IMG_9702.JPG

Results stage 3

BULGARIAN CYCLING FEDERATION
INTERNATIONAL CYCLING TOUR OF BULGARIA 28.07- 31.07.2020
Classement Final de L'Etape
Етапно Индивидуално Класиране
Еtape N: 3 PLOVDIV-SLIVEN
Nbre de km: 151 km. Moyenne du vainqueur: 43.174 km./h.
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Temps Bon. Pen.
1 162 10009431515 BARBIER Pierre NIPPO DELKO ONE PROVENCE 3:29:51 10
2 196 10007951455 STOSZ Patryk VOSTER ATS TEAM 3:29:51 6
3 13 10009350275 PAWLAK Tobiasz MAZOWSZE SERCE POLSKI 3:29:51 4
4 41 10009518512 BALLESTEROS Migel Angel CAJA RURAL-SEGUROS RGA 3:29:51
5 182 10042529026 LÓPEZ MONCHO Miquel * HOTEL TRES ANCLAS 3:29:51
6 183 10015390951 GOMEZ BARRACHINA Josue * HOTEL TRES ANCLAS 3:29:51
7 46 10015468652 LÓPEZ DE ABETXUKO Andoni * CAJA RURAL-SEGUROS RGA 3:29:51
8 75 10010171240 WOOD Reece * HOLDSWORTH-ZAPPI 3:29:51
9 105 10088751445 CLEMENT Jérémie MARTIGUES SC PAYDEN-RYGEL 3:29:51
10 22 10006897892 KASTRANTAS Charalampos ALFA CYCLING TEAM 3:29:51
11 36 10036105101 BRUSSENSKIY Gleb * VINO - ASTANA MOTORS 3:29:51
12 133 10007174344 LOUICHE Vincent REGIONAL TEAM DOLTCINI 3:29:51
13 164 10004680333 EL FARES Julien NIPPO DELKO ONE PROVENCE 3:29:51
14 43 10009652995 FOULON Dorian * CAJA RURAL-SEGUROS RGA 3:29:51
15 12 10010994932 BANASZEK Alan MAZOWSZE SERCE POLSKI 3:29:51
16 4 10023479135 KIBIS Lukas * DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 3:29:51
17 44 10042384839 MURGUIALDAY Jokin * CAJA RURAL-SEGUROS RGA 3:29:51
18 6 10005540195 HARING Martin DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 3:29:51
19 66 10010785370 SZOLLOSI Ferenc * GALLINA COLOSIO EUROFFED 3:29:51
20 191 10006061369 STACHOWIAK Adam VOSTER ATS TEAM 3:29:51
21 61 10030014309 BARONI Alessandro * GALLINA COLOSIO EUROFFED 3:29:51
22 165 10008065431 DE ROSSI Lucas NIPPO DELKO ONE PROVENCE 3:29:51
23 194 10003037494 CIEŚLIK Paweł VOSTER ATS TEAM 3:29:51
24 74 10015902930 BAHR Christian * HOLDSWORTH-ZAPPI 3:29:51
25 26 10005495739 TZORTZAKIS Polychronis ALFA CYCLING TEAM 3:29:51
26 126 10016134619 ANGELOV Lachezar NESSEBAR-VEREIA REGIONAL 3:29:51
27 195 10009765254 BROZYNA Piotr VOSTER ATS TEAM 3:29:51
28 155 10026097529 TERRIEN Valentin TEAM FRANCE DEFENSE 3:29:51
29 76 10019372601 DOUBLE Paul HOLDSWORTH-ZAPPI 3:29:51
30 64 10015827047 BAUCE Davide * GALLINA COLOSIO EUROFFED 3:29:51
31 116 10015338512 STOJNIC Veljko * NATIONAL TEAM OF SERBIA 3:29:51
32 73 10015902829 JOHNSTON Calum * HOLDSWORTH-ZAPPI 3:29:51
33 34 10006895367 NIKITIN Matvey VINO - ASTANA MOTORS 3:29:51
34 5 10008625506 BELLAN Juraj DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 3:29:51
35 45 10014950007 HERNANDEZ Sergio CAJA RURAL-SEGUROS RGA 3:29:51
36 161 10013426400 OKA Atsushi NIPPO DELKO ONE PROVENCE 3:29:51
37 146 10007290946 STANKOVIC Marko REGIONAL TEAM HEMUS-1896 3:29:51
38 14 10002298779 RUTKIEWICZ Marek MAZOWSZE SERCE POLSKI 3:29:51
39 71 10023832880 HOLLYMAN Mason * HOLDSWORTH-ZAPPI 3:29:51
40 83 10016531814 JOLIDON Cedric * KIBAG-CKT 3:29:51
41 24 10009324411 KORTSIDAKIS Michail ALFA CYCLING TEAM 3:29:51
42 154 10016241521 TAILLANDIER Axel * TEAM FRANCE DEFENSE 3:29:51
43 103 10026743385 LEONIEN Alexandre * MARTIGUES SC PAYDEN-RYGEL 3:29:51
44 32 10011045957 OVSYANNIKOV Alexandr VINO - ASTANA MOTORS 3:29:51
45 54 10010589451 SUCHEV Mario CC Drag 3:29:51
46 72 10010128905 WRIGHT Paul * HOLDSWORTH-ZAPPI 3:29:51
47 63 10030154452 PORTA Gabriele * GALLINA COLOSIO EUROFFED 3:29:51
48 62 10015724084 MENEGALE Elia * GALLINA COLOSIO EUROFFED 3:29:51
49 94 10019353100 HRISTOV Svetozar LEVSKI-YANTRA REGIONAL T 3:29:51
50 11 10008730283 KACZMAREK Jakub MAZOWSZE SERCE POLSKI 3:29:51
51 145 10016237679 KOLEV Yoan * REGIONAL TEAM HEMUS-1896 3:29:51
52 152 10015342855 BOUSQUET Pascal TEAM FRANCE DEFENSE 3:29:51
53 113 10049809076 DURIC Dorde * NATIONAL TEAM OF SERBIA 3:29:51
54 33 10015855945 CHZHAN Igor * VINO - ASTANA MOTORS 3:29:51
55 35 10036104491 FEDOROV Yevgeniy * VINO - ASTANA MOTORS 3:29:51
56 193 10007951859 GRABIS Mateusz VOSTER ATS TEAM 3:29:51
57 134 10016213936 ALEKSANDROV Yasen * REGIONAL TEAM DOLTCINI 3:29:51
58 125 10007528089 ALEKSIEV Aleksandar NESSEBAR-VEREIA REGIONAL 3:29:51
59 65 10029940244 PONGILUPPI Mateo * GALLINA COLOSIO EUROFFED 3:29:51
60 192 10008696436 SYKAŁA Wojciech VOSTER ATS TEAM 3:30:18
61 56 10106575092 LUMPAROV Georgi CC Drag 3:30:18
62 124 10015272026 RUSEV Teodor NESSEBAR-VEREIA REGIONAL 3:30:22
63 135 10106202250 GRABCHEV Stanislav REGIONAL TEAM DOLTCINI 3:30:22
64 163 10004505531 NAVARDAUSKAS Ramunas NIPPO DELKO ONE PROVENCE 3:30:37
65 172 10009166581 GLADYSH Roman UKRAINE NATIONAL TEAM 3:30:47
66 1 10011075865 VICAK Martin * DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 3:30:54
67 15 10010957445 BANASZEK Nobert MAZOWSZE SERCE POLSKI 3:30:54
68 16 10006142003 DOMAGALSKI Karol MAZOWSZE SERCE POLSKI 3:30:54
69 3 10011240462 CULLY Jan Andrej DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 3:30:54
70 111 10007298727 DANILOVIC Marko NATIONAL TEAM OF SERBIA 3:30:54
71 112 10008695830 STEFANOVIC Stefan NATIONAL TEAM OF SERBIA 3:30:54
72 151 10026612639 KWIATKOWSKI Grzegorz TEAM FRANCE DEFENSE 3:31:09
73 2 10046046890 ROVDER Ravol * DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 3:31:09
74 121 10003180873 HRISTOV Stefan NESSEBAR-VEREIA REGIONAL 3:31:09
75 23 10011099309 TIGRINE Mehdi ALFA CYCLING TEAM 3:31:21
76 85 10016536157 HASLER Pavel * KIBAG-CKT 3:31:29
77 173 10006320340 VASYLIEV Maksym UKRAINE NATIONAL TEAM 3:31:29
78 174 10011145280 SHCHERBAN Vladyslav * UKRAINE NATIONAL TEAM 3:31:38
79 25 10009740093 PANIGYRAKIS Ioannis ALFA CYCLING TEAM 3:31:48
80 104 10026522208 METGE Thomas * MARTIGUES SC PAYDEN-RYGEL 3:31:59
81 156 10014727412 KERVADEC Stevan TEAM FRANCE DEFENSE 3:31:59
82 142 10064052922 GECHEV Hristo * REGIONAL TEAM HEMUS-1896 3:33:29
83 92 10054713034 IVANOV TsveTan * LEVSKI-YANTRA REGIONAL T 3:33:29
84 55 10052873872 BECHKOV Aleks * CC Drag 3:33:29
85 101 10014165822 SALOMON Lucas MARTIGUES SC PAYDEN-RYGEL 3:34:12
86 141 10076430021 PETKOV Daniel * REGIONAL TEAM HEMUS-1896 3:34:12
87 106 10026849681 BERNARD CLIGNY Tristan * MARTIGUES SC PAYDEN-RYGEL 3:34:12
88 144 10052878724 DYANKOV Nikolay * REGIONAL TEAM HEMUS-1896 3:34:12
89 42 10041726653 SERRANO Javier * CAJA RURAL-SEGUROS RGA 3:34:12
90 96 10052886808 MINCHEV Dobromir LEVSKI-YANTRA REGIONAL T 3:36:52
91 84 10016530804 JOLIDON Nicola * KIBAG-CKT 3:36:52
92 131 10009398472 CHOLAKOV Stanimir REGIONAL TEAM DOLTCINI 3:36:52
93 181 10037631435 SORO GARCIA Alejandro HOTEL TRES ANCLAS 3:36:52
94 114 10015330832 VESELINOVIC Dusan * NATIONAL TEAM OF SERBIA 3:36:52
95 184 10049169179 ALBIACH MELADO Adrian * HOTEL TRES ANCLAS 3:36:52
96 91 10106429996 PANCHEV Georgi LEVSKI-YANTRA REGIONAL T 3:36:52
97 53 10052874377 GEORGIEV Valentin * CC Drag 3:36:52
98 31 10009385742 ASTAFYEV Stepan VINO - ASTANA MOTORS 3:36:52
99 132 10052881350 POPOV Martin * REGIONAL TEAM DOLTCINI 3:36:52
100 185 10040902860 GANDIA RIBERA Jordi * HOTEL TRES ANCLAS 3:37:59
101 51 10014420446 DOBREV Denis CC Drag 3:38:20
102 153 10086056259 NOUVEAU Maxime TEAM FRANCE DEFENSE 3:39:33
103 102 10023551277 PAPANOV Martin * MARTIGUES SC PAYDEN-RYGEL 3:39:53
104 52 10052874579 NIKOLOV Georgi * CC Drag 3:39:53
21 10105082811 NIELSEN Philip Birker * ALFA CYCLING TEAM Abandone/Незав.
171 10009033310 HRYNIV Vitaliy UKRAINE NATIONAL TEAM Abandone/Незав.
175 10090268180 SMETANIUK Oleksandr UKRAINE NATIONAL TEAM Abandone/Незав.
Classement Par Equipe Pour L'Etape
Еtape N: 3 Отборно Класиране за Етапа
Pl. Equipe / Отбор Temps Diff./Разл. Points
1 CAJA RURAL-SEGUROS RGA 10:29:33 0 25
2 NIPPO DELKO ONE PROVENCE 10:29:33 0 36
3 VOSTER ATS TEAM 10:29:33 0 45
4 MAZOWSZE SERCE POLSKI 10:29:33 0 56
5 HOLDSWORTH-ZAPPI 10:29:33 0 61
6 DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 10:29:33 0 68
7 GALLINA COLOSIO EUROFFED 10:29:33 0 70
8 ALFA CYCLING TEAM 10:29:33 0 76
9 VINO - ASTANA MOTORS 10:29:33 0 88
10 TEAM FRANCE DEFENSE 10:29:33 0 122
11 REGIONAL TEAM DOLTCINI 10:30:04 31 132
12 NESSEBAR-VEREIA REGIONAL 10:30:04 31 146
13 NATIONAL TEAM OF SERBIA 10:30:36 1:03 154
14 MARTIGUES SC PAYDEN-RYGEL 10:31:41 2:08 132
15 REGIONAL TEAM HEMUS-1896 10:33:11 3:38 170
16 CC Drag 10:33:38 4:05 190
17 UKRAINE NATIONAL TEAM 10:33:54 4:21 220
18 HOTEL TRES ANCLAS 10:36:34 7:01 104
19 KIBAG-CKT 10:38:12 8:39 207
20 LEVSKI-YANTRA REGIONAL T 10:40:12 10:39 222
Classement - Activite Pour L'Etape
Еtape N: 3 Класиране за Активност за Етапа
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Points
Premium 1 Sprint 43.9 km.
1 22 10006897892 KASTRANTAS Charalampos ALFA CYCLING TEAM 3
2 2 10046046890 ROVDER Ravol * DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 2
3 26 10005495739 TZORTZAKIS Polychronis ALFA CYCLING TEAM 1
Premium 2 Sprint 89 km.
1 22 10006897892 KASTRANTAS Charalampos ALFA CYCLING TEAM 3
2 163 10004505531 NAVARDAUSKAS Ramunas NIPPO DELKO ONE PROVENCE 2
3 26 10005495739 TZORTZAKIS Polychronis ALFA CYCLING TEAM 1
Classement Final de L'Etape U23
Етапно Индивидуално Класиране за най-млад
Еtape N: 3
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Temps Bon. Pen.
1 182 10042529026 LÓPEZ MONCHO Miquel * HOTEL TRES ANCLAS 3:29:51
2 183 10015390951 GOMEZ BARRACHINA Josue * HOTEL TRES ANCLAS 3:29:51
3 46 10015468652 LÓPEZ DE ABETXUKO Andoni * CAJA RURAL-SEGUROS RGA 3:29:51

-------
BULGARIAN CYCLING FEDERATION
INTERNATIONAL CYCLING TOUR OF BULGARIA 28.07- 31.07.2020
Classement General Individuel
Временно Индивидуално Класиране
Еtape N: 3 PLOVDIV-SLIVEN
Nbre de km: 410 km. Moyenne du vainqueur: 43.617 km./h.
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Temps Gap Points
1 196 10007951455 STOSZ Patryk VOSTER ATS TEAM 9:23:48 0 5
2 61 10030014309 BARONI Alessandro * GALLINA COLOSIO 9:23:54 6 68
3 41 10009518512 BALLESTEROS Migel Angel CAJA RURAL-SEGUROS 9:23:56 8 27
4 76 10019372601 DOUBLE Paul HOLDSWORTH-ZAPPI 9:24:00 12 54
5 165 10008065431 DE ROSSI Lucas NIPPO DELKO ONE 9:24:00 12 65
6 44 10042384839 MURGUIALDAY Jokin * CAJA RURAL-SEGUROS 9:24:00 12 69
7 6 10005540195 HARING Martin DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 9:24:00 12 84
8 191 10006061369 STACHOWIAK Adam VOSTER ATS TEAM 9:24:00 12 84
9 71 10023832880 HOLLYMAN Mason * HOLDSWORTH-ZAPPI 9:24:00 12 97
10 195 10009765254 BROZYNA Piotr VOSTER ATS TEAM 9:24:04 16 74
11 194 10003037494 CIEŚLIK Paweł VOSTER ATS TEAM 9:24:04 16 76
12 12 10010994932 BANASZEK Alan MAZOWSZE SERCE POLSKI 9:25:33 1:45 51
13 46 10015468652 LÓPEZ DE ABETXUKO Andoni * CAJA RURAL-SEGUROS 9:25:43 1:55 35
14 4 10023479135 KIBIS Lukas * DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 9:25:43 1:55 42
15 22 10006897892 KASTRANTAS Charalampos ALFA CYCLING TEAM 9:25:43 1:55 49
16 66 10010785370 SZOLLOSI Ferenc * GALLINA COLOSIO 9:25:43 1:55 56
17 105 10088751445 CLEMENT Jérémie MARTIGUES SC PAYDEN- 9:25:43 1:55 62
18 164 10004680333 EL FARES Julien NIPPO DELKO ONE 9:25:43 1:55 62
19 26 10005495739 TZORTZAKIS Polychronis ALFA CYCLING TEAM 9:25:43 1:55 68
20 116 10015338512 STOJNIC Veljko * NATIONAL TEAM OF SERBIA 9:25:43 1:55 75
21 45 10014950007 HERNANDEZ Sergio CAJA RURAL-SEGUROS 9:25:43 1:55 85
22 64 10015827047 BAUCE Davide * GALLINA COLOSIO 9:25:43 1:55 90
23 5 10008625506 BELLAN Juraj DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 9:25:43 1:55 90
24 73 10015902829 JOHNSTON Calum * HOLDSWORTH-ZAPPI 9:25:43 1:55 92
25 126 10016134619 ANGELOV Lachezar NESSEBAR-VEREIA 9:25:43 1:55 101
26 63 10030154452 PORTA Gabriele * GALLINA COLOSIO 9:25:43 1:55 104
27 72 10010128905 WRIGHT Paul * HOLDSWORTH-ZAPPI 9:25:43 1:55 109
28 155 10026097529 TERRIEN Valentin TEAM FRANCE DEFENSE 9:25:43 1:55 117
29 14 10002298779 RUTKIEWICZ Marek MAZOWSZE SERCE POLSKI 9:25:43 1:55 126
30 193 10007951859 GRABIS Mateusz VOSTER ATS TEAM 9:25:43 1:55 151
31 11 10008730283 KACZMAREK Jakub MAZOWSZE SERCE POLSKI 9:25:58 2:10 121
32 3 10011240462 CULLY Jan Andrej DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 9:26:46 2:58 166
33 16 10006142003 DOMAGALSKI Karol MAZOWSZE SERCE POLSKI 9:26:58 3:10 165
34 42 10041726653 SERRANO Javier * CAJA RURAL-SEGUROS 9:30:04 6:16 110
35 185 10040902860 GANDIA RIBERA Jordi * HOTEL TRES ANCLAS 9:35:21 11:33 215
36 102 10023551277 PAPANOV Martin * MARTIGUES SC PAYDEN- 9:35:45 11:57 159
37 36 10036105101 BRUSSENSKIY Gleb * VINO - ASTANA MOTORS 9:39:53 16:05 68
38 24 10009324411 KORTSIDAKIS Michail ALFA CYCLING TEAM 9:39:53 16:05 111
39 35 10036104491 FEDOROV Yevgeniy * VINO - ASTANA MOTORS 9:39:53 16:05 118
40 161 10013426400 OKA Atsushi NIPPO DELKO ONE 9:39:53 16:05 119
41 154 10016241521 TAILLANDIER Axel * TEAM FRANCE DEFENSE 9:39:53 16:05 134
42 152 10015342855 BOUSQUET Pascal TEAM FRANCE DEFENSE 9:39:53 16:05 146
43 32 10011045957 OVSYANNIKOV Alexandr VINO - ASTANA MOTORS 9:39:53 16:05 154
44 33 10015855945 CHZHAN Igor * VINO - ASTANA MOTORS 9:39:53 16:05 159
45 124 10015272026 RUSEV Teodor NESSEBAR-VEREIA 9:40:24 16:36 171
46 112 10008695830 STEFANOVIC Stefan NATIONAL TEAM OF SERBIA 9:40:56 17:08 192
47 121 10003180873 HRISTOV Stefan NESSEBAR-VEREIA 9:41:11 17:23 193
48 34 10006895367 NIKITIN Matvey VINO - ASTANA MOTORS 9:41:26 17:38 162
49 183 10015390951 GOMEZ BARRACHINA Josue * HOTEL TRES ANCLAS 9:42:25 18:37 130
50 162 10009431515 BARBIER Pierre NIPPO DELKO ONE 9:42:30 18:42 88
51 75 10010171240 WOOD Reece * HOLDSWORTH-ZAPPI 9:42:36 18:48 80
52 13 10009350275 PAWLAK Tobiasz MAZOWSZE SERCE POLSKI 9:42:36 18:48 86
53 133 10007174344 LOUICHE Vincent REGIONAL TEAM DOLTCINI 9:42:40 18:52 81
54 43 10009652995 FOULON Dorian * CAJA RURAL-SEGUROS 9:42:40 18:52 96
55 146 10007290946 STANKOVIC Marko REGIONAL TEAM HEMUS- 9:42:40 18:52 117
56 182 10042529026 LÓPEZ MONCHO Miquel * HOTEL TRES ANCLAS 9:42:40 18:52 118
57 54 10010589451 SUCHEV Mario CC Drag 9:42:40 18:52 128
58 74 10015902930 BAHR Christian * HOLDSWORTH-ZAPPI 9:42:40 18:52 136
59 113 10049809076 DURIC Dorde * NATIONAL TEAM OF SERBIA 9:42:40 18:52 147
60 134 10016213936 ALEKSANDROV Yasen * REGIONAL TEAM DOLTCINI 9:42:40 18:52 147
61 145 10016237679 KOLEV Yoan * REGIONAL TEAM HEMUS- 9:42:40 18:52 160
62 103 10026743385 LEONIEN Alexandre * MARTIGUES SC PAYDEN- 9:42:40 18:52 171
63 125 10007528089 ALEKSIEV Aleksandar NESSEBAR-VEREIA 9:42:40 18:52 184
64 65 10029940244 PONGILUPPI Mateo * GALLINA COLOSIO 9:42:58 19:10 168
65 192 10008696436 SYKAŁA Wojciech VOSTER ATS TEAM 9:43:07 19:19 181
66 172 10009166581 GLADYSH Roman UKRAINE NATIONAL TEAM 9:43:36 19:48 169
67 1 10011075865 VICAK Martin * DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 9:43:43 19:55 182
68 15 10010957445 BANASZEK Nobert MAZOWSZE SERCE POLSKI 9:43:43 19:55 200
69 173 10006320340 VASYLIEV Maksym UKRAINE NATIONAL TEAM 9:44:18 20:30 188
70 85 10016536157 HASLER Pavel * KIBAG-CKT 9:44:18 20:30 202
71 25 10009740093 PANIGYRAKIS Ioannis ALFA CYCLING TEAM 9:44:37 20:49 235
72 104 10026522208 METGE Thomas * MARTIGUES SC PAYDEN- 9:44:48 21:00 233
73 174 10011145280 SHCHERBAN Vladyslav * UKRAINE NATIONAL TEAM 9:44:54 21:06 246
74 163 10004505531 NAVARDAUSKAS Ramunas NIPPO DELKO ONE 9:44:55 21:07 246
75 106 10026849681 BERNARD CLIGNY Tristan * MARTIGUES SC PAYDEN- 9:47:01 23:13 208
76 101 10014165822 SALOMON Lucas MARTIGUES SC PAYDEN- 9:47:28 23:40 257
77 184 10049169179 ALBIACH MELADO Adrian * HOTEL TRES ANCLAS 9:50:56 27:08 235
78 153 10086056259 NOUVEAU Maxime TEAM FRANCE DEFENSE 9:52:22 28:34 246
79 83 10016531814 JOLIDON Cedric * KIBAG-CKT 9:58:23 34:35 204
80 62 10015724084 MENEGALE Elia * GALLINA COLOSIO 9:58:23 34:35 222
81 56 10106575092 LUMPAROV Georgi CC Drag 9:58:50 35:02 196
82 92 10054713034 IVANOV TsveTan * LEVSKI-YANTRA REGIONAL 9:59:14 35:26 209
83 94 10019353100 HRISTOV Svetozar LEVSKI-YANTRA REGIONAL 9:59:15 35:27 210
84 111 10007298727 DANILOVIC Marko NATIONAL TEAM OF SERBIA 9:59:26 35:38 269
85 2 10046046890 ROVDER Ravol * DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 9:59:41 35:53 255
86 151 10026612639 KWIATKOWSKI Grzegorz TEAM FRANCE DEFENSE 9:59:41 35:53 267
87 135 10106202250 GRABCHEV Stanislav REGIONAL TEAM DOLTCINI 9:59:46 35:58 240
88 23 10011099309 TIGRINE Mehdi ALFA CYCLING TEAM 9:59:53 36:05 254
89 156 10014727412 KERVADEC Stevan TEAM FRANCE DEFENSE 10:00:31 36:43 258
90 55 10052873872 BECHKOV Aleks * CC Drag 10:02:32 38:44 277
91 144 10052878724 DYANKOV Nikolay * REGIONAL TEAM HEMUS- 10:02:44 38:56 263
92 142 10064052922 GECHEV Hristo * REGIONAL TEAM HEMUS- 10:02:50 39:02 249
93 141 10076430021 PETKOV Daniel * REGIONAL TEAM HEMUS- 10:03:55 40:07 296
94 114 10015330832 VESELINOVIC Dusan * NATIONAL TEAM OF SERBIA 10:05:24 41:36 249
95 91 10106429996 PANCHEV Georgi LEVSKI-YANTRA REGIONAL 10:05:24 41:36 268
96 132 10052881350 POPOV Martin * REGIONAL TEAM DOLTCINI 10:05:24 41:36 269
97 31 10009385742 ASTAFYEV Stepan VINO - ASTANA MOTORS 10:05:24 41:36 280
98 96 10052886808 MINCHEV Dobromir LEVSKI-YANTRA REGIONAL 10:05:24 41:36 282
99 84 10016530804 JOLIDON Nicola * KIBAG-CKT 10:05:24 41:36 286
100 53 10052874377 GEORGIEV Valentin * CC Drag 10:05:24 41:36 287
101 181 10037631435 SORO GARCIA Alejandro HOTEL TRES ANCLAS 10:05:24 41:36 290
102 131 10009398472 CHOLAKOV Stanimir REGIONAL TEAM DOLTCINI 10:05:24 41:36 294
103 51 10014420446 DOBREV Denis CC Drag 10:06:52 43:04 241
104 52 10052874579 NIKOLOV Georgi * CC Drag 10:09:22 45:34 269
Classement General Par Equipe
Еtape N: 3 Временно Отборно Класиране
Pl. Equipe / Отбор Temps Diff./Разл. Points
1 VOSTER ATS TEAM 28:12:08 0 153
2 CAJA RURAL-SEGUROS RGA 28:13:43 1:35 68
3 HOLDSWORTH-ZAPPI 28:13:43 1:35 151
4 GALLINA COLOSIO EUROFFED 28:15:26 3:18 170
5 DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 28:15:26 3:18 208
6 MAZOWSZE SERCE POLSKI 28:17:21 5:13 211
7 NIPPO DELKO ONE PROVENCE 28:29:36 17:28 185
8 ALFA CYCLING TEAM 28:31:19 19:11 228
9 MARTIGUES SC PAYDEN-RYGEL 28:36:14 24:06 343
10 HOTEL TRES ANCLAS 28:43:52 31:44 388
11 VINO - ASTANA MOTORS 28:45:29 33:21 298
12 TEAM FRANCE DEFENSE 28:45:29 33:21 397
13 NESSEBAR-VEREIA REGIONAL 28:46:00 33:52 404
14 NATIONAL TEAM OF SERBIA 28:49:19 37:11 413
15 UKRAINE NATIONAL TEAM 29:12:21 1:00:13 564
16 REGIONAL TEAM DOLTCINI 29:24:14 1:12:06 448
17 REGIONAL TEAM HEMUS-1896 29:27:21 1:15:13 506
18 CC Drag 29:43:31 1:31:23 543
19 LEVSKI-YANTRA REGIONAL T 29:47:18 1:35:10 629
20 KIBAG-CKT 29:48:05 1:35:57 692

Classement General - Activite
Еtape N: 3 Временно Класиране за Активност
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Points
1 22 10006897892 KASTRANTAS Charalampos ALFA CYCLING TEAM 9
2 195 10009765254 BROZYNA Piotr VOSTER ATS TEAM 6
3 194 10003037494 CIEŚLIK Paweł VOSTER ATS TEAM 4
4 193 10007951859 GRABIS Mateusz VOSTER ATS TEAM 3
5 1 10011075865 VICAK Martin * DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 3
6 26 10005495739 TZORTZAKIS Polychronis ALFA CYCLING TEAM 2
7 14 10002298779 RUTKIEWICZ Marek MAZOWSZE SERCE POLSKI 2
8 163 10004505531 NAVARDAUSKAS Ramunas NIPPO DELKO ONE PROVENCE 2
9 2 10046046890 ROVDER Ravol * DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 2
10 196 10007951455 STOSZ Patryk VOSTER ATS TEAM 1
11 76 10019372601 DOUBLE Paul HOLDSWORTH-ZAPPI 1
12 191 10006061369 STACHOWIAK Adam VOSTER ATS TEAM 1
Classement General - Grimpeurs
Еtape N: 3 Временно Класиране за Катерачи
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Points
1 64 10015827047 BAUCE Davide * GALLINA COLOSIO EUROFFED 8
2 76 10019372601 DOUBLE Paul HOLDSWORTH-ZAPPI 7
3 195 10009765254 BROZYNA Piotr VOSTER ATS TEAM 7
4 1 10011075865 VICAK Martin * DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 5
5 11 10008730283 KACZMAREK Jakub MAZOWSZE SERCE POLSKI 3
6 165 10008065431 DE ROSSI Lucas NIPPO DELKO ONE PROVENCE 2
7 196 10007951455 STOSZ Patryk VOSTER ATS TEAM 1
8 41 10009518512 BALLESTEROS Migel Angel CAJA RURAL-SEGUROS RGA 1
9 191 10006061369 STACHOWIAK Adam VOSTER ATS TEAM 1
Classement General Individuel U23
Временно Класиране за най-млад Състезател
Еtape N: 3
Pl. No UCI Cod Nom , Prenom Equipe Temps Gap Points
1 61 10030014309 BARONI Alessandro * GALLINA COLOSIO EUROFFED 9:23:54 0 68
2 44 10042384839 MURGUIALDAY Jokin * CAJA RURAL-SEGUROS RGA 9:24:00 6 69
3 71 10023832880 HOLLYMAN Mason * HOLDSWORTH-ZAPPI 9:24:00 6 97
4 46 10015468652 LÓPEZ DE ABETXUKO Andoni * CAJA RURAL-SEGUROS RGA 9:25:43 1:49 35
5 4 10023479135 KIBIS Lukas * DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 9:25:43 1:49 42
6 66 10010785370 SZOLLOSI Ferenc * GALLINA COLOSIO EUROFFED 9:25:43 1:49 56
7 116 10015338512 STOJNIC Veljko * NATIONAL TEAM OF SERBIA 9:25:43 1:49 75
8 64 10015827047 BAUCE Davide * GALLINA COLOSIO EUROFFED 9:25:43 1:49 90
9 73 10015902829 JOHNSTON Calum * HOLDSWORTH-ZAPPI 9:25:43 1:49 92
10 63 10030154452 PORTA Gabriele * GALLINA COLOSIO EUROFFED 9:25:43 1:49 104
11 72 10010128905 WRIGHT Paul * HOLDSWORTH-ZAPPI 9:25:43 1:49 109
12 42 10041726653 SERRANO Javier * CAJA RURAL-SEGUROS RGA 9:30:04 6:10 110
13 185 10040902860 GANDIA RIBERA Jordi * HOTEL TRES ANCLAS 9:35:21 11:27 215
14 102 10023551277 PAPANOV Martin * MARTIGUES SC PAYDEN- 9:35:45 11:51 159
15 36 10036105101 BRUSSENSKIY Gleb * VINO - ASTANA MOTORS 9:39:53 15:59 68
16 35 10036104491 FEDOROV Yevgeniy * VINO - ASTANA MOTORS 9:39:53 15:59 118
17 154 10016241521 TAILLANDIER Axel * TEAM FRANCE DEFENSE 9:39:53 15:59 134
18 33 10015855945 CHZHAN Igor * VINO - ASTANA MOTORS 9:39:53 15:59 159
19 183 10015390951 GOMEZ BARRACHINA Josue * HOTEL TRES ANCLAS 9:42:25 18:31 130
20 75 10010171240 WOOD Reece * HOLDSWORTH-ZAPPI 9:42:36 18:42 80
21 43 10009652995 FOULON Dorian * CAJA RURAL-SEGUROS RGA 9:42:40 18:46 96
22 182 10042529026 LÓPEZ MONCHO Miquel * HOTEL TRES ANCLAS 9:42:40 18:46 118
23 74 10015902930 BAHR Christian * HOLDSWORTH-ZAPPI 9:42:40 18:46 136
24 113 10049809076 DURIC Dorde * NATIONAL TEAM OF SERBIA 9:42:40 18:46 147
25 134 10016213936 ALEKSANDROV Yasen * REGIONAL TEAM DOLTCINI 9:42:40 18:46 147
26 145 10016237679 KOLEV Yoan * REGIONAL TEAM HEMUS-1896 9:42:40 18:46 160
27 103 10026743385 LEONIEN Alexandre * MARTIGUES SC PAYDEN- 9:42:40 18:46 171
28 65 10029940244 PONGILUPPI Mateo * GALLINA COLOSIO EUROFFED 9:42:58 19:04 168
29 1 10011075865 VICAK Martin * DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 9:43:43 19:49 182
30 85 10016536157 HASLER Pavel * KIBAG-CKT 9:44:18 20:24 202
31 104 10026522208 METGE Thomas * MARTIGUES SC PAYDEN- 9:44:48 20:54 233
32 174 10011145280 SHCHERBAN Vladyslav * UKRAINE NATIONAL TEAM 9:44:54 21:00 246
33 106 10026849681 BERNARD CLIGNY Tristan * MARTIGUES SC PAYDEN- 9:47:01 23:07 208
34 184 10049169179 ALBIACH MELADO Adrian * HOTEL TRES ANCLAS 9:50:56 27:02 235
35 83 10016531814 JOLIDON Cedric * KIBAG-CKT 9:58:23 34:29 204
36 62 10015724084 MENEGALE Elia * GALLINA COLOSIO EUROFFED 9:58:23 34:29 222
37 92 10054713034 IVANOV TsveTan * LEVSKI-YANTRA REGIONAL T 9:59:14 35:20 209
38 2 10046046890 ROVDER Ravol * DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 9:59:41 35:47 255
39 55 10052873872 BECHKOV Aleks * CC Drag 10:02:32 38:38 277
40 144 10052878724 DYANKOV Nikolay * REGIONAL TEAM HEMUS-1896 10:02:44 38:50 263
41 142 10064052922 GECHEV Hristo * REGIONAL TEAM HEMUS-1896 10:02:50 38:56 249
42 141 10076430021 PETKOV Daniel * REGIONAL TEAM HEMUS-1896 10:03:55 40:01 296
43 114 10015330832 VESELINOVIC Dusan * NATIONAL TEAM OF SERBIA 10:05:24 41:30 249
44 132 10052881350 POPOV Martin * REGIONAL TEAM DOLTCINI 10:05:24 41:30 269
45 84 10016530804 JOLIDON Nicola * KIBAG-CKT 10:05:24 41:30 286
46 53 10052874377 GEORGIEV Valentin * CC Drag 10:05:24 41:30 287
47 52 10052874579 NIKOLOV Georgi * CC Drag 10:09:22 45:28 269

Jersey Classement
Еtape N: 3 Носители на Лидерски Фанелки
Jersey No UCI Cod Nom , Prenom Equipe
YELLOW JERSEY 196 10007951455 STOSZ Patryk VOSTER ATS TEAM
GREEN JERSEY 22 10006897892 KASTRANTAS Charalampos ALFA CYCLING TEAM
POLKA DOT JERSEY 64 10015827047 BAUCE Davide * GALLINA COLOSIO EUROFFED
WHITE JERSEY 61 10030014309 BARONI Alessandro * GALLINA COLOSIO EUROFFED

L'Orde Des Vehicules Apres Etape
Еtape N: 3 Ред на Техническите Автомобили
Pl. Equipe Pl. Equipe Pl. Equipe
1 VOSTER ATS TEAM 8 ALFA CYCLING TEAM 15 REGIONAL TEAM DOLTCINI
2 GALLINA COLOSIO EUROFFED 9 MARTIGUES SC PAYDEN-RYGEL 16 REGIONAL TEAM HEMUS-1896
3 CAJA RURAL-SEGUROS RGA 10 NATIONAL TEAM OF SERBIA 17 CC Drag
4 HOLDSWORTH-ZAPPI 11 NESSEBAR-VEREIA REGIONAL 18 UKRAINE NATIONAL TEAM
5 NIPPO DELKO ONE PROVENCE 12 TEAM FRANCE DEFENSE 19 KIBAG-CKT
6 DUKLA BANSKÁ BYSTRICA 13 HOTEL TRES ANCLAS 20 LEVSKI-YANTRA REGIONAL T
7 MAZOWSZE SERCE POLSKI 14 VINO - ASTANA MOTORS

Facebook comment