HOTEL TRES ANCLAS 6:12:34 18:31 124
20 75 10010171240 WOOD Reece * HOLDSWORTH-ZAPPI 6:12:45 18:42 72
21 43 10009652995 FOULON Dorian * CAJA RURAL-SEGUROS RGA 6:12:49 18:46 82
22 134 10016213936 ALEKSANDROV Yasen * REGIONAL TEAM DOLTCINI 6:12:49 18:46 90
23 113 10049809076 DURIC Dorde * NATIONAL TEAM OF SERBIA 6:12:49 18:46 94
24 21 10105082811 NIELSEN Philip Birker * ALFA CYCLING TEAM 6:12:49 18:46 104
25 145 10016237679 KOLEV Yoan * REGIONAL TEAM HEMUS-1896 6:12:49 18:46 109
26 74 10015902930 BAHR Christian * HOLDSWORTH-ZAPPI 6:12:49 18:46 112
27 182 10042529026 LÓPEZ MONCHO Miquel * HOTEL TRES ANCLAS 6:12:49 18:46 113
28 1 10011075865 VICAK Martin * DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 6:12:49 18:46 116
29 106 10026849681 BERNARD CLIGNY Tristan * MARTIGUES SC PAYDEN- 6:12:49 18:46 121
30 85 10016536157 HASLER Pavel * KIBAG-CKT 6:12:49 18:46 126
31 103 10026743385 LEONIEN Alexandre * MARTIGUES SC PAYDEN- 6:12:49 18:46 128
32 104 10026522208 METGE Thomas * MARTIGUES SC PAYDEN- 6:12:49 18:46 153
33 65 10029940244 PONGILUPPI Mateo * GALLINA COLOSIO EUROFFED 6:13:07 19:04 109
34 174 10011145280 SHCHERBAN Vladyslav * UKRAINE NATIONAL TEAM 6:13:16 19:13 168
35 184 10049169179 ALBIACH MELADO Adrian * HOTEL TRES ANCLAS 6:14:04 20:01 140
36 92 10054713034 IVANOV TsveTan * LEVSKI-YANTRA REGIONAL T 6:25:45 31:42 126
37 114 10015330832 VESELINOVIC Dusan * NATIONAL TEAM OF SERBIA 6:28:32 34:29 155
38 83 10016531814 JOLIDON Cedric * KIBAG-CKT 6:28:32 34:29 164
39 132 10052881350 POPOV Martin * REGIONAL TEAM DOLTCINI 6:28:32 34:29 170
40 62 10015724084 MENEGALE Elia * GALLINA COLOSIO EUROFFED 6:28:32 34:29 174
41 144 10052878724 DYANKOV Nikolay * REGIONAL TEAM HEMUS-1896 6:28:32 34:29 175
42 2 10046046890 ROVDER Ravol * DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 6:28:32 34:29 182
43 53 10052874377 GEORGIEV Valentin * CC Drag 6:28:32 34:29 190
44 84 10016530804 JOLIDON Nicola * KIBAG-CKT 6:28:32 34:29 195
45 55 10052873872 BECHKOV Aleks * CC Drag 6:29:03 35:00 193
46 142 10064052922 GECHEV Hristo * REGIONAL TEAM HEMUS-1896 6:29:21 35:18 167
47 52 10052874579 NIKOLOV Georgi * CC Drag 6:29:29 35:26 165
48 141 10076430021 PETKOV Daniel * REGIONAL TEAM HEMUS-1896 6:29:43 35:40 210
Jersey Classement
Еtape N: 2 Носители на Лидерски Фанелки
Jersey No UCI Cod Nom , Prenom Equipe
YELLOW JERSEY 61 10030014309 BARONI Alessandro * GALLINA COLOSIO EUROFFED
GREEN JERSEY 195 10009765254 BROZYNA Piotr VOSTER ATS TEAM
POLKA DOT JERSEY 64 10015827047 BAUCE Davide * GALLINA COLOSIO EUROFFED
WHITE JERSEY 61 10030014309 BARONI Alessandro * GALLINA COLOSIO EUROFFED
L'Orde Des Vehicules Apres Etape
Еtape N: 2 Ред на Техническите Автомобили
Pl. Equipe Pl. Equipe Pl. Equipe
1 GALLINA COLOSIO EUROFFED 8 ALFA CYCLING TEAM 15 REGIONAL TEAM DOLTCINI
2 VOSTER ATS TEAM 9 NATIONAL TEAM OF SERBIA 16 REGIONAL TEAM HEMUS-1896
3 CAJA RURAL-SEGUROS RGA 10 MARTIGUES SC PAYDEN-RYGEL 17 CC Drag
4 HOLDSWORTH-ZAPPI 11 NESSEBAR-VEREIA REGIONAL 18 UKRAINE NATIONAL TEAM
5 NIPPO DELKO ONE PROVENCE 12 TEAM FRANCE DEFENSE 19 KIBAG-CKT
6 DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 13 HOTEL TRES ANCLAS 20 LEVSKI-YANTRA REGIONAL T
7 MAZOWSZE SERCE POLSKI 14 VINO - ASTANA MOTORS

Facebook comment